Belaidis Baseus Light įkroviklis skirtas iPhone 12 15 W - Juodas

Gamintojas: Baseus
Prekės kodas: WXQJ-01
EAN: 6953156232648
Prieinamumas: Parduotuvėje Vilniuje YRA
Parduotuvėje Kaune NĖRA
20.82€ 24.50€
Be mokesčių: 17.21€

Kiekis

Belaidis belaidis įkroviklis

Šis lengvas ir patogus naudoti belaidis „Baseus“ įkroviklis išsiskiria puikiu veikimu. Dėl maksimalios 15 W galios ir palaikant PD protokolą, jis greitai įkraus jūsų „iPhone“. Dvigubas ferito žiedas užtikrina tikslų ir stabilų telefono tvirtinimą, o 1,5 m laidas suteikia nepakartojamą laisvę.

Greitas „iPhone“ įkrovimas

Įrenginyje buvo vario elementai, kurių dėka jo maksimali galia gali padidėti net 50% - jis yra net 15 W. / 2,5 W Tai reiškia, kad naudodamiesi „Baseus“, „iPhone“ įkrausite optimalia galia, taigi ir per trumpiausią įmanomą laiką.

Tai garantuoja naudojimo saugumą

Įmontuotas, intelektualus lustas daro prietaisą ypač saugų naudoti. Jame sumontuota sudėtinga sistema, apsauganti, be kita ko, nuo perkaitimo, perkrovos, perkrovos ar trumpojo jungimo. Dėl to jums nereikia jaudintis pakenkiant įkrovikliui ar jo pakraunamai įrangai - atitinkamos apsaugos priemonės to veiksmingai užkerta.

Gerai apgalvotas dizainas

Kuriant prietaisą buvo pasirūpinta kiekviena smulkmena. Minkšta TPU medžiaga, dengianti įkroviklio kraštus, yra ne tik maloni liesti, bet ir apsaugo ją nuo pažeidimų. Produktas taip pat turi specialų įkrovimo indikatorių, kuris suteiks jums reikiamą informaciją apie jo veikimo būseną.

Po ranka bet kokioje situacijoje

Įkroviklis taip pat yra ypač lengvas. Jis sveria tik 36 g. Taigi galite ne tik patogiai juo naudotis, bet ir įsidėti į savo krepšį ir pasiimti visur, kur norite - tai neapkraus jūsų bagažo. Pasiimkite su savimi į darbą, atostogas ar verslo keliones ir mėgaukitės patogiu „iPhone“ įkrovimu!

Tai suteikia beveik neribotą laisvę

Aukštos klasės magnetas leidžia įkroviklį naudoti ne tik efektyviai, bet ir patogiai. Jo dėka ant jo galite stabiliai padėti savo išmanųjį telefoną ir galėsite juo naudotis ir kraunant. Taip pat galite laisvai pasukti įrenginį 360 ° kampu. Įkroviklio storis yra tik 6 mm, o tai kartu su ilgu kabeliu suteikia jums svajonių patogumą ir laisvę.

Mėgaukitės visišku komfortu

Jei naudojate standartinį „Apple 12“ serijos dėklą arba magnetinį „Baseus“ dėklą, net nereikia jo išimti iš savo išmaniojo telefono, kol jis maitinamas. Tai itin praktiškas sprendimas, kuris suteiks jums tikrą komfortą ir sutaupys laiko. Niekas netrukdys mėgautis greito įkrovimo privalumais! Įkroviklis gali būti nesuderinamas su kitų gamintojų magnetiniais priedais.

Specifikacija

Gamintojas                 
Baseus
PavadinimasLight Magnetic Wireless Charger
Modelis WXQJ-01
Medžiaga PC + TPU + TPE
Spalva Juoda
Įėjimas DC 5V = 2A; 9V = 2A; 12V = 2A Maks. (Rekomenduojama naudoti PD adapterį, kurio galia 18W ar daugiau)
Išėjimo galia Maks. 15W
Suderinamumas Suderinamas tik su iPhone 12 serija
Svoris 56 g