UGREEN Įrankis laidų izoliacijos nuėmimui ir antgalių užspaudimui ZJ302

Gamintojas: UGREEN
Prekės kodas: 20102
EAN: 6957303821020
Prieinamumas: Parduotuvėje Vilniuje YRA
Parduotuvėje Kaune YRA
11.20€
Be mokesčių: 9.26€

Kiekis

Daugiafunkcis UGREEN ZJ302 įrenginys gali palengvinti jūsų darbą. Jis puikiai veiks kaip gnybtas ar kabelių pjaustytuvas, taip pat kaip laidų izoliacijos nuėmėjas. Visiškai saugus ir patogus naudoti.


Galite lengvai prispausti kištuką ant kabelio

  • Sėkmingai naudosite šį praktišką įrenginį, kad uždėtumėte tinklo kištuką, pvz., RJ45 ar RJ11 ant kabelio. 1,02 mm žingsnis ir 5,89–6,15 mm gylis buvo tiksliai sureguliuoti, kad jums būtų lengviau atlikti šią užduotį - galite tai padaryti net pirmu bandymu! Tai apsaugo nuo atsitiktinio kabelio sugadinimo. Užspausti dar niekada nebuvo taip paprasta!


Galite greitai pašalinti izoliaciją

  • Izoliacijos pašalinimas naudojant UGREEN ZJ302 yra labai paprastas ir greitas. Dėl aukštos kokybės peilių jis gerai veikia su kabeliais iki 10 mm. Jis taip pat tinka plokštiems, apvaliems tinklo ar telefono kabeliams. Jums nereikės jaudintis dėl kabelio sugadinimo - šis įrankis leis jums pašalinti izoliaciją ne tik greitai, bet ir saugiai.


Jūs tiksliai nukirpsite kabelį

  • Naudodamiesi įrankiu, kabeliai bus nukirpti per trumpą laiką. Puikiai pagaminti ašmenys užtikrina greitą ir saugų kirpimą. Pamirškite apie visas komplikacijas - naudodami UGREEN ZJ302 galite per pirmą kartą tiksliai nukirpti laidus - nesijaudinkite dėl jokių problemų!


Ergonomiškas dizainas

  • Prietaisas puikiai guli rankoje, o minkštos gumos medžiagos naudojimas ant rankenos yra ypač malonus liesti - nesukelia nepatogumų. Jis sukurtas taip, kad nevargintų rankų. Taigi galite patogiai dirbti net ilgą laiką.


Specifikacija:

  • Dydis: 104x269mm
  • Modelis: ZJ302
  • Tinka 8P 6P 4P antgaliams