Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
B1 baterijos įkroviklis - Unitree
Šis įkroviklis skirtas efektyviai įkrauti B1 akumuliatorių, kad robotas būtų greitai paleistas ir vėl veiktų.Specifikacijos:Įkrovimo laikas: apie 2 val.Įkrovimo..
B1 baterija - Unitree
Su šiuo akumuliatoriumi B1 serijos robotai nepertraukiamai veikia maždaug 2 valandas. Šis akumuliatorius suteikia energijos, reikalingos ilgesniam B1 serijos ro..
Aliengo akumuliatoriaus įkroviklis - Unitree
Aliengo akumuliatorius įkraunamas maždaug per 100 minučių. Tam akumuliatorius įkraunamas 29,4 V ir 12 A maitinimo šaltiniu. Tokia įkrovimo sistema leidžia palyg..
Aliengo akumuliatorius - Unitree
Akumuliatorius tinka Aliengo robotui maitinti, užtikrina ilgesnį veikimo laiką ir patikimą veikimą.Pagrindinės savybės:Nominali talpa: akumuliatoriaus talpa - 1..
Go2 akumuliatoriaus įkroviklis - Unitree
Šis įkroviklis sukurtas kaip patikimas ir efektyvus Go2 akumuliatorių partneris, užtikrinantis greitą darbo laiką ir minimalias prastovas. Dėl universalios mait..
Go2 ilgaamžis akumuliatorius - Unitree
Go2 ilgaamžis akumuliatorius sukurtas kaip tvirtas ir ilgaamžis energijos šaltinis įvairioms reikmėms. Dėl didelės talpos ir pažangių saugos funkcijų jis tinka ..
Go2 standartinis akumuliatorius - Unitree
Standartinis Go2 akumuliatorius yra patikimas ir efektyvus energijos šaltinis. Akumuliatoriaus saugos funkcijos ir optimalus energijos valdymas užtikrina skland..
Rankinis nuotolinio valdymo pultelis - Unitree
Rankinis nuotolinio valdymo pultas yra puikus pasirinkimas įvairioms programoms, kurioms reikia tikslaus ir patikimo nuotolinio valdymo. Ilgas baterijos veikimo..
Servo rankena - Unitree
Servo rankena yra puikus pasirinkimas įvairioms programoms, kurioms reikia tikslumo, miklumo ir universalumo tvarkant objektus. Platus judesių diapazonas ir pat..
Nuotolinio valdymo pultas su ekranu + dviguba kamera + megafonas + prožektorius + raudonas ir mėlynas stroboskopas - Unitree
Unitree nuotolinio valdymo pultas su ekranu, megafonu, prožektoriumi ir raudonos bei mėlynos spalvos stroboskopu - tai universalus prietaisas, tinkantis įvairio..
Nuotolinio valdymo pultas su ekranu + dviguba kamera - Unitree
Nuotolinio valdymo pultas su ekranu ir dviguba kamera siūlo išsamų funkcijų rinkinį, kuris yra nešiojamas ir patogus naudoti. Nesvarbu, ar šis prietaisas skirta..
Intel RealSense D435i gylio kamera - Unitree
Intel RealSense D435i gylio kamera - tai pažangiausias jutiklis, skirtas daugybei programų, kurioms reikia tikslaus gylio suvokimo ir vaizdavimo. Turėdamas nepa..
3D LIDAR XT16 - Unitree
3D LIDAR XT16 yra pažangiausias jutiklis, skirtas tiksliam skenavimui ir matavimui. Šis prietaisas pasižymi išskirtinėmis galimybėmis, todėl tinka įvairioms užd..
3D LIDAR MID360 - Unitree
Su metaliniu apsauginiu rėmeliu: įrenginys turi apsauginį metalinį rėmelį, kad būtų apsaugotasPridedamas individualus laidas: komplekte yra individualus laidas,..
4D LiDAR L1 PM Nuotolinis Matavimas - Unitree
Unitree sukurtas LiDAR L1 yra aukštos klasės aptikimo sprendimas, specialiai sukurtas mažiems mobiliesiems robotams. Šis LiDAR 4D L1, turintis 360° x 90° pusrut..
4D LiDAR L1 PM Tikslusis Matavimas - Unitree
Unitree sukurtas LiDAR L1 yra aukštos klasės aptikimo sprendimas, specialiai sukurtas mažiems mobiliesiems robotams. Šis LiDAR 4D L1, turintis 360° x 90° pusrut..
Roboto ranka Z1 Pro - Unitree
Unitree Z1 6-DOF manipuliatorius yra B1 arba Aliengo skirta ranka, kurią galima naudoti ir kituose mobiliuosiuose robotuose, kad būtų galima atlikti sudėtingas ..
10,360.00€
Teirautis vadybininko
B-W Basic versijos keturkojis robotas - Unitree
Kinijoje įsikūrusi bendrovė Unitree Robotics nuo 2016 m. gamina keturkojus bioninius robotus, o šiandien siūlo visą eilę robotų šunų - nuo kompaktiškų ir nebran..
71,530.00€
Teirautis vadybininko
B1 Basic versijos keturkojis robotas - Unitree
Kinijoje įsikūrusi bendrovė Unitree Robotics nuo 2016 m. gamina keturkojus bioninius robotus, o šiandien siūlo visą eilę robotų šunų - nuo kompaktiškų ir nebran..
64,590.01€
Teirautis vadybininko
Aliengo 3D LIDAR keturkojis robotas - Unitree
Unitree Aliengo turi 12 didelio našumo servo variklių, kurie suteikia galimybę atlaikyti smūgius ir lengvai atlikti įvairias sportines funkcijas, pavyzdžiui, bė..
48,270.00€
Teirautis vadybininko
Pristatymas 0€
Pristatymas 0€
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 35 (2 puslapių)

