Makeblock robotikos rinkinys Ultimate Robot Kit 2.0

Gamintojas: Makeblock
Prekės kodas: 90040
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2021-10-25
457.40€
Be mokesčių: 378.02€

Kiekis

Makeblock - tai aliuminio sijų konstrukcijomis paremta robotikos platforma, kuri skirta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems robotikos mylėtojams. Besimokantiems robotikos ši platforma padės įgyvendinti daugumą kūrybinių minčių.

Platformos pagrindą sudaro ekstruzijos būdu gaminamos aliuminio sijos, kurios puikiai tinka robotų, mašinų, žaislų ar net meno dirbinių gamybai. Jungtys su srieginiais lizdais ir skylėmis konstruojant yra lengvai sujungiamos naudojantis atsuktuvu, apsieinama be gremėzdiškų sujungėjų.

Makeblock naudojama populiariausia atviro kodo platforma – Arduino. Tai suteikia galimybę pridėti papildomus modulius. Programavimas pradedamas nuo kelių labai paprastų pavyzdinių programų, kurias galima atsisiųsti iš kompanijos internetinio puslapio. Užtikrinant maksimalų patogumą, programuoti galima bet kurioje operacinėje sistemoje (Windows, Mac, Linux ir kt.).

Makeblock robotikos platforma suderinama su įprastais DC, žingsniniais (stepper) ir servo varikliais, taip pat su Lego NXT / Mindstorms.

Ultimate Robot Kit - tai didžiausias, visapusiškas ir išsamus „Makeblock“ robotikos rinkinys skirtas eksperimentuoti surenkant ir programuojant robotą.

Rinkinyje yra viskas, ko reikia roboto surinkimui:

  • virš 500 (40 tipų) mechaninės dalys,
  • su Arduino suderinamas valdiklis,
  • įvairūs davikliai,
  • griebtuvas (žnyplės),
  • RGB juosta,
  • kitos mechaninės dalys.

Tai leidžia sukonstruoti net 10 skirtingų valdomų roboto variantų.

Mechaninės dalys yra suderinamos su kitomis „Makeblock“ platformos dalimis ir dauguma Lego detalių, o elektroninės dalys sukurtos remiantis Arduino atviro kodo ekosistema. Tai suteikia galimybes neapsiriboti dešimtimi siūlomų variantų, bet ir sukurti unikalų savo robotą.

Galutinis robotas yra visiškai suderinamas su grafine programavimo aplinka, grindžiama atviro kodo Scratch 2.0. Tai daro programavimo projektus interaktyvius ir lengvai pritaikomus.

Belaidis roboto valdymas galimas su Android / iPhone mobiliosiomis aplikacijomis arba per Bluetooth.