Ozobot Bit 2.0 interaktyvių robotų rinkinys - du robotai juodas ir baltas

Prekės kodas: OZB-11822
Prieinamumas: Laikinai Neturime
157.60€
Be mokesčių: 130.25€

Kiekis

„Ozobot Bit 2.0“ interaktyvus robotų dvigubas rinkinys, nėra šių robotų galimybių pabaigos, nes jūsų vaikas sukuria kitą nuotykių, žaidimų ir kodavimo su Ozobot Bit kraštovaizdį.

Imagem

  • Vienas iš mažiausių pasaulyje protingų robotų žaislų
  • Problemų sprendimas ir grupiniai uždaviniai, naudojant spalvų kodo komandas pagrindiniais spalvų deriniais
  • Integruota „LiPo“ baterija leidžia greitai įkrauti per mikro-USB prievadą
  • Amžius: 8+

Imagem 

Išplėskite savo vaiko horizontus naudodami šį interaktyvių robotų rinkinį. Nėra šių robotų galimybių pabaigos, nes jūsų vaikas sukuria kitą nuotykių, žaidimų ir kodavimo su Ozobot Bit kraštovaizdį. Įsivaizduokite, mokymosi žaislą, kuris atveria kompiuterių mokslo, STEM mokymo, robotikos ir kodavimo duris, todėl jūsų vaikas yra žingsnyje pirmyn prieš mokymosi kreivę mokykloje ir gyvenime.

 Imagem

„Ozobot Bit“ interaktyvus robotas „Dual Set“ sugeba išmokti jūsų programas ir atkurti jas atgal - tai didelis žaidimas, kur jauni protai žaidžia ir mokosi. „OzoBlockly“ -  tai blokinis vizualinis redaktorius, kuris siūlo penkis žingsnius iš pradinio į master lygį, kad galėtų įtraukti ne tik jaunus vaikus, bet ir mesti iššūkį patyrusiems programuotojams.

 Imagem

„Ozobot“ gali matyti spalvas, sekti linijas ir aptikti formas, kurias naudojate popieriuje ar skaitmeniniame ekrane. Dvigubi mikro varikliai ir trinties varomoji pavara užtikrina tylų ir tikslų judėjimą, o „Ozobot“ jutikliai nuskaito paviršių spalvų dispersijoms - tokiu būdu aiškindami jūsų vaiko sukurtą faktinį kodą.

Imagem

Vaikai mokosi kaip nukreipti savo idėjas į realybę, kurti asmeninius žaidimus, slaptus kodus ir jų pačių robotų lygtis. Paprasta atsisiųsti ir žaisti mūsų spausdinamus žaidimus. Su tiek daug skirtingų lenktynių, labirintų ir azartinių žaidimų jūs greitai busite įkvėpti kurti savo pačių žaidimus.

Kai žaidžiate skaitmenines programas su fiziniu žaislu, jis užpildo atotrūkį tarp fizinės ir skaitmeninės erdvės - sukuria visiškai naują žaidimų pasaulį. Jūs netgi galite žaisti interaktyvius žaidimus su „Ozobot“ planšetiniame kompiuteryje. OzoBlockly žaidimai tai programavimo mokymasis žaidžiant. Ištirkite šiuos įdomius žaidimus su „Ozobot Bit“, kuris iš tiesų moko, kaip programuoti. Tai taip pat yra puikus būdas sužinoti, kaip kontroliuoti Ozobot ir pradėti programuoti su OzoBlockly.

 

 

Į komplektą įeina:

  • 2 Ozobotai (vienas juodas ir vienas baltas)
  • instrukcija
  • 4 robotų drabužiai
  • 2 apsauginis dėklas
  • 2 USB įkrovimo kabeliai
  • lipdukai ir demo žemėlapis