Zumo - Minisumo Roboto Rinkinys - V1.2

Prekės kodas: AN-02705
Prieinamumas: Laikinai Neturime
148.40€
Be mokesčių: 122.64€

„Zumo“ robotas skirtas „Arduino“ valdikliui yra „Arduino“ kontroliuojama vikšrinė roboto platforma, kurios dydis mažesnis nei 10cm x 10cm. Pakankamai mažas robotas, kad atitiktų „Mini Sumo“ reikalavimus. Jį sudaro du mikrometaliniai reduktoriai, sujungti su pora silikoninių vikšrų, nerūdijančio plieno buldozerio stiliaus ašmenys, šeši infraraudonųjų spindulių atspindžio jutikliai linijos sekimui ar briaunų aptikimui, garsinis signalas paprastiems garsams ar muzikai, trijų ašių pagreičio matuoklis, magnetometras ir giroskopas. Tiesiog pridėkite 4 AA baterijas ir „Arduino“ (ar kitą suderinamą valdiklį) ir esate pasiruošę stumti! Šio roboto surinkinėti ar lituoti nereikės.


Šis „Zumo“ robotas yra žemo profilio robotų platforma, skirta naudoti su „Arduino“ (ar kitu suderinamu valdikliu). Jis yra mažesnis nei 10cm iš kiekvienos pusės ir sveria maždaug 300g su “Arduino Uno” ir baterijomis (be jų – 165g), taigi yra pakankamai mažas ir lengvas, kad galėtų patekti į „Mini Sumo“ varžybas. Šis robotas naudoja du 75: 1 AG mikrometalinius reduktorius varikliams varyti, sukurdamas didelį sukimo momentą bei išvystydamas iki 60 cm/s greitį. Kad galėtų stumti aplink esančius objektus, ant „Zumo“ roboto priekio yra užmontuoti 0.91mm storio lazeriu iškirpti nerūdijančio plieno sumo ašmenys, taip pat atspindžio jutiklio matrica, sumontuota išilgai priekinio „Zumo“ krašto (už sumo ašmenų). Ši atspindžio jutiklio matrica leidžia „Zumo“ aptikti priešais jį esančius objektus, tokius kaip linijas sekimui ar kraštus išvengimui.


„Zumo“ valdymo pultas iš esmės yra „A-Star 32U4 Prime“, „Arduino Uno“ ar „Arduino Leonardo“. Kiekvieną iš jų galima pajungti iš apačios tiesiai į priedėlio vyriškuosius kaiščius. Šis robotas nėra suderinamas su „Arduino Mega“ ar „Due“, tačiau gali būti naudojamas su senesniais „Arduino“, kurių dydis yra toks pats kaip „Uno“, pavyzdžiui, „Duemilanove“. Priedėlyje yra dviejų variklių valdikliai, garsinis signalas, leidžiantis atkurti paprastus garsus ir muziką, mygtukas, trijų ašių pagreičio matuoklis, kompasas, giroskopas, reset mygtukas ir LED diodas patogiam priėjimui papildomų jutiklių įrengimui. Priedėlis taip pat padidina akumuliatoriaus įtampą „Arduino“ energijai tiekti ir nutraukia „Arduino“ įvesties / išvesties linijas.
„Pololu“ „Zumo Arduino“ bibliotekos palengvina sąsają su visomis integruotomis techninėmis įrangomis. Taip pat yra daug programų pavyzdžių, parodančių kaip naudoti „Zumo“ atspindžio matricą, mygtuką, garsinį signalą ir variklius. „Pololu“ yra taip pat parašę LSM303 Arduino biblioteką ir L3G Arduino biblioteką, kurios palengvina sąsają su įmontuotu LSM303D 3 ašių pagreičio matuokliu, magnetometru ir L3GD20H 3 ašių giroskopu.
Šis robotas pristatomas taip, kaip parodyta pagrindiniam paveikslėlyje, todėl jo surinkinėti ar lituoti nereikės. Tam, kad robotas veiktų, reikalingas „Arduino“ ar kitas tinkamas mikrovaldiklis ir 4 AA baterijos.


