5in1 UGREEN CM418 adapteris USB-C Hub į 2x USB 3.0, HDMI, RJ45, USB-C - Pilkas

Gamintojas: UGREEN
Prekės kodas: 10919
EAN: 6957303819195
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2021-10-26
48.80€
Be mokesčių: 40.33€

Kiekis

5in1 adapteris

Praktiškas Ugreen įrenginys leidžia vienu metu prijungti kelis įrenginius. Jame yra net penki nepriklausomi įėjimai, leidžiantys užsiimti įvairia veikla, kai dirbate ar ilsitės namuose. Be kitų dalykų, jis veiks kaip nešiojamasis įkroviklis ir failų transformatorius. Daugiafunkcinis adapteris taip pat žavi savo minimalistiniu, patogiu dizainu.

Žaibiškas duomenų perdavimas

Ugreen CM418 leidžia mėgautis naršymu laidiniu tinklu iki 1 GB greičiu. Galite sau leisti malonumo akimirką ir žaisti mėgstamą žaidimą arba žiūrėti kitą serijos epizodą. Perkelkite nuotraukas, vaizdo įrašus ir dokumentus dar greičiau nei anksčiau. Papildoma apsauga apsaugo jūsų priedus nuo trumpojo jungimo ir perkaitimo.

Atlaisvinkite savo kūrybiškumą

Centrą taip pat galima naudoti norint išplėsti ir bendrinti vaizdą projektoriuje. Krištolo skaidrumo 4K grafika užtikrina puikų matomumą, todėl jums nereikia jaudintis dėl smulkiausių detalių. Mėgaukitės malonia patirtimi įtraukiančio filmo ar žaidimo metu. Norėdami dubliuoti ekraną su projektoriumi, tiesiog prijunkite HDMI kabelį per adapterį prie nešiojamojo kompiuterio.

Inovatyvi technologija

Patikimi mikroschemų rinkiniai užtikrina sklandų veikimą, net kai vienu metu naudojamos kelios funkcijos. Taip pat nereikia jaudintis, kad naudojant kitus prievadus, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio galia susilpnės. CM418 gali perduoti 100 W srovės.

Platus suderinamumas

Produktas veikia su daugeliu rinkoje esančių modernių modelių. 5 skirtingi įėjimai yra puikus sprendimas situacijose, kai reikia nedelsiant prijungti kelis įrenginius vienu metu. Du USB prievadai turi perdavimo greitį iki 5 Gbps, o kiti palaiko HDMI, PD ir RJ45.

Mažas, lengvas ir patogus

Stilingas aliuminio korpusas garantuoja didelį patvarumą ir ilgą tarnavimo laiką. Elegantiškas dizainas atitinka praktiškumą, intensyvaus darbo metu palaiko vėsą temperatūrą. Jo dizainas yra perpus mažesnis nuo standartinių šio tipo adapterių.

Specifikacija:
Gamintojas Ugreen
Modelis CM418
Produkto pavadinimas USB-C daugiafunkcinis adapteris
Funkcijos                                   USB-C į HDMI + RJ45 + USB 3.0 + PD
Lustas RTL8153 + IT6563 + GL3510 + FL7102
USB jungtis USB 3.0 x2
RJ45 įėjimas 1 Gbps Ethernet
Galia USB-C PD 100W
Medžiaga Aliuminis
Laido ilgis 20 cm