Raspberry Pi 2 model B V1.2 - 1GB RAM

Prekės kodas: RPI-03181
Prieinamumas: Laikinai Neturime
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2019-04-25
49.00€
Be mokesčių: 40.50€

Kiekis

Kodėl Raspberry Pi 2 modelis B yra tiesiog privalomas?


Mažas lyg kreditinė kortelė ir jo neprilygstama vertė — štai kas padaro vienaplokštį kompiuterį tokį unikalų!

Jeigu tu nori savarankiškai kontroliuoti projektus ir neleisti daugybės pinigų baigtiems produktams, tu neturėtum praleisti mini kompiuterių iš Raspberry. Šiek tiek patirties, pagrindinių programavimo įgūdžiai yra naudingi, bet platus aksesuarų pasirinkimas mažam stebuklui yra labai įdomus ir įkvepia krapštytis ir eksperimentuoti.

Gausus jungčių skaičius, pvz. HDMI, USB, LAN, garso ir  greitas quad core ARM Cortex A7 procesorius su 900 MHz ir integruotu grafinio vieneto turu iš bendro paketo. 

Kalviatūra, pelė ir monitorius taip pat gali būti prijungtas. 
Kitų operacinių sistemų dėkas laisvai prieinamų internete, įskaitant Raspbian, vienaplokštis kompiuteris netgi gali būti naudojamas skaičiavimus ir tekstų apdorojimui. Lengva naudoti sąsaja su  integruota naršykle leidžia komfortabiliai naršyti internete. Žaidimai ir HD vaizdo įrašų atkūrimas yra įmanomi su maitinimu.

Funkcijos
Paspberry Pi gali atlikti daugybę projektų: pavyzdžiui, NAS serveriai, žiniasklaidos centrai centrai, interneto radijas, pašto serveriai ar stebėjimo kameros kontrolė yra tik keletas iš populiariausių variantų.


Mažas „all-rounderis“ gali būti atvertas tinkle, kai jis prisijungia prie namų maršrutizatoriaus. Jis gali būti lengvai stebimas, kontroliuojamas ar programuojamas naudojantis nešiojamu ar personaliniu kompiuteriu. Išmaniuoju telefonu kontroliuojama garažo durų atidarymo sistema ar savarankškai suprojektuotos orų stotelės yra lengvai įgyvendinamos su pilnu interneto ryšiu, per 40 galimų I/O prievadų, kurie gali būti taip pat naudojami visiems aksesuarams. Daugiau neaiškūs projektai yra taip pat įmanomi!


Bendruomenė
The Raspberry Pi bendruomenė yra labai didelė, turinti daug sekėjų,  todėl nesunku rasti informacijos apie mini kompiuterius. Pradėti dirbti yra lengva, tam prireikia nedaug pastangų. 

Įranga
Skirtingai nei Raspberry Pi B+ pirmtakas modelis, dabartinis Raspberry Pi 2 modelis B turi gerokai greitesnį CPU ir daugiau atminties. Taip pat šiame rinkinyje jau pasiekiami aksesuarai yra suderinami su nauju Raspberry Pi 2 modeliu B.Išsamios techninės savybės

o   „Broadcom“ BCM2836 900­MHz ARM Cortex-A7 quad šerdies procesorius su VideoCore IV  dviejų branduolių GP

o   GPU siūlo Open GL ES 2.0, OpenVG su aparatūros spartinimu ir 1080p30 H.264 aukšto lygio dekodavimu

o   GPU yra pajėgus 1 GPixel/s, 1.5 GTexel/s arba 24 GFLOPs su filtravimo tekstūra ir DMA infrastruktūra

o   4-kaiščių garso/sudėtinis vaizdo išvesties lizdas, 3.5 mm

o   15-kaiščių MPI CSI-2 konektorius Raspberry Pi HD vaizdo įrašų kamera (prekės nr. RASPBERRY PI CAM, RASPBERRY PI CAN, RPI WWCAM)
 

o   15-kaiščių serijos ekrano sąsajos jungtis (prekės nr. RASP C-BERRY, RASP C-BERRY 28, RASP C-BERRY TD)

o   Maitinimas: 5V @ 2 A per microUSB lizdą