Unitree Robotics, įkurta 2016 m., greitai tapo pasauline lydere didelio našumo keturkojų ir humanoidinių robotų, taip pat šešių ašių manipuliatorių srityje. Unitree Robotics yra mėgstamas mokslininkų, kūrėjų ir robotikos entuziastų pasirinkimas, siūlantis platų gaminių asortimentą tiems, kurie siekia mokytis, tyrinėti ir plėsti galimybių ribas.

Unitree Robotics kuria ir parduoda pagrindinius robotų komponentus, tokius kaip varikliai, reduktoriai, valdikliai, LIDAR ir didelio našumo suvokimo bei judesių valdymo algoritmai. Pateikta daugiau kaip 150 paraiškų dėl nacionalinių patentų ir daugiau kaip 100 patentų suteikta. Bendrovės veiklos pagrindas - nuolatinis tobulėjimas ir naujovių diegimas.

Unitree siūlo keletą skirtingų tipų robotų, kad patenkintų įvairius poreikius ir galimybes. Robotas Go1 Air yra geriausias vartotojui skirto keturkojo roboto, skirto autonominių sistemų tyrimams ir plėtrai, pavyzdys. Jis puikiai tinka tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius į robotikos sritį.

Ieškantiems pažangesnių galimybių Unitree siūlo tokius gaminius kaip A1 ir Aliengo, kuriuose įdiegtos pažangios funkcijos, pavyzdžiui, LIDAR jutikliai ir didelio našumo suvokimo bei judesių valdymo algoritmai.

Unitree Robotics yra visame pasaulyje pripažintas gamintojas, siekiantis kuo daugiau žmonių įkvėpti robotikos galimybėmis. Daugelis sutinka, kad sukonstravus pirmąjį robotą, jis įžiebia aistrą, kurios jie nenori užgesinti. Pradėkite nuo paprasčiausių robotų ir mokykitės tol, kol galėsite nustebinti net patys save.