Dreame D9 išmanusis dulkių siurblys / valymo robotas

Gamintojas: Dreame
Prekės kodas: RLS5-WH0
EAN: 6972086390617
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
306.00€ 340.00€
Be mokesčių: 252.89€

Kiekis

Dreame D9 - naujos kartos valymo robotas

Dreame D9 yra pažangus valymo robotas, apjungiantis visas geriausias panašių prietaisų savybes. Turėdamas iki 3000 Pa siurbimo galią, galimybę vienu metu išsiurbti ir šluostyti bei intelektualų kambario nuskaitymą naudojant šiuolaikinį LDS lazerį, tai garantuoja tikslų ir efektyvų kiekvieno namo valymą. 13 jutiklių dėka prietaisas lengvai prisitaiko prie jūsų namų. D9 taip pat nustebins ilgu darbo laiku iki 150 minučių.


Tiksliai nuskaito kambarį

Dėl pažangios navigacijos technologijos robotas akimirksniu ir tiksliai nuskaito kambarius, sukuria žemėlapius, aptinka kliūtis ir optimaliai planuoja valymo maršrutus. Tai leidžia pažangus 3,0 LDS lazerio ir SLAM algoritmas, užtikrinantis didesnį tikslumą. Dreame D9 gali įsiminti iki 3 aukštų žemėlapių. Jis taip pat lengvai įveikia iki 20 mm aukščio kliūtis, tokias kaip slenksčiai ar kilimai.


Įsimena žemėlapius, kuriuos galite redaguoti

Norėdami optimizuoti robotą ir pritaikyti jį savo poreikiams, naudokite žemėlapio redagavimo funkciją. Galite tiksliai padalyti ir pavadinti kambarius, taip pat suplanuoti valymo tvarkaraščius. Be to, jūs, be kitų dalykų, turite galimybę paskirti tam tikras zonas valomoms, uždraustoms zonoms, kurių nereikėtų šlifuoti, ir pastatyti virtualias sienas, kad, pavyzdžiui, būtų užblokuotas D9 patekimas į jūsų vaiko kambarį.


Patikimas kovojant su purvu

Robotas siūlo iki 4 siurbimo režimų, todėl siurbimo galią galite lengvai pritaikyti prie grindų nešvarumų laipsnio. Iš Japonijos importuotas variklis be šepetėlių garantuoja nepakartojamą našumą ir tylų veikimą, o patobulintas HEPA filtras puikiai valdo iki 99,7% mikroskopinių dalelių, leidžiančių efektyviai pasirūpinti viso namo švara. Itin plonas šepetys, kurį lengva išvalyti, greitai ir tiksliai išvalo atliekas į rezervuarą, kuriame telpa net 570 ml. Be to, D9 automatiškai aptinka kilimus ir padidina slėgį siurbdamas juos, kad dar efektyviau pašalintų trupinius ar plaukus.


Išvalykite grindis savo namuose

Jis taip pat gali nušluoti jūsų grindis. Su savo 270 ml vandens talpa jis gali išvalyti iki 200m2 plotą. D9 tinka ir mažesniems, ir didesniems namams. Perėjimas naudojant šį unikalų robotą pašalina iki 99,9% bakterijų, suteikiant jums ir jūsų artimiesiems sveiką gyvenimo aplinką. Be to, 3 galimi vandens srauto lygiai leidžia reguliuoti valymo intensyvumą pagal tai, kiek nešvarios jūsų grindys.


Galinga baterija

Dreame D9 įrengta 5200 mAh talpos baterija ir išmanioji BMS valdymo sistema. Dėl to robotas išsiskiria įspūdingai ilgu darbo laiku, kurio pakanka kruopščiai išvalyti iki 250m2 grindis.


Puikiai tinka jūsų namams

Turėdamas 13 išmaniųjų jutiklių, robotas gali laisvai ir užtikrintai judėti beveik bet kuriuose namuose. D9 vengia laiptų ir kritimų, neatsitrenkia į baldus, sumažina įstrigimo riziką ir efektyviai valo kampus. Nereikia jaudintis - šis praktiškas prietaisas ras kelią jūsų namuose ir jį kruopščiai išvalys.


Nuotolinis valdymas

Ar žinojote, kad robotą galite valdyti ir iš tolo? Speciali programa leidžia patogiai reguliuoti siurbimo galią ir vandens srauto lygį, planuoti valymo tvarkaraščius, redaguoti žemėlapius ir patikrinti akumuliatoriaus būseną. Dreame D9 taip pat suderinamas su Amazon Alexa - suporuokite jį su savo padėjėju, kad galėtumėte mėgautis patogiu balso valdymu.


Produkto parametrai

Prekės ženklas                 
Dreame
Modelis D9
Dydis 350x350x96,8 mm
Įvertinta įvestis 100–240 V ~ 50/60 Hz 0,5 A
Nominali galia 19,8 V = 1 A
Nominali įtampa 14,4 V =
Vardinė galia 40W
Belaidis ryšys Wi-Fi IEEE 802.11b / g / n 2,4 GHz
Svoris 3800 g
Spalva Balta
Baterijos talpa 5200 mAh