Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
PetKit Evertravel gyvūnų kuprinė
Tyrinėkite pasaulį su savo augintiniu. Sukurta katėms ir mažiems šunims, PetKit Evertravel kuprinė turi didelį langą, kad jūsų augintinis visada galėtų matyti, ..
-20%
106.40€ 85.12€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
PetKit Eversweet SOLO šunų ir kačių fontanas / gertuvas
PetKit fontanas naminiams gyvunams suteiks jūsų augintiniams nuolatinę prieigą prie šviežio, išgryninto vandens. Jis palaiko 2 darbo režimus, o kruopščiai apgal..
39.70€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje YRA
Vandens fontanas augintiniams 1l Dogness - baltas
Dogness D03 buvo sukurtas siekiant patenkinti natūralius naminių gyvūnėlių poreikius, suteikiant galimybę visą parą gauti šviežio ir švaraus vandens. 1 litro ta..
35.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Vandens fontano filtras Dogness - 3vnt
Šiame rinkinyje rasite 3 Dogness fontano pakaitinius filtrus, kurie aprūpina jūsų augintinį šviežiu ir švariu vandeniu. Dėl pažangios filtravimo technologijos j..
16.10€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Vandens foutiano pakaitiniai filtrai HHOLove CT-FTKRF
Šunų ir kačių fontano/girdyklos HHOLove CT-FTKRF pakaitiniai filtrai Filtrai skirti HHOLove fontanui. Jie efektyviai suminkština vandenį ir pašalina iš jo nešv..
10.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Rojeco Interactive Cat Ball (oranžinė)
Rojeco interaktyvus kačių kamuolys (oranžinė) Su Rojeco pagalba suteikite savo katei sveikų pramogų ir reikiamų mankštų. Interaktyvus kamuolys sukurtas taip, k..
15.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Rojeco Interactive Cat Ball (žalias)
Rojeco interaktyvus kačių kamuolys (žalias) Su Rojeco pagalba suteikite savo katei sveikų pramogų ir reikiamą mankštos dozę. Interaktyvus kamuolys sukurtas ten..
15.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Interaktyvus šunų kamuolys Cheerble Wicked Ball PE (raudonas)
Interaktyvus šunų kamuolys – Cheerble Wicked Ball PE (raudonas) Suteikite savo mylimam šuniui puikių pramogų su Cheerble Wicked Ball PE – interaktyviu kamuoliu..
30.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Interaktyvus žaislas katei linksma pikta sraigė (ruda)
Interaktyvus katės žaislas: linksma pikta sraigė (ruda) Cheerble Wicked Snail – interaktyvus katės žaislas, stebinantis nenuspėjamais judesiais. Jame yra 2 gre..
22.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Vandens fontanas augintiniams Petwant W4-L
Išmanusis fontanas/vandens dozatorius šunims ir katėms – Petwant W4-L Jums nebereikia kasdien pildyti savo augintinio dubenėlio – dabar galite užtikrinti tinka..
36.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Katės kraiko dėžutės kvapų neutralizatorius HHOLove CT-LBWDB01
Pakuotėje yra HHOLove išmaniojo kvapų sugėriklio kasetė, kuri efektyviai stabdo nemalonius kvapus. Rinkinyje rasite 2 gaminio vnt.Specifikacijos:Gamintojas: HHO..
10.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Vandens fontanas augintiniams HHOLove CT-FTKSD
Vandens fontanas augintiniams HHOLove CT-FTKSD HHOLove išmanusis fontanas leidžia pasirūpinti savo augintinio sveikata. Dėl 4 pakopų filtravimo jis efektyviai ..
29.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Rojeco Dog automatinis pavadėlis LED 5 m (balta ir oranžinė)
Rojeco 5m LED automatinis pavadėlis (oranžinė ir balta) Pasirūpinkite tiek savo, tiek savo mylimo augintinio saugumu vakarinių pasivaikščiojimų metu. 5 m ilgio..
16.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Interaktyvūs kačių žaislai 2 viename
Rojeco 2 viename interaktyvus katės žaislas Suteikite savo katei galimybę linksmintis, kuri vystosi. Interaktyvus žaislas „du viename“ palaiko iki penkių režim..
23.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Vandens fontanas augintiniams Rojeco Wireless 2.5L
Rojeco Wireless 2.5L išmanusis fontanas/girdykla šuniui ir katei Suteikite savo mylimam augintiniui nuolatinę prieigą prie gėlo vandens. Rojeco 2,5 l išmanioji..
35.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
3 viename interaktyvūs kačių žaislai
Rojeco „trys viename“ interaktyvus katės žaislas Pasirinkę Rojeco pasiūlymą, paskatinkite savo katę būti fiziškai aktyvią ir suteikite puikią pramogą. Interakt..
24.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
4 l automatinio naminių gyvūnėlių tiektuvo WiFi versija su dvigubu dubeniu
Rojeco 4L automatinis naminių gyvūnėlių tiektuvas WiFi versija su dvigubu dubeniu Praleiskite laiką ne namuose, žinodami, kad jūsų augintinis reguliariai valgo..
62.10€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanusis kvapų šalinimo įrankis Cheerble
Linksmas išmanusis kvapų sugėriklis Įsitikinkite, kad jūsų augintinis yra šviežioje ir švarioje aplinkoje. „Cheerble Intelligent Odor Absorber“ veikia 24 valan..
27.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanusis maisto dozatorius su 360° HD kamera HHOLove O Sitter Wi-Fi
Išmanus maisto dozatorius su 360° HD kamera HHOLove O Sitter Wi-Fi Pasirūpinkite savo augintinio sveikos mitybos įpročiais. HHOLove O Sitter yra išmanusis mais..
156.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Graužikų atbaidymo priemonė - Viano King-LED OD-16
Viano repelentas King-LED yra vienas galingiausių rinkoje esančių repelentų. Prietaisas turi keturis itin veiksmingus garsinius signalus ir automatinį dažnio ke..
43.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 105 (6 puslapių)