Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Nešiojama Bluetooth garso kolonėlė BAZOOKA BT910
Akustinė bazuka suteiks mums aiškų garsą namuose ar lauke. Jis leis klausytis FM radijo ir mėgstamos muzikos iš išmaniojo telefono ar kitos duomenų laikmenos. J..
32.00€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje YRA
Nešiojama Bluetooth garso kolonėlė BAZOOKA BT900
Bluetooth garsiakalbis Bazooka yra puikus belaidis aukštos kokybės garso šaltinis, kuris ne vieną renginį padarys malonesniu. Dėl galimybės garsiakalbį prijungt..
17.40€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Green Cell akumuliatorius Sony SRS-XB10 SRS-XB12 garsiakalbiui
Green Cell akumuliatorius Beats Pill 2.0 belaidžiam garsiakalbiui yra aukščiausios kokybės ir puikiai veikia su garsiakalbiu net sunkiausiomis sąlygomis. Didelė..
10.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Blow Infinity bluetooth kolonėlė
Aukštos kokybės Bluetooth aktyvus garsiakalbis su belaidžiu mikrofonu ir nuotolinio valdymo pultu. Muziką galima leisti tiesiai iš savo išmaniojo telefono naudo..
251.70€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Nešiojama Bluetooth kolonėlė  BT470 žibintuvėlis
Blow Bluetooth BT470 garsiakalbis su žibintuvėliu yra puikus belaidis aukštos kokybės garso šaltinis. Dėl galimybės garsiakalbį prijungti prie Bluetooth palaika..
32.00€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Baseus Encok E09 2in1 Belaidė Bluetooth kolonėlė ir žadintuvas - Baltas
Su 2in1 Baseus garsiakalbiu kasdien keltis gali būti malonu. Kiekvieną rytą galite pabusti su mėgstama muzika. Laikrodis prisijungia prie jūsų telefono „Bluetoo..
Baseus Encok E09 2in1 Belaidė Bluetooth kolonėlė ir žadintuvas - Juodas
Su 2in1 Baseus garsiakalbiu kasdien keltis gali būti malonu. Kiekvieną rytą galite pabusti su mėgstama muzika. Laikrodis prisijungia prie jūsų telefono „Bluetoo..
Bluetooth garso kolonėlė 5.0 BlitzWolf BW-WA1 12W IPX5
Bluetooth garso kolonėlė 5.0 BlitzWolf leidžia mėgautis mėgstama muzika, kad ir kur būtumėte. Naudodamiesi GRP funkcija, galite sujungti dvį garso kolonėles! Dė..
Blitzwolf AIRAUX AA-WM1 belaidė garso kolonėlė 10W Bluetooth 5.0 IPX5 - Juoda
Pasinerkite į muziką naudodami belaidžią, atsparią vandeniui, 10W Bluetooth garso kolonėlę. Naudodamiesi GRP funkcija, galite sujungti dvi garso kolonėles! IPX5..
Bluetooth garso kolonėlė BlitzWolf BW-WA2 20W IP66 NFC
BlitzWolf Bluetooth garso kolonėlės dėka galite mėgautis mėgstama muzika, kad ir kur būtumėte. IP66 apsaugos dėka galite ją pasiimti į paplūdimi, kelionę ar žyg..
Mifa M1 belaidis Bluetooth garsiakalbis - Juodas
Subtilus išvaizda Aliuminio rėmas kartu su priekiniu skydeliu, pagamintu iš ABS, suteikia prietaisui subtilų, elegantišką išvaizdą. Patogu nešiotis Dėl mažų ma..
Bluetooth Garso kolonėlė Blitzwolf BW-AS2 40W 5200mAh
Bluetooth Garso kolonėlėje yra 30 vatų žemų dažnių stiprintuvas ir du profesionalūs 5 vatų aukštų dažnių garsiakalbiai. Metalo ir patvaraus plastiko derinys sut..
Baseus Encok E05 Cube belaidis Bluetooth garsiakalbis
Aukštos kokybės ir aiškaus garso Baseus Encok 05 Bluetooth garsiakalbis. 10m diapazone suteikia sinchroninį ir stabilų ryšį tarp garsiakalbio ir "Bluetooth..
Nešiojama Kolonėlė BT950
Savybės: - Įkrovimo lizdas- USB jungtis- AUX- Atminties kortelių lizdas- Galinga baterija   Techniniai duomenys: - Galia: 30W- Varža: 4 omai..
Nešiojama garso kolonėlė BAZOOKA BT2500 MP3 FM Bluetooth
Techninės specifikacijos:   Bluetooth: A2DPŽemų dažnių garsiakalbiai: 1 x 6” bei 1 x 2"Maksimali galia: 150WŽemų dažnių garsiakalbiai: 100 Hz - 20 KH..
Nešiojama kolonėlė BT1000 MP3 FM Bluetooth
Akustinė bazūka leis jums mėgautis neįprastai aukšta garso raiška ir uždarose patalpose, ir po atviru dangumi. Prijungę prietaisą prie, pavyzdžiui, išmaniojo te..
Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)