Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Dobot MG400 - roboto ranka
Dobot MG400 yra lengvas, kompaktiškas robotas, kuris yra ne didesnis nei A4 formato popieriaus lapas. Sukurtas taip, kad būtų lankstus įgyvendinti bet kuriame p..
2,775.50€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Konvejerio juostos rinkinys skirtas Dobot Magician roboto rankai - 600mm
600mm konvejerio juostos rinkinys skirtas Dobot Magician roboto rankai, leidžia modelioti gamybos liniją, turi reguliuojamą linijos greitį. Maksimali apkrova 50..
629.10€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Slankiojimo bėgelis skirtas Dobot Magician - 1m
Slankiojimo bėgelis skirtas Dobot Magician, kuris leidžia praplėsti roboto rankos pasiekiamumą ir užtikrina didelį darbinį plotą, pavyzdžiui, perkeliant iš..
1,391.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Dobot Magician roboto rankos mokomasis rinkinys
Dobot Magician tai daugiafunkcine roboto ranka kuri idealiai tiks klasėms, dirbtuvėms ar net gamykloms. Naudojant skirtingus įrankius Dobot Magician gali lengva..
1,891.70€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Roboto ranka Dobot Magician - startinis komplektas
Šią roboto ranką labai paprasta naudoti, tereikia tik išimti iš dėžutes ir jis jau pasiruošęs kelti iki 0,5kg daiktus. Jis gali būti valdomas per USB ar Bl..
1,512.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Dobot Al-Starter platforma su jutikliais ir nuolatinės srovės pavara + DuDuino Mega2560
Dobot Al-Starter Dviejų ratų platforma su nuolatine pavara ir „DuDuino Mega2560“ valdikliu, padedanti mokyti apie integruotus mechanizmus, elektroniką ir progra..
Dobot Magician Lite Roboto ranka
Dobot Magician Lite yra daugiafunkcinė roboto ranka. Leidžia studentams bendrauti tiek su programine, tiek su aparatine įranga, maksimaliai išnaudojant jų laisv..
Dobot Magician - Robot Vision rinkinys
Robotų vizualizavimo sistema kartu su Dobot Magician leidžia integruoti savo stebėjimo sistemą su automatikos sistemos robotais, naudodami šią sistemą, tai..
Dobot M1 roboto ranka
Lengvo naudojimo daugiafunkcinis manipuliatorius, su paprastu įrankių keitimo mechanizmu šis robotas gali atlikti daug funkcijų, tokių kaip ..
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)