Apie mus


Anodas tai išmanios ir atviro kodo elektronikos prekybos ir konsultavimo įmonė dirbanti nuo 2012 metų. Nuo veiklos pradžios pagrindinis dėmesys buvo skiriamas vaikų, jaunimo ir studentų priemonėms darbui su STEM (Science Technology Engineering and Math) naudojant atviro kodo komponentus. Įmonė prisidėjo ir prisideda kuriant mokomąją literatūrą bei specializuotus mokomuosius rinkinius pradedantiems ir profesionalams.

Ypatingą dėmesį skiriame naujoms išmanioms technologijoms bei priemonėms. Pas mus galite rasti naujausių 3D spausdintuvų bei jų priedų, CNC staklių bei lazerinių graviravimo staklių skirtų tiek profesionalams tiek ir mėgėjams.

Vizija
Atviro kodo elektronikos ir išmaniųjų technologijų lyderis Baltijos šalyse.

Misija
Būti patikimu konsultantu klientams bei patikimu partneriu verslo bei valstybinėms institucijoms tiekiant inovatyvius ir išmanius atviro kodo elektronikos komponentus. Atlikdami savo darbą visada įsigiliname į kiekvieno kliento poreikius ir pateikiame tinkamiausią sprendimą. Esame lankstūs ir visada laikomės įsipareigojimų bei teikiame profesionalų aptarnavimą.

Mūsų parduotuvės
Vilnius, Vytenio g. 20
Kaunas, Pramonės pr. 4D