Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Dobot Magician roboto rankos mokomasis rinkinys
Dobot Magician tai daugiafunkcine roboto ranka kuri idealiai tiks klasėms, dirbtuvėms ar net gamykloms. Naudojant skirtingus įrankius Dobot Magician gali lengva..
1,488.50€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA
Phenoptix MeArm kišeninio dydžio roboto rankos rinkinys
MeArm rinkinys yra Phenoptix atvirojo kodo roboto ranka, sukurta darbui su Arduino (arba bet kokiu mikrovaldikliu), kad suteiktų judančią ir sugriebiančią ranką..
35.80€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA
Roboto žnyplės
This robotic claw arm is great for all your gripping needs. They are made from metal and are pretty heavy-duty. The claw opens to about 2" and depending on the ..
11.50€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA
Metal Gripper, roboto žnyplės MKII
Žnyplės pagamintos iš metalo ir gali tapti roboto rankos dalis. Vyriuose yra žalvarinės įvorės, kurios suteikia didesnį tvirtumą ir sumažina atotrūkio riziką. Ž..
22.20€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto rankos rinkinys, roboto ranka Romi važiuoklei, Pololu 3550
Komplektas skirtas sukurti Pololu Romi važiuoklės roboto ranką. Rankoje yra 3 servo, kad būtų galima reguliuoti griebtuvo aukštį, valdyti jį ir griebtuvo ašmeni..
81.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto ranka uArm Swift Pro 500g su vakuminiu griebtuvu
Paruošta darbui keturių ašių roboto ranka, pagrįstą „Arduino Mega“. Ji pasižymi aukštos kokybės žingsniniais varikliais, leidžiančiais jums pasiekti 0,2 mm tiks..
1,033.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto žnyplės rinkinys Pololu Mikro
Šis mažas griebtuvas naudoja stovo ir krumpliaračio konstrukciją su servo pavara ir priešingais laikikliais, kad sukabintuvo mentės būtų sinchronizuotos ir lygi..
22.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
USB sąsajos rinkinys, skirtas roboto rankai KSR10
Šis roboto rinkinys puikiai tinka būsimam inžinieriui. Susidėkite šį rinkinį ir sužinokite, kokia smagi gali būti elektronika, mechanika ir hidraulika. Tai yra..
49.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto ranka
Šis roboto rinkinys puikiai tinka būsimam inžinieriui. Susidėkite šį rinkinį ir sužinokite, kokia smagi gali būti elektronika, mechanika ir hidraulika. Turėdam..
55.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto ranka Dobot Magician - startinis komplektas
Šią roboto ranką labai paprasta naudoti, tereikia tik išimti iš dėžutes ir jis jau pasiruošęs kelti iki 0,5kg daiktus. Jis gali būti valdomas per USB ar Bl..
1,287.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto Ranka Braccio TinkerKit su Arduino Priedėliu
Arduino Braccio roboto ranką galite surinkti įvairiais būdais. Kadangi „Braccio“ sukurtas universalumui, jis taip pat gali palaikyti įvairius objektus ant ranko..
257.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Standartinis roboto žnyplių rinkinys B - Tiesaus tvirtinimo
Šis standartinių žnyplių rinkinys B yra paprastas ir tvirtas robotikos rinkinys, kuris yra skirtas naudoti su bet kokiu standartinio dydžio „Hitec“ arba "Futaba..
18.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Standartinės Servo žnyplės -Actobotics Standartinių žnyplių rinkinys A
Šis standartinių žnyplių rinkinys A yra paprastas ir tvirtas robotikos rinkinys, kuris yra skirtas naudoti su bet kokiu standartinio dydžio „Hitec“ arba "Futaba..
18.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Mikro Servo žnyplės - Actobotics Mikro žnyplių rinkinys B
Šis mikro žnyplių rinkinys B yra paprastas robotikos rinkinys, kuris yra skirtas naudoti su bet kokiu "sub-micro" „Hitec“ servo. Šis žnyplių rinkinys yra papras..
11.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto ranka Dagu RA001, 6 servo + valdiklis
Dagu sukurta roboto ranka pagaminta iš 3 mm aliuminio su tvirtu pagrindu. Roboto rankoje yra 6 modelių servo: keturi standartiniai palaiko pagrindinį korpusą, d..
Metalinės žnyplės roboto rankai
Metalinės žnyplės naudojamos kaip roboto rankos tęsinys. Turi žalvarines įvores vyriuose, kurios padidina standumą ir sumažina atbulinės eigos riziką. Žnyplės a..
DFRobot Bionic Robot Hand, bioninė roboto ranka, dešinė, 500g
Roboto ranką galima valdyti naudojant 5 mikro servus. Specialus dizainas leidžia valdyti kiekvieną pirštą atskirai. Prietaisas gali pakelti iki 500 g. Rankos il..
Micro:bit metalinės roboto rankos rinkinys
Įmontuokite savo micro:bit mikrovaldiklį į šį metalinės roboto rankos rinkinį ir pradėkite tyrinėti dirbtinio intelekto robotų pasaulį. Šiame rinkinyje rasite ..
Raspberry Pi metalinės roboto rankos rinkinys
Įmontuokite savo Raspberry Pi mikrovaldiklį į šį metalinės roboto rankos rinkinį ir pradėkite tyrinėti dirbtinio intelekto robotų pasaulį. Šiame rinkinyje rasi..
Kitronik MeArm Raspberry Pi roboto rinkinys
Kitronik gamintojų MeArm mėlynos spalvos roboto rinkinio versija lengvai surenkama, skirta mokytis apie technologijas, inžineriją ir programavimą vaikams (ir su..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 24 (2 puslapių)