Savybės:
•    Integruoti 75: 1 AG mikrometaliniai reduktoriai, užtikrinantys gerą greičio (iki 60 cm/s), galios ir valdymo derinį;
•    Sumontuotas šešių infraraudonųjų spindulių atspindžio jutiklių rinkinys, leidžiantis „Zumo“ aptikti atspindžio kontrastus tiesiai po ašmenimis. Jį galima naudoti sekant linijas ar aptinkant kraštus (pvz., sumo ringo balta išorinė erdvė ar stalo kraštas);
•    Integruoti DRV8835 dvigubų variklių valdikliai, galintys tiekti pakankamai srovės dviem „Zumo“ didelės galios reduktoriams;
•    Garsinis signalas groti paprastus garsus ir muziką. Garso signalą valdo vienas iš „Arduino“ PWM išėjimų, todėl tonus galima generuoti neužimant daug procesoriaus galios.
•    Integruotas LSM303D 3 ašių pagreičio matuoklis ir 3 ašių magnetometras, kuriuos galima naudoti norint aptikti smūgius. Buvo pastebėta, kad kompasas yra trikdomas nuo variklių, baterijų ir PCB veiklos, todėl jis nebuvo naudingas tiksliam navigavimui. Tačiau tinkamai sukalibravus kompasą, jis gali būti naudojamas apytiksliam orientavimuisi daugelyje aplinkų.
•    Integruotas 3 ašių L3GD20H giroskopas, kurį galima naudoti sukimosi stebėjimui. Naudojant šį jutiklį ir aukščiau paminėta LSM303D, priedėlis, turintis integruotą MinIMU-9 v3 IMU modulį, kad jūsų robotas galėtų sekti pasisukimo kampą;
•    Pasirinktinas mygtukas ant 12 kaiščio;
•    7.5 V galios reguliatorius, skirtas „Arduino“ energijai tiekti iš „Zumo“ 4 AA baterijų;
•    Patogus priėjimas prie „Arduino“ įvesties / išvesties linijų;
•    Bendrosios paskirties prototipų sudarymo zonos ir išplėtimo zona priekyje, skirta prijungti papildomus jutiklius;
•    Suderinamas su „Arduino Uno R3” ir „Arduino Leonardo“. Taip pat gali būti naudojamas su senesniais „Arduino“, kurių dydis yra toks pats kaip „Duemilanove“;
•    „Arduino“ bibliotekos ir kodų pavyzdžiai palengvina pradžią;
•    Detalizuotas naudotojo gidas.


Galimi priedai:
•    Optiniai atstumo ieškikliai kliūčių / priešininkų aptikimui;
•    „iMAX-B6AC” akumuliatoriaus įkroviklis, skirtas „Zumo“ baterijai įkrauti per „Zumo shield“ 2 kontaktų įkrovimo port‘ą. Norime pažymėti, akumuliatoriaus įkroviklio jums reikia tik tuo atveju, jeigu planuojate naudoti „Zumo“ su įkraunamais elementais. Arba, kadangi šis robotas naudoja paprastas AA baterijas, galite naudoti AA įkroviklius (į kuriuos įklijuojate atskirus elementus), kuriuos galite įsigyti daugelyje bendrų elektronikos parduotuvių;
•    Jungtys (headers, jungiamieji laidai ir pan.), kad būtų galima pridėti daugiau jutiklių;
•    Pakaitiniai raudoni arba balti ratlankiai. Šiame „Zumo“ roboto rinkinyje yra juodos spalvos ratlankiai, bet kitų spalvų ratlankiai gali būti nupirkti atskirai.

Palyginimas su „Zumo 32U4“ robotu
Naujesnis „Zumo 32U4“ yra dar vienas robotas, sudarytas iš „Zumo“ važiuoklės. Tai labiau integruotas robotas nei „Zumo“ robotas „Arduino“ valdikliui, su tokiais patobulinimais, kaip įmontuotas „Arduino“ (suderinamas su ATmega32U4 mikrovaldikliu), LCD ekranas, kodavimo moduliai, skirti uždaroms kilpoms valdyti, artumo jutikliai, skirti kliūtims aptikti. Pagrindinė „Zumo 32U4” plokštė sujungia „Zumo shield“ ir atskiro „Arduino“ valdiklio funkcijas į vieną kompaktišką plokštę, kurią taip pat lengva programuoti kaip standartinę „Arduino“ ar „A-Star“ dėl USB sąsajos ir iš anksto įkelto, su „Arduino“ suderinamo bootloader‘io.
Kai kurios „Zumo 32U4” ir „Zumo“ roboto „Arduino“ valdikliui programinės įrangos bibliotekos skiriasi, todėl vienam robotui parašytos programos paprastai turi būti modifikuojamos, kad veiktų kitam.
Prekių atsiėmimas iš parduotuvių

Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).

Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.

Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva

Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) nepriklausomai nuo prekių krepšelio yra 4.50Eur. 

Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.50Eur.

Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.50Eur.

Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00Eur.

Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.

Jeigu užsakymo suma viršija 50€, apmokėtų užsakymų prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.


Prekių prieinamumo statusų paaiškinimas:

Parduotuvėje Vilniuje YRA – prekę turime parduotuvėje Vytenio g. 20, Vilniuje ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Parduotuvėje Kaune YRA – prekę turime parduotuvėje Pramonės pr. 4D, Kaune ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Centriniame sandėlyje YRA – prekę turime sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas, atsiimti vietoje galimybės nėra;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

3-5 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-5 darbo dienas;

3-7 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-7 darbo dienas;

Laikinai Neturime – prekių vietoje neturime, tačiau galite užsisakyti pranešimą elektroniniu paštu, kai prekė bus sandėlyje.