Zumo 32u4 - Minisumo Roboto Rinkinys su A-Star Valdikliu

Prekės kodas: AN-04662
Prieinamumas: Laikinai Neturime
197.60€
Be mokesčių: 163.31€

„Pololu Zumo 32U4“ robotas yra universalus vikšrinis robotas, pagrįstas su „Arduino“ suderinamu ATmega32U4 MCU. Jį sudaro du 75:1 AG mikro metaliniai reduktoriai kartu su integruotais dviejų variklių valdikliais, LCD ekranas, kvadratūrinio kodavimo įrenginys, linijos jutikliai, šoniniai ir priekiniai atstumo jutikliai objektams aptikti bei pilnas IMU, skirtas aptikti smūgius ir sekti pasisukimo kampą. Šio roboto dydis yra mažesnis nei 10cm x 10cm. „Zumo“ roboto surinkinėti ar lituoti nereikės. Tam, kad būtų galima mėgautis šiuo robotu, tereikia 4 AA baterijų, USB kabelio ir jūsų robotas pasiruošęs būti užprogramuotas.


„Pololu Zumo 32U4“ yra pritaikomas ir lengvai užprogramuojamas vikšrinis robotas. Jis yra mažesnis nei 10cm iš abiejų pusių ir su baterijomis sveria apie 275g (be baterijų – 170g). Taigi šis robotas yra pakankamai mažas ir lengvas, kad galėtų būti kvalifikuotas „Mini-Sumo“ varžyboms. Tačiau dėl savo universalumo jis sugeba daug daugiau nei robotų sumo kovos.


„Zumo 32U4“ centre yra ATmega32U4 AVR mikrovaldiklis iš „Microchip“ (buvęs „Atmel“) ir šis robotas turi USB sąsają bei kartu su „Arduino“ suderinamą bootloader‘į. Taip pat galimas programinės įrangos priedas, leidžiantis lengvai programuoti robotą iš „Arduino“ aplinkos. Programavimui jums reikės USB A to micro-B kabelio (į rinkinį neįtrauktas). Pažengusiems naudotojams, norintiems modifikuoti arba patobulinti robotus papildomais periferiniais įrenginiais, „Zumo“ elektrinius bėgius ir mikrovaldiklio įvesties / išvesties linijas galima pasiekti per 2.54mm skersmens skyles pagrindinės plokštės šonuose ir priekyje.


Šis robotas turi du „H-bridge“ variklio valdiklius ir įvairius integruotus jutiklius, įskaitant porą kvadratūrinių kodavimo įrenginių, skirtų valdyti uždaros kilpos variklį, visą inercinį matavimo bloką (3 ašių pagreičio matuoklis, giroskopas ir magnetometras), penkis žemyn nukreiptus atspindžio jutiklius linijų sekimui ir briaunų aptikimui, į priekį ir į šoną nukreiptus artumo jutiklius kliūčių aptikimui ir atstumo apmatavimui. „Zumo 32U4“ taip pat turi tris įmontuotus mygtukus, LCD ekraną, garsinį signalą bei lemputes, kuriomis robotas duoda grįžtamąjį ryšį.
„Zumo 32U4” robotas yra varomas keturiomis AA baterijomis. Jis veikia ir su šarminėmis, ir NiMH baterijomis, tačiau mes rekomenduojame naudoti įkraunamus AA NiMH elementus.


Palyginimas su „Zumo“ roboto rinkiniu „Arduino“ valdikliui
Šiek tiek senesnis „Zumo“ robotas „Arduino“ valdikliui, įmontuotas su „Zumo shield“, yra dar viena su „Arduino“ suderinama roboto platforma paremta „Zumo“ važiuokle. „Zumo shield“, kuriame yra variklių valdikliai bei įvairūs jutikliai, tvirtinamas prie „Zumo“ važiuoklės, tačiau jame nėra integruoto mikrovaldiklio; veikiau jis yra skirtas sąsajai su plokštėmis, turinčiomis standartinę „Arduino“ formą, kaip „Arduino Uno“, „Arduino Leonardo“ ar „A-Star 32U4 Prime“. Šios plokštės yra pagrindinis roboto valdiklis.


Na, o „Zumo 32U4“ robotas turi integruotą ATmega32U4 mikrovaldiklį (tą patį, kuris naudojamas „Leonardo“ ir „A-Star 32U4” plokštėse), sujungiantį „Zumo shield“ ir atskiro „Arduino“ valdiklio funkcijas į vieną kompaktišką plokštę, kuri taip pat lengvai programuojama kaip „Arduino“ ar „A-Star“ dėl USB sąsajos ir iš anksto įkelto, su „Arduino“ suderinamo bootloader‘io. „Zumo 32U4” išlaiko visas „Zumo shield“ savybes (dviejų variklių valdikliai, inerciniai jutikliai ir garsinis signalas), tačiau tuo pačiu pridedama daugiau naujų funkcijų. Tokių kaip kvadratūrinio kodavimo įrenginys, artumo jutikliai, LCD ekranas ir du papildomi mygtukai.


Kai kurios „Zumo 32U4” ir „Zumo“ roboto „Arduino“ valdikliui programinės įrangos bibliotekos skiriasi, todėl vienam robotui parašytos programos paprastai turi būti modifikuojamos, kad veiktų kitam.


Prekių atsiėmimas iš parduotuvių

Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).

Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.

Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva

Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) nepriklausomai nuo prekių krepšelio yra 4.50Eur. 

Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.50Eur.

Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.50Eur.

Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00Eur.

Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.

Jeigu užsakymo suma viršija 50€, apmokėtų užsakymų prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.


Prekių prieinamumo statusai:

Parduotuvėje Vilniuje YRA – prekę turime parduotuvėje Vytenio g. 20, Vilniuje ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Parduotuvėje Kaune YRA – prekę turime parduotuvėje Pramonės pr. 4D, Kaune ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Centriniame sandėlyje YRA – prekę turime sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas, atsiimti vietoje galimybės nėra;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

3-5 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-5 darbo dienas;

3-7 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-7 darbo dienas;

Laikinai Neturime – prekių vietoje neturime, tačiau galite užsisakyti pranešimą elektroniniu paštu, kai prekė bus sandėlyje.