Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Dobot MG400 - roboto ranka
Dobot MG400 yra lengvas, kompaktiškas robotas, kuris yra ne didesnis nei A4 formato popieriaus lapas. Sukurtas taip, kad būtų lankstus įgyvendinti bet kuriame p..
2,790.10€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dobot Magician Lite Roboto ranka
Dobot Magician Lite yra daugiafunkcinė roboto ranka. Leidžia studentams bendrauti tiek su programine, tiek su aparatine įranga, maksimaliai išnaudojant jų laisv..
1,190.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Konvejerio juostos rinkinys skirtas Dobot Magician roboto rankai - 600mm
600mm konvejerio juostos rinkinys skirtas Dobot Magician roboto rankai, leidžia modelioti gamybos liniją, turi reguliuojamą linijos greitį. Maksimali apkrova 50..
590.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dobot Magician roboto rankos mokomasis rinkinys
Dobot Magician tai daugiafunkcine roboto ranka kuri idealiai tiks klasėms, dirbtuvėms ar net gamykloms. Naudojant skirtingus įrankius Dobot Magician gali lengva..
1,790.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Roboto ranka Dobot Magician - startinis komplektas
Šią roboto ranką labai paprasta naudoti, tereikia tik išimti iš dėžutes ir jis jau pasiruošęs kelti iki 0,5kg daiktus. Jis gali būti valdomas per USB ar Bl..
1,450.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dobot Magician V2 - Advanced Educational Plan atnaujinimo rinkinys - skirtas Dobot Magician V2 - Basic Plan
Modulių rinkinys, kurį galima naudoti norint išplėsti Dobot Magician V2 Basic Plan roboto rankos funkcionalumą iki Advanced Educational Plan versijos. Rinkinį s..
Dobot Arduino Al suite - rinkinys, skirtas mokytis apie dirbtinį intelektą su DFRduino Mega2560 plokšte
Rinkinys, susidedantis iš elementų, skirtų mokytis dirbtinio intelekto pagrindų. Komplekte: DFRduino Mega2560 V3, Pixy CUMcam5 kamera, skaitmeniniai mygtukai, L..
AI mokymo rinkinys Dobot Magician Lite
Rinkinį sudaro lenta ir daugybė kortelių su raidėmis, paveikslėliais ir žodžiais, taip pat vaisių, daržovių ir gėrimų miniatiūros. Skirta roboto rankai Dobot Ma..
Dobot Magician - Robot Vision rinkinys
Robotų vizualizavimo sistema kartu su Dobot Magician leidžia integruoti savo stebėjimo sistemą su automatikos sistemos robotais, naudodami šią sistemą, tai..
Slankiojimo bėgelis skirtas Dobot Magician - 1m
Slankiojimo bėgelis skirtas Dobot Magician, kuris leidžia praplėsti roboto rankos pasiekiamumą ir užtikrina didelį darbinį plotą, pavyzdžiui, perkeliant iš..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)