Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Hidraulinė roboto ranka
Šis roboto rinkinys puikiai tinka būsimam inžinieriui. Susidėkite šį rinkinį ir sužinokite, kokia smagi gali būti elektronika, mechanika ir hidraulika. Instruk..
56.90€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
MeArm roboto rankos rinkinys su varikliais ir valdikliu
MeArm rinkinys yra atvirojo kodo roboto ranka, sukurta darbui su Arduino (arba bet kokiu mikrovaldikliu), kad suteiktų judančią ir sugriebiančią ranką. Pati ran..
44.40€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje YRA
Roboto ranka
Šis roboto rinkinys puikiai tinka būsimam inžinieriui. Susidėkite šį rinkinį ir sužinokite, kokia smagi gali būti elektronika, mechanika ir hidraulika. Turėdam..
77.70€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Arduino Braccio ++ - roboto ranka - Arduino T050002
Arduino Braccio ++ yra naujos kartos Braccio roboto ranka. Ranka yra specialiai sukurta aukštajam mokslui, įskaitant inžinerijos mokyklas, universitetus, techno..
733.60€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
MyCobot Adaptive Gripper - žnyplės, skirtos myCobot M5 roboto rankai ir myCobot Pi - Elephant Robotics
MyCobot Adaptive Gripper gamina Elephant Robotics. Tai naudingas priedas išplėsti myCobot roboto rankos galimybes M5 ir Pi versijose. MyCobot Adaptive Gripper d..
187.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
MyCobot Pi - 6 ašių roboto ranka - Raspberry Pi versija
MyCobot Pi yra daugiafunkcinė išmani roboto ranka, kruopščiai sukurta Elephant Robotics. Tai yra myCobot produktų serijos dalis. Savo veiklą grindžia Raspberry ..
1,145.60€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
MyCobot M5 - 6 ašių roboto ranka - M5Stack versija
MyCobot M5 yra mažiausia ir lengviausia 6 ašių roboto ranka pasaulyje, kurią sudaro dvi kompanijos - Elephant Robotics ir M5Stack. Ją sudaro du pagrindiniai mod..
973.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Griebtuvo Servo laikiklio rinkinys + Servo - Dagu
Metalinis laikiklis leidžia sukurti platformas, valdomas servo. Savarankiško surinkimo rinkinys leidžia pastatyti, pavyzdžiui, besisukantį kameros stovą veidui ..
49.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Žnyplių mikro servo kronšteinas su kameros laikikliu – plastikinis
Plastikinis kronšteinas, leidžiantis sukurti platformą valdymui dviem ašimis naudojant mikro servo. Savarankiško surinkimo rinkinys leidžia pastatyti, pavyzdžiu..
3.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Klaw MK2 Roboto žnyplių komplektas su servo - Kitronik 25104
Žnyplių rinkinys gali puikiai papildyti roboto dizainą. Griebtuvas valdomas servo, kuris atidaro ir uždaro nasrus. Jis maitinamas nuo 3 V iki 6 V. Maksimalus na..
18.20€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Micro:bit metalinės roboto rankos rinkinys
Įmontuokite savo micro:bit mikrovaldiklį į šį metalinės roboto rankos rinkinį ir pradėkite tyrinėti dirbtinio intelekto robotų pasaulį. Šiame rinkinyje rasite ..
69.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto žnyplės rinkinys Pololu Mikro
Šis mažas griebtuvas naudoja stovo ir krumpliaračio konstrukciją su servo pavara ir priešingais laikikliais, kad sukabintuvo mentės būtų sinchronizuotos ir lygi..
33.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Dobot Magician roboto rankos mokomasis rinkinys
Dobot Magician tai daugiafunkcine roboto ranka kuri idealiai tiks klasėms, dirbtuvėms ar net gamykloms. Naudojant skirtingus įrankius Dobot Magician gali lengva..
1,891.70€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto ranka Dobot Magician - startinis komplektas
Šią roboto ranką labai paprasta naudoti, tereikia tik išimti iš dėžutes ir jis jau pasiruošęs kelti iki 0,5kg daiktus. Jis gali būti valdomas per USB ar Bl..
1,512.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto Ranka Braccio TinkerKit su Arduino Priedėliu
Arduino Braccio roboto ranką galite surinkti įvairiais būdais. Kadangi „Braccio“ sukurtas universalumui, jis taip pat gali palaikyti įvairius objektus ant ranko..
323.60€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Mikro Servo žnyplės - Actobotics Mikro žnyplių rinkinys B
Šis mikro žnyplių rinkinys B yra paprastas robotikos rinkinys, kuris yra skirtas naudoti su bet kokiu "sub-micro" „Hitec“ servo. Šis žnyplių rinkinys yra papras..
17.70€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Mikro Servo žnyplės - Actobotics Mikro žnyplių rinkinys A
Šis mikro žnyplių robotikos rinkinys A yra skirtas naudoti su bet kokiu mikro „Hitec“ servo. Šis žnyplių rinkinys yra paprastai surenkamas ir norint surinkti re..
14.50€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto ranka Dagu RA001, 6 servo + valdiklis
Dagu sukurta roboto ranka pagaminta iš 3 mm aliuminio su tvirtu pagrindu. Roboto rankoje yra 6 modelių servo: keturi standartiniai palaiko pagrindinį korpusą, d..
Metalinės žnyplės roboto rankai
Metalinės žnyplės naudojamos kaip roboto rankos tęsinys. Turi žalvarines įvores vyriuose, kurios padidina standumą ir sumažina atbulinės eigos riziką. Žnyplės a..
Metal Gripper, roboto žnyplės MKII
Žnyplės pagamintos iš metalo ir gali tapti roboto rankos dalis. Vyriuose yra žalvarinės įvorės, kurios suteikia didesnį tvirtumą ir sumažina atotrūkio riziką. Ž..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 34 (2 puslapių)