Bluetooth 5.0 UGREEN audio adapteris, USB, AUX - Juodas

Gamintojas: UGREEN
Prekės kodas: 70603
EAN: 6957303876037
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2021-10-26
17.80€
Be mokesčių: 14.71€

Kiekis

5.0 belaidis garso adapteris

Garso adapteris CM310 užtikrina stabilų ryšį ir puikią CD garso kokybę. Automatinis prijungimas prie telefono sutaupys daug laiko. Produktas vienu metu palaiko net du įrenginius. Užfiksuoja diapazoną iki 10 m, suteikia neribotą naudojimo laisvę. Platus suderinamumas bus įrodytas daugelyje programų.

Dvigubas ryšys

Naudojant Ugreen adapterį, vienu metu galima prijungti du įrenginius. Adapteris leidžia jums kalbėtis, neišjungiant mėgstamų dainų.

Daug galimybių

Bluetooth imtuvas nuskaito micro SD / SDHC / SDXC ir TF korteles. Tačiau atminties talpa siekia iki 32 GB. Jis, be kita ko, suderinamas su nešiojamuoju kompiuteriu, išmaniuoju telefonu, ausinėmis ir, svarbiausia, su automobiliu. Jis gali būti naudojamas tradiciniams garsiakalbiams ir stiprintuvams vairuoti. Belaidė garso sistema tikrai nustebins savo tobulu, sklandžiu garsu.

Saugus vairavimas

Dėl skambučių laisvų rankų įranga įranga garantuoja visišką saugumą vairuojant. Jei kas nors paskambina jums svarbiu klausimu, du kartus paspauskite įmontuotą mygtuką. Atmesti gaunamą skambutį reikia tik vieno paspaudimo. Praktiškas prietaisas gali paprastą automobilio garso sistemą paversti universaliu Bluetooth garsiakalbiu.

Paprasta naudoti

Imtuvo naudojimas yra labai intuityvus. Įkiškite USB ir AUX jungtis į atitinkamus lizdus. Tada įjunkite Bluetooth savo telefone ir suporuokite jį su UGREEN CM310. Galite patogiai ir saugiai mėgautis gera muzika ir kalbėti telefonu. Kabelio konstrukcija buvo pinta iš patvarių medžiagų, atsparių pažeidimams. Susukta konstrukcija ir lenkimui atspari TPE medžiaga leidžia ilgai mėgautis prietaiso funkcionalumu.

Specifikacija:
Gamintojas Ugreen
Bluetooth versija                   5.0
Atminties dydis 32 GB TF kortelėje
Dažnio atsakas 20Hz-20kHz
Perdavimo diapazonas Iki 10m
LED indikatorius Mėlyna