4SUN-NE-400M-3 24V vėjo turbina
Gamintojas: 4sun
Prekės kodas: W0004
Prieinamumas: Prekių pristatymas 6-10 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-27
Kiekis
4SUN-NE-400M-3 24 V vėjo turbina su mažu paleidimo greičiu, dideliu vėjo energijos lygiu ir optimizuota aerodinamine menčių forma ir struktūra, kuri padidina vėjo panaudojimą ir metinę energijos gamybą. Komplekte nėra stiebo.
Pagrindinės savybės:
  • Mažas paleidimo greitis, didelis vėjo energijos naudojimas.
  • Lengvas montavimas, pasirenkamas vamzdžio arba flanšinis sujungimas.
Specifikacijos:
  • Modelis: 4SUN-NE-400M-3 24V
  • Nominali galia: 400 W
  • Didžiausia galia: 430 W
  • Nominali įtampa: 24 V
  • Pradinis greitis: 2,5 m/s
  • Nominalus vėjo greitis: 10 m/s
  • Vėjo greičio apribojimas: 45 m/s
  • Rotoriaus skersmuo: 1.55 / 1.35 m
  • Grynasis svoris: 13 kg
  • Ašmenų skaičius: 3 arba 5
  • Nailono ašmenų medžiaga
  • Aliuminio lydinio generatoriaus korpusas
  • Darbinė temperatūra: -40 °C - 80 °C