Rūšiavimas:
Rodyti:
Išmanusis lazeris šunims / katėms Petoneer Smart Dot
Pakuotėje:Smart laser Smart DotUSB maitinimo laidasSpecification Modelis: PTY010Išmatavimai: 90 x 122 mmSvoris: 173 g Jungtis: Micro USBApp: Petoneer..
36.80€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA
PetKit COZY termoreguliuojama išmanioji lova / guolis naminiams gyvūnams
PetKit jauki ir išmani naminių gyvūnėlių lova Išmanus PetKit Cozy guolis užtikrins jūsų augintiniui ramų poilsį šiltoje ir ramioje aplinkoje. Automatinė temper..
160.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Interaktyvus LED pavadėlis PetKit Go Shine 4.5m
PetKit Go Shine pavadėlio spalvingas apšvietimas suteikia originalų ir stilingą įvaizdį, o įmontuotas žibintuvėlis padidina saugumą sutemus. Pusiau automatinis ..
73.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetKit Fresh Element Mini išmanusis maisto dozatorius WIFI
PetKit kačių ėdalo dozatorius leis jums užtikrinti reikiamą maisto kiekį jūsų augintiniui. Jame telpa iki 2,8 l pašaro, kuris, dėl sandarios prietaiso struktūro..
149.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetKit Eversweet 3 šunų ir kačių fontanas / gertuvas
Eversweet išmanusis fontanas užtikrina nuolatinė prieiga prie vandens. Intelektualusis 1,35 l talpos PetKit fontanas puikiai tiks kačių ir šunų savininkų namuos..
78.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetKit Eversweet SOLO šunų ir kačių fontanas / gertuvas
PetKit fontanas naminiams gyvunams suteiks jūsų augintiniams nuolatinę prieigą prie šviežio, išgryninto vandens. Jis palaiko 2 darbo režimus, o kruopščiai apgal..
40.70€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Homerunpet CT10 išmanus kačių žaislas
Su išmaniuoju žaislu „Homerun CT10“ patenkinsite savo augintinio instinktyvius poreikius ir paskatinsite jį būti aktyviu. Plunksnos, atsirandančios atsitiktinės..
27.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Išmanusis žaidimų kamuolys šuniui / katei Homerunpet TB10
Homerun TB10 išmanusis kamuolys. Jei jūsų katė negauna pakankamai veiklos, ji ne tik nuobodžiuos ir pradės jaudintis, bet ir lakstys naktį ir budins. Todė..
18.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetWant F6 išmanioji 6 kamerų šėrykla
Petwant F6 LED yra automatinė šėrykla jūsų keturkojui draugui. Galite įdėti bet kokio tipo valgį į 180 ml dubenėlius, o robotas, atsižvelgiant į nustatytą laiką..
48.20€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetWant W2 šunų ir kačių fontanas / gertuvas
Vandens fontanas Petwant W2 nuolat aprūpins vandeniu jūsų augintinius, o papildomos savaiminio išsivalymo funkcijos palaikys vandenį visada gaivų ir švarų. Tai ..
53.60€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
PetWant W2-N fontanas šunims ir katėms / gertuvė
Vandens fontanas Petwant nuolat aprūpins vandeniu jūsų augintinį, o papildomos savaiminio išsivalymo funkcijos palaikys vandenį visada gaivų ir švarų. Įrenginyj..
45.60€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Petkit Eversweet kelioninė gertuvė 400ml gyvūnams
PetKit nešiojama vandens gertuvė yra nepamainomas aksesuaras kiekvienam šuns savininkui. Puikiai tinka kelionėms ar pasivaikščiojimams. Jį galite valdyti viena ..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)