Indukcinis Baseus Simple Turbo įkroviklis Qi 2in1, 20W skirtas išmaniesiems telefonams ir Apple Airpods - Skaidrus

Gamintojas: Baseus
Prekės kodas: TZWXJK-B01
EAN: 6953156212084
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
31.20€
Be mokesčių: 25.79€

Kiekis

Belaidis belaidis įkroviklis

Aukštos kokybės 15 W dvigubas belaidis įkroviklis leidžia induktyviai ir saugiai įkrauti du įrenginius vienu metu. Paprasčiausiai uždėkite savo išmaniojo telefono ar ausinių dėklą ant jo ir įkroviklis automatiškai pereis į įkrovimo būseną.

Automatinis įkrovimas

Įkroviklis automatiškai pradeda įkrovimo procesą, kai įdėsite savo išmanųjį telefoną. Jums nereikia specialiai jo įjungti ar atlikti jokių paleidimo procesų.

Saugus ir greitas įkrovimas

Įkroviklio konstrukcija buvo kruopščiai apgalvota dėl bet kokios apsaugos nuo viršįtampio ar perkaitimo, kad būtų užtikrinta dar didesnė įkrovimo sauga. Įkraukite du įrenginius tuo pačiu metu, nesijaudindami dėl saugumo.

Automatinis ir saugus

Galite palikti išmanųjį telefoną ant įkroviklio ir nesijaudinti dėl per didelio įkrovimo. Baseus įkroviklis automatiškai užbaigs įkrovimo procesą, kai jūsų mobilusis prietaisas bus visiškai įkrautas. Jis taip pat turi daugybę apsaugos nuo perkaitimo, viršįtampio, trumpojo jungimo, taip pat jutiklį kitų medžiagų aptikimui.

Kompaktiška

Indukcinis Baseus įkroviklis yra ypač kompaktiškas, todėl jį visada galite turėti su savimi. Jis yra tik 8 mm storio, todėl gali tilpti net į mažą krepšį ar kuprinę.

Specifikacija

Gamintojas                    
Baseus
PavadinimasBaseus Simple 2in1 Wireless Charger Turbo Edition
Prekės kodas TZWXJK-B01
Medžiaga Aliuminis + PC + grūdintas stiklas
Spalva Juoda / skaidri
Jungtis USB-C
Įkrovimo galia 20 W
Matmenys 160,0 x 80,0 x 7,3 mm
Svoris 130,3 g