Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Micro:bit metalinės roboto rankos rinkinys
Įmontuokite savo micro:bit mikrovaldiklį į šį metalinės roboto rankos rinkinį ir pradėkite tyrinėti dirbtinio intelekto robotų pasaulį. Šiame rinkinyje rasite ..
69.40€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Roboto ranka
Šis roboto rinkinys puikiai tinka būsimam inžinieriui. Susidėkite šį rinkinį ir sužinokite, kokia smagi gali būti elektronika, mechanika ir hidraulika. Turėdam..
64.90€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje YRA
MyCobot Adaptive Gripper - žnyplės, skirtos myCobot M5 roboto rankai ir myCobot Pi - Elephant Robotics
MyCobot Adaptive Gripper gamina Elephant Robotics. Tai naudingas priedas išplėsti myCobot roboto rankos galimybes M5 ir Pi versijose. MyCobot Adaptive Gripper d..
187.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
MyCobot Pi - 6 ašių roboto ranka - Raspberry Pi versija
MyCobot Pi yra daugiafunkcinė išmani roboto ranka, kruopščiai sukurta Elephant Robotics. Tai yra myCobot produktų serijos dalis. Savo veiklą grindžia Raspberry ..
1,145.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
MyCobot M5 - 6 ašių roboto ranka - M5Stack versija
MyCobot M5 yra mažiausia ir lengviausia 6 ašių roboto ranka pasaulyje, kurią sudaro dvi kompanijos - Elephant Robotics ir M5Stack. Ją sudaro du pagrindiniai mod..
973.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Griebtuvo Servo laikiklio rinkinys + Servo - Dagu
Metalinis laikiklis leidžia sukurti platformas, valdomas servo. Savarankiško surinkimo rinkinys leidžia pastatyti, pavyzdžiui, besisukantį kameros stovą veidui ..
49.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Žnyplių mikro servo kronšteinas su kameros laikikliu – plastikinis
Plastikinis kronšteinas, leidžiantis sukurti platformą valdymui dviem ašimis naudojant mikro servo. Savarankiško surinkimo rinkinys leidžia pastatyti, pavyzdžiu..
5.40€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Metal Gripper, roboto žnyplės MKII
Žnyplės pagamintos iš metalo ir gali tapti roboto rankos dalis. Vyriuose yra žalvarinės įvorės, kurios suteikia didesnį tvirtumą ir sumažina atotrūkio riziką. Ž..
37.40€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
DFRobot Bionic Robot Hand, bioninė roboto ranka, dešinė, 500g
Roboto ranką galima valdyti naudojant 5 mikro servus. Specialus dizainas leidžia valdyti kiekvieną pirštą atskirai. Prietaisas gali pakelti iki 500 g. Rankos il..
308.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Roboto rankos rinkinys, roboto ranka Romi važiuoklei, Pololu 3550
Komplektas skirtas sukurti Pololu Romi važiuoklės roboto ranką. Rankoje yra 3 servo, kad būtų galima reguliuoti griebtuvo aukštį, valdyti jį ir griebtuvo ašmeni..
119.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Arexx RA-1-PRO roboto ranka - 6 servo + valdiklis ir programatorius
Arexx roboto ranka pagaminta iš 3 mm aliuminio, su tvirtu pagrindu. Joje yra 6 modeliavimo servo: keturi standartai, palaikantys pagrindinį korpusą, du mikro se..
320.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Raspberry Pi metalinės roboto rankos rinkinys
Įmontuokite savo Raspberry Pi mikrovaldiklį į šį metalinės roboto rankos rinkinį ir pradėkite tyrinėti dirbtinio intelekto robotų pasaulį. Šiame rinkinyje rasi..
93.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Hidraulinė roboto ranka
Šis roboto rinkinys puikiai tinka būsimam inžinieriui. Susidėkite šį rinkinį ir sužinokite, kokia smagi gali būti elektronika, mechanika ir hidraulika. Instruk..
-27%
45.00€ 33.03€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Roboto žnyplės rinkinys Pololu Mikro
Šis mažas griebtuvas naudoja stovo ir krumpliaračio konstrukciją su servo pavara ir priešingais laikikliais, kad sukabintuvo mentės būtų sinchronizuotos ir lygi..
33.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dobot Magician roboto rankos mokomasis rinkinys
Dobot Magician tai daugiafunkcine roboto ranka kuri idealiai tiks klasėms, dirbtuvėms ar net gamykloms. Naudojant skirtingus įrankius Dobot Magician gali lengva..
2,116.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Roboto ranka Dobot Magician - startinis komplektas
Šią roboto ranką labai paprasta naudoti, tereikia tik išimti iš dėžutes ir jis jau pasiruošęs kelti iki 0,5kg daiktus. Jis gali būti valdomas per USB ar Bl..
1,693.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Roboto Ranka Braccio TinkerKit su Arduino Priedėliu
Arduino Braccio roboto ranką galite surinkti įvairiais būdais. Kadangi „Braccio“ sukurtas universalumui, jis taip pat gali palaikyti įvairius objektus ant ranko..
309.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Mikro Servo žnyplės - Actobotics Mikro žnyplių rinkinys A
Šis mikro žnyplių robotikos rinkinys A yra skirtas naudoti su bet kokiu mikro „Hitec“ servo. Šis žnyplių rinkinys yra paprastai surenkamas ir norint surinkti re..
17.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
MeArm roboto rankos rinkinys su varikliais ir valdikliu
MeArm rinkinys yra atvirojo kodo roboto ranka, sukurta darbui su Arduino (arba bet kokiu mikrovaldikliu), kad suteiktų judančią ir sugriebiančią ranką. Pati ran..
Roboto ranka Dagu RA001, 6 servo + valdiklis
Dagu sukurta roboto ranka pagaminta iš 3 mm aliuminio su tvirtu pagrindu. Roboto rankoje yra 6 modelių servo: keturi standartiniai palaiko pagrindinį korpusą, d..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 32 (2 puslapių)