Belaidis vertikalus dulkių siurblys Dreame T20 Pro

Gamintojas: Dreame
Prekės kodas: VTE1-GR3
EAN: 6972086398224
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2021-09-27
309.00€
Be mokesčių: 255.37€

Kiekis

Belaidis vertikalus dulkių siurblys Dreame T20 Pro - naujas valymo lygis Belaidis dulkių siurblys Dreame T20 Pro variklis užtikrina neprilygstamą našumą, o galinga baterija vienu įkrovimu užtikrina iki 70 minučių siurblio veikimą. Tai dar ne viskas! T20 Pro turi papildomą bateriją, kurią galite pakeisti, jei viena iš jų išsikrauna. Tad Dreame T20 Pro suteikia jums iki 140 minučių, kad galėtumėte išvalyti didesnį namą ar butą. Be to, dulkių siurblys identifikuoja valomą paviršių ir pagal tai sureguliuoja siurbimo galią. Komplekte taip pat yra keli keičiami šepečiai, todėl galite kruopščiai išvalyti namus.

Šiuolaikinis variklis Už efektyvų dulkių siurblio veikimą atsakingas Dreame SPACE 4.0 variklis. Neįtikėtinas greitis leidžia pasiekti iki 25 000 Pa siurbimo galią. Dėl šios priežasties T20 Pro efektyviai ir greitai atsikrato bet kokio nešvarum. Be to, trumpesnis vėjo tunelis, išmani akumuliatoriaus aušinimo technologija ir HEPA filtras, pastatytas iškart už variklio, užtikrina dar stabilesnį ir efektyvesnį veikimą.

Namai švarūs ir be alergenų 5 pakopų filtravimo sistema ne tik užtikrina efektyvų valymą, bet ir apsaugo nuo antrinio užteršimo. T20 Pro užkerta kelią net mikroskopinėms dalelėms. Prietaisas pašalina iki 99,9% dulkių erkučių, todėl idealiai tinka alergiškiems žmonėms. Pažangi 12 ciklonų valymo sistema yra atsakinga už ilgesnį filtro tarnavimo laiką. Dreame T20 Pro filtruoja 99,97% ir efektyviai pašalina alergenus, dulkes ir žiedadulkes, todėl galite sukurti sveikesnius namus. Higienos ir saugumo sumetimais galite plauti filtrus, taip pat dulkių indą ir šepetėlių ritinį.

Puikus grindų šepetys Išmanusis dulkių siurblio šepetėlis puikiai tinka valyti įvairių tipų grindis. Jis greitai atpažįsta išsiurbto paviršiaus tipą ir atitinkamai sureguliuoja siurbimo galią, kad kuo kruopščiau jį išvalytų. Didesnio skersmens velenas, V formos šereliai ir minkšti pagalvėlės iš abiejų šepetėlio pusių sumažina plaukų įstrigimo riziką. Dėl to siurbimas yra efektyvus, bet ir patogus.

Papildomi antgaliai Dreame T20 Pro pakuotėje rasite ne tik grindų šepetėlį. Dulkių erkių valiklis leidžia pašalinti alergenus iš čiužinio. Įtraukimo antgalis puikiai tinka siauroms erdvėms, pavyzdžiui, sofų ir fotelių įduboms, valyti. 2 viename šepetėlis puikiai tinka sunkiai pasiekiamiems, nelygiems paviršiams, pavyzdžiui, nešiojamojo kompiuterio klaviatūrą. Dreame dulkių siurblys taip pat leidžia valyti grindis. 250 ml vandens talpykla ir 2 vandens išpilstymo režimai pašalins visus nešvarumus jūsų namuose. Naudodami skirtingus T20 Pro antagalius, jūs kruopščiai išvalysite kiekvieną namų kampą.

Dar ilgesnis veikimo laikas Dėl talpios baterijos Dreame T20 Pro nustebina ilgu veikimo laiku. Įprastu režimu prietaisas gali išsiurbti iki 70 minučių, intesyvesnio valymo režimu - apie 30 minučių, o visu max režimu - iki 8 minučių. Įkrovimas trunka tik apie 4 valandas. Ar turite didelius namus? O gal tiesiog norite ilgesnio T20 Pro veikimo laiko? Jokių problemų. Pridedama papildoma baterija, kad galėtumėte išvalyti namus ar butą.

Paprasta naudoti Valdyti Dreame T20 Pro yra nepaprastai lengva - tereikia paspausti mygtuką. Galimybė jį elektroniniu būdu užfiksuoti vietoje leidžia prietaisui veikti nuolat, nereikia jo toliau spausti. Tai daro valymą itin patogų. Be to, HD spalvotas skystųjų kristalų ekranas dar lengviau palengvina valymą ir suteikia galimybę greitai pasiekti svarbiausią informaciją. Rodomas dabartinis valymo režimas, likęs laikas arba priminimas pakeisti filtrą.

Dėmesys kiekvienai smulkmenai Dreame T20 Pro taip pat itin patogu naudoti. 8 pakopų triukšmo sumažinimas sumažina erzinantį triukšmą, todėl siurbdami galite mėgautis ramybe. Dėl ergonomiško dizaino jį patogu naudoti - galite lengvai nukreipti jį visur, kur norite, ir net pakelti, kad išvalytumėte lubas ar aukštesnes lentynas. Antgalių montavimas ir keitimas yra ypač papratas, o dulkių indą ištuštinti reikia tik paspaudus mygtuką. Galimybė laikyti dulkių siurblį vertikaliai ir tuo pačiu metu įkrauti sutaupys jūsų laiką ir vietą namuose.

Specifikacija
Prekės ženklasDreame
Modelis                                          T20 Pro
Nominali įtampa 25,2 VDC
Vardinė galia 450W
Siurbimo galia padaryti 150AW
Svoris1,67 kg
Veikimo laikas 140 minučių (70 minučių per akumuliatorių)
Įkrovimo laikas 4 valandos
Dulkių puodelio talpa 0,6 l

Pakuotėje:
Siurblys
2 viename šepetėlis
plyšio antgalis
išmanus paviršiaus šepetys
Metalinis prailginimo strypas
Minkštas volelio šepetėlio antgalis
Baterijos adapteris
Prailginimo žarna
Erkių šalinimo antgalis
2 viename sieninis įkrovimo dokas
Vandens bakas + šluostė
2 baterijos