Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
PetKit Evertravel gyvūnų kuprinė
Tyrinėkite pasaulį su savo augintiniu. Sukurta katėms ir mažiems šunims, PetKit Evertravel kuprinė turi didelį langą, kad jūsų augintinis visada galėtų matyti, ..
-19%
106.40€ 86.52€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Atgrasymo priemonė nuo graužikų automobiliams - ultragarsinė - belaidė - Viano OSA-1
Viano graužikų atbaidiklis, kiaunių ir žiurkių repelentas skirtas naudoti automobilyje. Viano OSA-1 yra belaidis ir turi įmontuotą 2 x 2000 mAh ličio jonų bater..
37.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Graužikų repelentas - stroboskopinis ir ultragarsinis - su maitinimo šaltiniu - Viano OD-15
Graužikų repelentas, kiaunių ir žiurkių atbaidiklis. Jame naudojamos dvi ultragarso ir stroboskopijos technologijos, kurių dėka efektyviai atbaido graužikus. Pr..
44.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Kiaunių, pelių ir žiurkių repelentas - ultragarsinis - IP65 - Viano OD-12
Viano OD-12 yra efektyvus kiaunių atbaidiklis, taip pat elektrinis atbaidiklis pelėms, žiurkėms ir žebenkštims. OD-12 modelis turi IP65 korpusą, todėl yra labai..
29.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit Breezy X ZONE Kelioninė kuprinė gyvūnams
Dabar jūsų augintinis gali jus lydėti beveik visur! PetKit Breezy X ZONE naminių gyvūnėlių kuprinė skirta katėms ir mažiems šunims. Jis pagamintas iš patvarių ..
93.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanus lazeris augintiniams Petoneer Smart Dot
Katės gimsta medžiotojais. Jei norite, kad jūsų augintinis būtų linksmas ir padėtų jam išlaikyti puikią formą, įsigykite Petoneer Smart Dot interaktyvų žaislą. ..
36.00€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
PetKit vėsinantis kilimėlis
Suteikite savo augintiniui malonų atvėsimą karštą vasaros dieną. „Petkit“ „Cooling Cat Pad“ greitai išsklaido šilumą, o dėl puikios kokybės medžiagų konstrukci..
22.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Universalus PetKit kilimėlis
Suteikite savo augintiniui patogią poilsio vietą. Universalus „Petkit“ kilimėlis suteiks jūsų augintiniui nepakartojamą komfortą, o dėl puikios kokybės medžiag..
15.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Graužikų repelentas - ultragarsinis - su maitinimo šaltiniu - WaterPro Viano OD-09
Graužikų atbaidymo priemonė su 12 V maitinimo adapteriu. Naudojant ultragarso technologiją, jis efektyviai atbaido graužikus, tarp kurių yra tokie gyvūnai kaip ..
36.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Dubenėlis šunims ir katėms su svarstyklėmis - PetKit FRESH
Tinkama mityba yra labai svarbi jūsų augintinių sveikatai. Tačiau nepamirškite, kad svarbu ne tik jų valgomo maisto kokybė, bet ir kiekis. Norėdami greitai, pat..
33.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanus oro valytuvas Petoneer AirMaster
Petoneer“ „AirMaster“ Susipažinkite su naujai apibrėžta oro valymo sistema jums ir jūsų augintiniui. Dėka proceso, kurį sudaro penki etapai - sterilizavimas UV..
117.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Atsarginio metalo plokštės lipdukas skirtas Petoneer Odor Eliminator
Norite savo Petoneer kvapų sugėriklį įdėti į kitą vietą, bet pritrūko lipdukų? Jokiu problemu! Dabar galite įsigyti rinkinį, kuriame yra viskas, ko reikia įreng..
2.40€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Petoneer Smart Play Ball augintiniams
Smart žaislas jūsų katei „ Petoneer Smartball“ yra šiuolaikiška pramoga jūsų augintiniui. Kamuolio aprūpinimas varikliu, raudona lemputė ir katės antgalis gara..
22.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Filtras oro valytuvui TEESA PURE LIFE P500
Filtras skirtas oro valytuvui TEESA PURE LIFE P500Specifikacija:Paskirtis: Teesa Pure Life P500 oro valytuvas (TSA0115)3 sluoksniai:• Pirminis filtras: sulaiko ..
18.70€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Petoneer Two-Meal Feeder išmanusis dubuo su vėsinimu
Pasirūpinkite tinkama savo augintinio mityba. Petoneer Two-Meal Feeder išmanusis dubuo turi 2 maisto skyrelius, todėl vienu metu galite įdėti 2 porcijas. Tinka ..
PetKit Air Magicube oro valytuvo papildymas 300ml
Specifikacija:Skirta Air MagicubeNamams Ir Gyvūnams. Sterilizacijos rodiklis 99 % Išsprendžia 4 problemas: kvapą, bakterijas, formaldehidą, virusų grėsmė...
PetKit Pura X kraiko dėžutės kvapų šalinimo užpildas 55ml 4vnt
Norėdami įkvėpti gaivaus oro, tiesiog užpildykite ir papurkškite mūsų dezodoranto, kuris tikrai pakeis jūsų smirdančias vietas. Pašalina nuotekų kvapus be dangų..
PetKit kačių atliekų maišelis PURA X 20vnt
PetKit kačių atliekų maišelis PURA X 20vntSpecifikacija:Specialiai sukurtas pakaitinis atliekų maišas Petkit Pura X Automated Self Clean Kačių kraiko dėžutei. P..
Pakaitinis filtras PetKit Pura Air oro valytuvui 2vnt
Specifikacija:Keitiniai filtrai PETKIT PURA AIR kvapų šalintuvui, 2vnt/pak Kai užsidega filtro lemputė, pakeiskite filtrą..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 42 (3 puslapių)