Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC Juoda
XIAOMI MI BAND 6 išmanioji apyrankė su širdies ritmu, SpO2 jutikliais, atspari vandeniui, bekontaktį NFC, juodos spalvos.  1,56 "DIDELIS SPALVOTAS EKRA..
53.00€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Smartwatch Colmi P8 Plus - Juodas
Colmi P8 Plus  išmanusis laikrodis yra nepaprastai sėkmingas intelektualių funkcijų ir modernaus dizaino derinys. 1,69 colių spalvotas ekranas garantuoja p..
38.40€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
BlitzWolf BW-HL3 Smartwatch Bluetooth V5.0 - Juodas
Blitzwolf BW-HL3 išmanusis laikrodis padės sekti kasdienę veiklą, stebėti miegą ir pagerinti treniruočių efektyvumą. Be aktyvumo stebėjimo, dienos ir miego met..
57.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanusis laikrodis BlitzWolf BW-HL1
Puikus Blitzwolf Smartwatch leis valdyti daugybę skirtingų parametrų, tokių kaip kraujospūdis, širdies ritmas ar žingsnių skaičius. Jis rodo oro sąlygas ir turi..
31.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
BlitzWolf BW-LAC Skaitmeninis laikrodis-radijas, juodas
BlitzWolf BW-LAC Skaitmeninis laikrodis-radijas, įdomus, modernus dizainas papildo, bet kurio miegamojo aplinką. Ryte pabuskite pagal mėgstamos stoties muzikos ..
Išmanioji apyrankė Xiaomi Mi Smart Band 6 Black
XIAOMI MI BAND 6 išmanioji apyrankė su širdies ritmu, SpO2 jutikliais, atspariais vandeniais, juodomis spalvomis. 1,56 "DIDELIS SPALVOTAS EKRANAS „Xiaomi..
Išmanusis laikrodis vaikams su GPS lokatoriumi ART LOK-1000P - pink
Laikrodis vaikams. Dėl savo funkcijų ir galimybių jis garantuoja ramybę tėvams, kurie visada žino, kur yra jų vaikas ir ką jis daro. Išmanusis laikrodis labai t..
Išmanusis laikrodis vaikams su GPS lokatoriumi ART LOK-1000G - žalias
Laikrodis vaikams. Dėl savo funkcijų ir galimybių jis garantuoja ramybę tėvams, kurie visada žino, kur yra jų vaikas ir ką jis daro. Išmanusis laikrodis labai t..
SmartBand Xiaomi Hey Plus 1S išmanioji apyrankė - Juoda
Smart sportinė juosta, pagaminta Xiaomi. Juosta turi AMOLED ekraną, kurio skiriamoji geba yra 0,95 ", jis leidžia rodyti 24 bitų spalvų paletės spalvas. Šio ma..
Haylou LS02 Išmanusis laikrodis - Juodas
Haylou išmanusis laikrodis yra lengvas ir patogus nešioti. Jis turi visas svarbiausias išmaniojo laikrodžio funkcijas, tokias kaip: miego stebėjimas, žingsnių m..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)