Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Puluz 1.1m trikojis + 10 colių 26cm RGBW LED žiedas
Trikojis su RGB LED Puluz žiedo lempute, kuris puikiai apšvies jūsų veidą fotografuojant ar filmuojant video. Galimybė pasirinkti šviesos spalvą ir ryškumo lygį..
-14%
31.00€ 26.60€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Kruger&Matz telefono / fotoaparato trikojis
Kruger&Matz mėlynas telefono / fotoaparato trikojis. 3D rutulinė galvutė su padėties fiksatoriumi užtikrina teisingą rankenos kampą. Trikojis turi reguliuoj..
3.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Kruger&Matz telefono / fotoaparato trikojis
Kruger&Matz mėlynas telefono / fotoaparato trikojis. 3D rutulinė galvutė su padėties fiksatoriumi užtikrina teisingą rankenos kampą. Trikojis turi reguliuoj..
3.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Blitzwolf BW-SL4 darbalaukio Flash LED telefono laikiklis
Specializuotas apšvietimas yra idealus sprendimas, leidžiantis lengviau įrašyti vaizdo įrašus Youtube, TikTok arba paleisti vaizdo įrašus Instagram. Jis taip pa..
12.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Selfie Stick Pulse sportinėms kameroms PZ150 juoda
Puluz ištraukiama asmenukių lazda, skirta sporto kameromsNaudodami aukštos kokybės „Puluz“ asmenukių bumą, galite padaryti unikalius kadrus tik viena ranka. Pui..
8.10€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Selfie lazda / monopod M-Life
M-Life selfie lazda. Monopodas suderinamas su bet kuriuo išmaniuoju telefonu, kuriame veikia Android 4.2 ir iOS 5.0 arba naujesnės jų versijos. Telefonas prie į..
Bluetooth Baseus Traveler trikojis asmenukių lazda - Mėlyna
Kurkite nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus, kad ir kur būtumėte. Baseus asmenukių lazda ir trikojis sveria tik 170 g. 8 žingsnių ilgio reguliavimas leidžia..
Bluetooth Baseus Traveler trikojis asmenukių lazda - Balta
Kurkite nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus, kad ir kur būtumėte. Baseus asmenukių lazda ir trikojis sveria tik 170 g. 8 žingsnių ilgio reguliavimas leidžia..
Baseus Ultra Mini Bluetooth asmenukių lazda - Violetinė
Baseus asmenukių lazda puikiai tinka daugeliui situacijų. Su maksimalia iki 675 mm projekcija, trikojo funkcija ir galimybe laisvai reguliuoti nuolydžio kampą 1..
Bluetooth selfie stick Baseus Ultra Mini - Baltas
Revoliucinė Baseus asmenukių lazda - puikiai tinka daugybei situacijų. Maksimali iki 650 mm projekcija, trikojo funkcija ir galimybė laisvai reguliuoti pasviri..
Blitzwolf BW-SL2 Desktop Flash LED stovas
BlitzWolf selfie laikiklis su apšvietimu yra puikus sprendimas įrašant video, fotografuojant arba darant makiažą. BlitzWolf stovas turi net 12 rūšių ryškumo re..
Baseus 360 ° AI Following Shot trikojis - Juodas
Modernus Baseus stovas siūlo daug patogių funkcijų, kurios pakels jūsų kuriamą tūrinį į naują lygį. Pažangus 5.0 lustas suteikia stabilų belaidį ryšį. Gerai apg..
BlitzWolf BW-BS3 Selfie laikiklis Tripod 3in1 - Juodas
BS3 yra daugiau nei paprasta asmenukių lazda. BS3 Sport“ taip pat tarnauja kaip trikojis. Pastatykite trikojį, ištraukite nuotolinio valdymo pultą ir darykite ..
BlitzWolf BW-BS3 Selfie Sticks Tripod 3in1 - Baltas
BlitzWolf BW-BS3 Selfie Sticks Tripod 3in1 skirtas fotoaparatams ir išmaniesiems telefonams. Bluetooth nuotolinio valdymo pultą lengva suporuoti ir valdyti, te..
Blitzwolf telefono laikiklis su LED
Blitzwolf LED telefono laikiklis yra praktiškas aksesuaras. Jį galite naudoti įrašydami vlog'us, vykdydami tiesiogines transliacijas, fotografuodami, skaitydami..
Selfie lazda ir Bluetooth trikojis BlitzWolf BW-BS10 išmaniesiems telefonams
Selfie lazda ir Bluetooth trikojis BlitzWolf BW-BS10  yra ypač stabilus ir tvirtas. Rinkinyje yra Bluetooth nuotolinio valdymo pultas, kuriuo dėka galite v..
Selfie Stick BlitzWolf BW-BS2 Bluetooth - Juoda
Selfie Stick Bluetooth 4.0 idealiai tinka fotografuoti savarankiškai. Integruotas trikojis leidžia patogiai pastatyti laikiklį, o silikoninės kojos neleidžia s..
Baseus Lovely Bluetooth sulankstomas laikiklis Selfie Stick - Juodas
Nuotraukos, tiesioginės transliacijos, vlogai, o gal vaizdo konferencijos? Asmenukių lazda Baseus idealiai tinka ne tik visoms šioms programoms, bet ir daugeliu..
Baseus Live Stream stovas su 25.4 cm led šviesos žiedu - Juodas
Baseus trikojis su LED apšvietimu pagamintas iš patvarių ir tvirtų medžiagų, yra puiki pagalba kuriant portretus, gaminių nuotraukas ar makrofotografijas. Puik..
Baseus sulankstoma selfie lazda / trikojis - Juoda / Auksinė
Baseus sulankstoma selfie lazda / trijokis leidžia jums padaryti nuostabias nuotraukas telefonu, jo neliečiant. Stovas yra ypač stabilus ir tvirtas. Baseus lazd..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 26 (2 puslapių)