Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Permatoma Arduino Uno R3 dėžutė
Plastikinis korpusas, skirtas Arduino UNO R3. Su šiuo korpusu nebus atsitiktinio apatinių jungčių gnybtų trumpojo jungimo, kuris gali visam laikui sugadinti pl..
6.00€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Arduino Uno R3 Akrilinis Padas
Sudėtis: 4x Plastikinė veržlė 4x M3 plastikinis varžtas 4x Plastikinis stovelis 4x Guminė atrama..
-39%
3.00€ 1.82€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Arduino Uno ir Leonardo dėžutė – skaidrus v2
Skaidri dėžutė Arduino Leonardo arba Uno moduliams. Ji suteikia prieigą prie visų jungčių: maitinimo jungties, USB prievado, skaitmeninių įėjimų ir ICSP. Neturi..
11.50€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Arduino Uno dėklas su vieta LCD ekrano priedėliui v1.1 - skaidrus
Skaidrus korpusas moduliui Arduino Uno su moduliu DFRobot LCD Keypad priedėliu v1.1. Jis suteikia prieigą prie USB ir Arduino maitinimo šaltinio bei mygtukų, es..
13.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Velleman VMA508 - Arduino ir maketavimo plokštės laikiklis
Juodas stovas, skirtas montuoti Arduino ir maketavimo plokštę su 400 skylių. Modulis turi tvirtinimo angas, suderinamas su Arduino Uno. Prietaisas palengvina pr..
18.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Arduino Uno dėklas - skaidrus juodas
Juodas skaidrus dėklas, apsaugantis „Arduino Uno“ modulį. Suteikia prieigą prie skaitmeninių jungčių ir integruotų grandinių vėdinimą...
13.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Arduino Uno ir Leonardo dėklas – atviras, skaidrus
Skaidrus dėklas Arduino Leonardo arba Uno moduliams. Jis suteikia prieigą prie visų jungčių: maitinimo jungties, USB prievado, skaitmeninių išėjimų ir ICSP. Net..
10.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Dėklas, skirtas Arduino Yun Rev2 - skaidrus
Permatomas dėklas pagamintas iš plastiko, skirtas Arduino Yun Rev2. Tai apsaugo nuo pažeidimų ir suteikia estetinę išvaizdą. Jame yra tiksliai išpjautos skylės ..
8.20€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Arduino Mega dėklas - juodas
Juodas dėklas, apsaugantis „Arduino Mega“ modulį. Suteikia prieigą prie skaitmeninių jungčių...
9.50€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Laikikliai, skirti Arduino Uno - A000018 - 5 vnt
Spalvotų laikiklių rinkinys, skirtas Arduino. Dydis suderinamas su Arduino Uno moduliu. Laikiklis veikia su Arduino Leonardo, Arduino Yun, Arduino Zero ir Ardui..
11.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Arduino Uno DIN bėgelio dėžutė
Ant DIN bėgelio pritvirtinama Arduino Uno dėžutė. Išoriniai korpuso matmenys – 90mm x 72mm x 63mm. Valdiklis pritvirtinamas prie skląsčio, kuris leidžia bet kad..
38.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Permatoma dežutė - Arduino Uno R3
Clear dėžutė, specialiai sukurta taip, kad joje tilptų Arduino Uno R3Techniniai duomenys:●    Matmenys: 79.5 x 64.5 x 21 mm●    Sv..
3.30€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Raspberry Pi DIN bėgio laikiklis - skirtas Arduino, Raspberry Pi - Uctronics U6179
Raspberry Pi DIN bėgelio laikiklis yra tvirtinimo kronšteino pavidalo poveržlė, leidžianti montuoti SBC ant DIN bėgio ir sukurti daugybę Raspberry Pi serverių, ..
Dėklas, skirtas Arduino Mega - skaidrus plonas v3
Skaidrus korpusas, apsaugantis Arduino Mega modulį. Suteikia prieigą prie skaitmeninių jungčių ir užtikrina IC vėdinimą. Matmenys 120 x 70 x 20 mm.Specifikacijo..
Arduino Uno dėklas - žalias
Žalias skaidrus dėklas, apsaugantis „Arduino Uno“ modulį nuo išorinių pažeidimų. Dėklas suteikia prieigą prie visų jungčių ir užtikrina integruotų grandinių vė..
Dežutė, skirta Arduino Uno - medinė
Paprasta dėžutė pagaminta iš medžio, kuri apsaugo modulį Arduino Uno. Suteikia prieigą prie visų jungčių, užtikrina integrinių grandynų vėdinimą, taip pat leidž..
Universalus laikiklis, skirtas Arduino Uno
Universalus, skaidrus, akrilo laikiklis, skirtas Arduino Uno, kurio matmenys yra 120 x 82 mm. Į komplektą įeina poveržlės, tvirtinimo varžtai ir lipnios kojelės..
Laikiklis Arduino Uno - skaidrus
Skaidrus laikiklis Arduino plokštėms, suderinamas su Arduino Uno moduliu. Laikiklis, be kita ko, dirba su: Arduino Leonardo, Arduino Yun, Arduino Zero, Arduino ..
Arduino Mega / Uno metalinis juodas dėklas
Plieninis korpusas, milteliniu būdu padengtas juoda spalva, yra suderinamas su „Arduino Mega“ ir „Arduino Uno“. Jis susideda iš dviejų dalių. Korpuso konstrukc..
Arduino Leonardo dėklas - skaidrus
Skaidrus dėklas, apsaugantis „Arduino Leonardo“ modulį nuo išorinių pažeidimų. Tai suteikia prieigą prie visų jungčių ir užtikrina integruotų grandinių vėdinim..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 31 (2 puslapių)