Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Išmanusis lazeris šunims / katėms Petoneer Smart Dot
Pakuotėje:Smart laser Smart DotUSB maitinimo laidasSpecification Modelis: PTY010Išmatavimai: 90 x 122 mmSvoris: 173 g Jungtis: Micro USBApp: Petoneer..
36.80€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA
PetKit nagų kirpimo žirklutės su LED apšvietimu
Petkit nagų kirpimo žirklutės su LED lempute Nukirpti savo augintinio nagus dažnai yra nemenkas iššūkis. Dabar bus lengviau nei bet kada anksčiau! Petkit prekė..
16.10€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Interaktyvus LED pavadėlis PetKit Go Shine 4.5m
PetKit Go Shine pavadėlio spalvingas apšvietimas suteikia originalų ir stilingą įvaizdį, o įmontuotas žibintuvėlis padidina saugumą sutemus. Pusiau automatinis ..
73.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Dubenėlis šunims ir katėms su svarstyklėmis - PetKit FRESH
Tinkama mityba yra labai svarbi jūsų augintinių sveikatai. Tačiau nepamirškite, kad svarbu ne tik jų valgomo maisto kokybė, bet ir kiekis. Norėdami greitai, pat..
37.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Homerunpet CT10 išmanus kačių žaislas
Su išmaniuoju žaislu „Homerun CT10“ patenkinsite savo augintinio instinktyvius poreikius ir paskatinsite jį būti aktyviu. Plunksnos, atsirandančios atsitiktinės..
27.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Išmanusis žaidimų kamuolys šuniui / katei Homerunpet TB10
Homerun TB10 išmanusis kamuolys. Jei jūsų katė negauna pakankamai veiklos, ji ne tik nuobodžiuos ir pradės jaudintis, bet ir lakstys naktį ir budins. Todė..
18.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetWant W2 šunų ir kačių fontanas / gertuvas
Vandens fontanas Petwant W2 nuolat aprūpins vandeniu jūsų augintinius, o papildomos savaiminio išsivalymo funkcijos palaikys vandenį visada gaivų ir švarų. Tai ..
53.60€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetWant W2-N fontanas šunims ir katėms / gertuvė
Vandens fontanas Petwant nuolat aprūpins vandeniu jūsų augintinį, o papildomos savaiminio išsivalymo funkcijos palaikys vandenį visada gaivų ir švarų. Įrenginyj..
45.60€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetKit COZY termoreguliuojama išmanioji lova / guolis naminiams gyvūnams
PetKit jauki ir išmani naminių gyvūnėlių lova Išmanus PetKit Cozy guolis užtikrins jūsų augintiniui ramų poilsį šiltoje ir ramioje aplinkoje. Automatinė temper..
PetKit Fresh Element Mini išmanusis maisto dozatorius WIFI
PetKit kačių ėdalo dozatorius leis jums užtikrinti reikiamą maisto kiekį jūsų augintiniui. Jame telpa iki 2,8 l pašaro, kuris, dėl sandarios prietaiso struktūro..
Petkit Eversweet kelioninė gertuvė 400ml gyvūnams
PetKit nešiojama vandens gertuvė yra nepamainomas aksesuaras kiekvienam šuns savininkui. Puikiai tinka kelionėms ar pasivaikščiojimams. Jį galite valdyti viena ..
PetKit Eversweet 3 šunų ir kačių fontanas / gertuvas
Eversweet išmanusis fontanas užtikrina nuolatinė prieiga prie vandens. Intelektualusis 1,35 l talpos PetKit fontanas puikiai tiks kačių ir šunų savininkų namuos..
PetKit Eversweet SOLO šunų ir kačių fontanas / gertuvas
PetKit fontanas naminiams gyvunams suteiks jūsų augintiniams nuolatinę prieigą prie šviežio, išgryninto vandens. Jis palaiko 2 darbo režimus, o kruopščiai apgal..
PetWant F6 išmanioji 6 kamerų šėrykla
Petwant F6 LED yra automatinė šėrykla jūsų keturkojui draugui. Galite įdėti bet kokio tipo valgį į 180 ml dubenėlius, o robotas, atsižvelgiant į nustatytą laiką..
Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)