Ozobot Evo interaktyvus robotas – juodas

Prekės kodas: OZB-11826
Prieinamumas: Laikinai Neturime
136.10€
Be mokesčių: 112.48€

Kiekis

Ozobot Evo yra jaunesnis, protingesnis Ozobot Bit brolis, jis turi daugiau jutiklių, todėl gali priimti sprendimus savarankiškai, taip pat gali išreikšti emocijas, skleidžia garsus ir šviesos efektus ir sąveikauja su kitais EVO robotais.

Imagem

Vaikai gali programuoti robotą, piešiant maršrutą, kuriuo jis gali judėti. Todėl jie atlieka savo pirmuosius programavimo uždavinius, tuo pačiu metu lavindami kitas universalias kompetencijas, tokias kaip algoritminis mąstymas, optimalių sprendimų paieška ir kūrybiškumas.

Imagem

Vaikai gali lengvai užsirašyti kodą Ozobot naudodami savo planšetinį kompiuterį. Internetinis vizualinis redaktorius OzoBlockly.pl siūlo penkis lygmenis nuo pradedančiųjų iki ekspertų. Dėl šios priežasties jis tinka tiek pradedantiesiems, tiek labiau pažengusiems vidurinės mokyklos mokiniams. Sukūrę programą OzoBlockly.pl, ją galima įdėti į savo paskyrą ir prieiti prie jos per specialią programą Ozobot Evo skirta Android ir IOS įrenginiams. Ši programa leidžia pereiti prie nuotolinio valdymo režimo.

Imagem

Į komplektą įeina:

  • 1x Ozobot Evo – juodas
  • Instrukcija
  • 1x USB įkrovimo kabelis
  • 1x demo žemėlapis
  • 1x Ozobot žymeklių rinkinys