Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
PetKit Eversweet SOLO šunų ir kačių fontanas / gertuvas
PetKit fontanas naminiams gyvunams suteiks jūsų augintiniams nuolatinę prieigą prie šviežio, išgryninto vandens. Jis palaiko 2 darbo režimus, o kruopščiai apgal..
40.70€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
PetKit Breezy X ZONE Kelioninė kuprinė gyvūnams
Dabar jūsų augintinis gali jus lydėti beveik visur! PetKit Breezy X ZONE naminių gyvūnėlių kuprinė skirta katėms ir mažiems šunims. Jis pagamintas iš patvarių ..
98.40€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit Evertravel gyvūnų kuprinė
Tyrinėkite pasaulį su savo augintiniu. Sukurta katėms ir mažiems šunims, PetKit Evertravel kuprinė turi didelį langą, kad jūsų augintinis visada galėtų matyti, ..
106.40€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit Air Magicube oro valytuvo papildymas 300ml
Specifikacija:Skirta Air MagicubeNamams Ir Gyvūnams. Sterilizacijos rodiklis 99 % Išsprendžia 4 problemas: kvapą, bakterijas, formaldehidą, virusų grėsmė...
17.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit Pura X kraiko dėžutės kvapų šalinimo užpildas 55ml 4vnt
Norėdami įkvėpti gaivaus oro, tiesiog užpildykite ir papurkškite mūsų dezodoranto, kuris tikrai pakeis jūsų smirdančias vietas. Pašalina nuotekų kvapus be dangų..
24.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit vėsinantis kilimėlis
Suteikite savo augintiniui malonų atvėsimą karštą vasaros dieną. „Petkit“ „Cooling Cat Pad“ greitai išsklaido šilumą, o dėl puikios kokybės medžiagų konstrukci..
24.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Universalus PetKit kilimėlis
Suteikite savo augintiniui patogią poilsio vietą. Universalus „Petkit“ kilimėlis suteiks jūsų augintiniui nepakartojamą komfortą, o dėl puikios kokybės medžiag..
16.10€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Pakaitinis filtras PetKit Pura Air oro valytuvui 2vnt
Specifikacija:Keitiniai filtrai PETKIT PURA AIR kvapų šalintuvui, 2vnt/pak Kai užsidega filtro lemputė, pakeiskite filtrą..
10.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Smart Petoneer Nutri Mini išmanusis maisto dalytuvas
Petoneer Nutri Mini yra išmanusis maisto dozatorius, skirtas katėms ir mažiems šunims. Jis sukurtas taip, kad jame laikomas maistas ilgai išliktų šviežias. Nust..
87.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit COZY termoreguliuojama išmanioji lova / guolis naminiams gyvūnams
Išmanus PetKit Cozy guolis užtikrins jūsų augintiniui ramų poilsį šiltoje ir ramioje aplinkoje. Automatinė temperatūros kontrolė užtikrins reikiamą temperatūrą,..
160.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Interaktyvus LED pavadėlis PetKit Go Shine 4.5m
PetKit Go Shine pavadėlio spalvingas apšvietimas suteikia originalų ir stilingą įvaizdį, o įmontuotas žibintuvėlis padidina saugumą sutemus. Pusiau automatinis ..
73.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dubenėlis šunims ir katėms su svarstyklėmis - PetKit FRESH
Tinkama mityba yra labai svarbi jūsų augintinių sveikatai. Tačiau nepamirškite, kad svarbu ne tik jų valgomo maisto kokybė, bet ir kiekis. Norėdami greitai, pat..
37.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit Fresh Element Mini išmanusis maisto dozatorius WIFI
PetKit kačių ėdalo dozatorius leis jums užtikrinti reikiamą maisto kiekį jūsų augintiniui. Jame telpa iki 2,8 l pašaro, kuris, dėl sandarios prietaiso struktūro..
149.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Petkit Eversweet kelioninė gertuvė 400ml gyvūnams
PetKit nešiojama vandens gertuvė yra nepamainomas aksesuaras kiekvienam šuns savininkui. Puikiai tinka kelionėms ar pasivaikščiojimams. Jį galite valdyti viena ..
18.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit Eversweet 3 šunų ir kačių fontanas / gertuvas
Eversweet išmanusis fontanas užtikrina nuolatinė prieiga prie vandens. Intelektualusis 1,35 l talpos PetKit fontanas puikiai tiks kačių ir šunų savininkų namuos..
78.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetWant F6 išmanioji 6 kamerų šėrykla
Petwant F6 LED yra automatinė šėrykla jūsų keturkojui draugui. Galite įdėti bet kokio tipo valgį į 180 ml dubenėlius, o robotas, atsižvelgiant į nustatytą laiką..
48.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetWant W2-N fontanas šunims ir katėms / gertuvė
Vandens fontanas Petwant nuolat aprūpins vandeniu jūsų augintinį, o papildomos savaiminio išsivalymo funkcijos palaikys vandenį visada gaivų ir švarų. Įrenginyj..
45.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
HEPA filtras Petoneer Airmaster oro valytuvui
Vienas iš Petoneer AirMaster oro valytuvo komponentų, atsakingų už patikimą veikimą, yra dviejų elementų HEPA filtras su anglies filtru. Jis blokuoja dulkes, pl..
11.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanus oro valytuvas Petoneer AirMaster
Petoneer“ „AirMaster“ Susipažinkite su naujai apibrėžta oro valymo sistema jums ir jūsų augintiniui. Dėka proceso, kurį sudaro penki etapai - sterilizavimas UV..
128.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanusis maisto dalytuvas su kamera Petoneer Nutri Vision
Maitinkite savo šunį ar katę taip, kad susiformuotumėte sveikos mitybos įpročiai. Turėdami 3,7 litro talpos, savo augintiniui galite laiku pateikti tinkamą pat..
142.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 36 (2 puslapių)