Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
PetKit Eversweet filtras gertukui 5vnt
Pakaitiniai filtrai PetKit Eversweet gertukui, 5vntFiltrai yra skirti Eversweet 1 / 2 / 3 gertukui. Specialus 3 pakopų filtravimas užtikrins, kad jūsų katės ilg..
28.20€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Atgrasymo priemonė nuo graužikų automobiliams - ultragarsinė - belaidė - Viano OSA-1
Viano graužikų atbaidiklis, kiaunių ir žiurkių repelentas skirtas naudoti automobilyje. Viano OSA-1 yra belaidis ir turi įmontuotą 2 x 2000 mAh ličio jonų bater..
38.50€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Graužikų repelentas - stroboskopinis ir ultragarsinis - su maitinimo šaltiniu - Viano OD-15
Graužikų repelentas, kiaunių ir žiurkių atbaidiklis. Jame naudojamos dvi ultragarso ir stroboskopijos technologijos, kurių dėka efektyviai atbaido graužikus. Pr..
46.50€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Interaktyvus kamuolys šunims ir katėms Cheerble Ice Cream Mėlynas
Interaktyvus kamuolys šunims ir katėms Cheerble Ball Cheerble kamuolys juda pats, jo veikimą galite pritaikyti pagal savo augintinio poreikius, naudodamiesi tu..
-12%
26.20€ 23.06€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
PetKit Eversweet SOLO šunų ir kačių fontanas / gertuvas
PetKit fontanas naminiams gyvunams suteiks jūsų augintiniams nuolatinę prieigą prie šviežio, išgryninto vandens. Jis palaiko 2 darbo režimus, o kruopščiai apgal..
39.70€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Išmanusis žaidimų kamuolys šuniui / katei Homerunpet TB10
Homerun TB10 išmanusis kamuolys. Jei jūsų katė negauna pakankamai veiklos, ji ne tik nuobodžiuos ir pradės jaudintis, bet ir lakstys naktį ir budins. Todė..
14.40€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Kiaunių, pelių ir žiurkių repelentas - ultragarsinis - IP65 - Viano OD-12
Viano OD-12 yra efektyvus kiaunių atbaidiklis, taip pat elektrinis atbaidiklis pelėms, žiurkėms ir žebenkštims. OD-12 modelis turi IP65 korpusą, todėl yra labai..
31.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Graužikų repelentas - ultragarsinis - su maitinimo šaltiniu - WaterPro Viano OD-09
Graužikų atbaidymo priemonė su 12 V maitinimo adapteriu. Naudojant ultragarso technologiją, jis efektyviai atbaido graužikus, tarp kurių yra tokie gyvūnai kaip ..
37.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Petoneer Two-Meal Feeder išmanusis dubuo su vėsinimu
Pasirūpinkite tinkama savo augintinio mityba. Petoneer Two-Meal Feeder išmanusis dubuo turi 2 maisto skyrelius, todėl vienu metu galite įdėti 2 porcijas. Tinka ..
48.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanus lazeris augintiniams Petoneer Smart Dot
Katės gimsta medžiotojais. Jei norite, kad jūsų augintinis būtų linksmas ir padėtų jam išlaikyti puikią formą, įsigykite Petoneer Smart Dot interaktyvų žaislą. ..
32.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Homerunpet CT10 išmanus kačių žaislas
Su išmaniuoju žaislu „Homerun CT10“ patenkinsite savo augintinio instinktyvius poreikius ir paskatinsite jį būti aktyviu. Plunksnos, atsirandančios atsitiktinės..
27.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetWant F6 išmanioji 6 kamerų šėrykla
Petwant F6 LED yra automatinė šėrykla jūsų keturkojui draugui. Galite įdėti bet kokio tipo valgį į 180 ml dubenėlius, o robotas, atsižvelgiant į nustatytą laiką..
42.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Petoneer Smart Pet Fountain mini atsarginiai filtrai 2 vnt
Jau turite Petoneer Fresco Mini ir norite užtikrinti, kad jūsų augintinis visada turėtų prieigą prie švaraus vandens be bakterijų? Atminkite, kad filtrą rekomen..
9.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Petoneer Nutri Smart išmanus augintinių maitintuvas
Šerkite savo šunį ar katę ir užtikrinkite sveikus mitybos įpročius. 3,7 l talpos jūsų augintinis visada gaus reikiamą maisto porciją laiku. Įrenginį galima vald..
81.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Stroboskopinė graužikų atbaidymo priemonė - 74cm juosta - Viano
Viano graužikų atbaidymo įtaisas yra veiksmingiausias prietaisas, atbaidantis žiurkes ir peles. Šiame modelyje naudojama stroboskopinė technologija - jame įreng..
Petkit Fresh Nano dubenys šunims ir katėms
Užtikrinkite savo augintinio komfortą ir sveikatą naudodami Petkit prekės ženklo šunų ir kačių dubenis. Jie pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, ku..
Filtras oro valytuvui TEESA PURE LIFE P500
Filtras skirtas oro valytuvui TEESA PURE LIFE P500Specifikacija:Paskirtis: Teesa Pure Life P500 oro valytuvas (TSA0115)3 sluoksniai:• Pirminis filtras: sulaiko ..
PetKit Breezy X ZONE Kelioninė kuprinė gyvūnams
Dabar jūsų augintinis gali jus lydėti beveik visur! PetKit Breezy X ZONE naminių gyvūnėlių kuprinė skirta katėms ir mažiems šunims. Jis pagamintas iš patvarių ..
PetKit Evertravel gyvūnų kuprinė
Tyrinėkite pasaulį su savo augintiniu. Sukurta katėms ir mažiems šunims, PetKit Evertravel kuprinė turi didelį langą, kad jūsų augintinis visada galėtų matyti, ..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 48 (3 puslapių)