LM2596S-3.3 TO263/5
Brand: NSC
Product Code: LM2596S-3.3
Availability: 5-8 business days
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-22
Qty
This product has a minimum quantity of 5
Step-Down Switching Regulator, 3A, Vin 4.50V, Vout 3.3V, 150kHz