Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Permatoma Arduino Uno R3 dėžutė
Plastikinis korpusas, skirtas Arduino UNO R3. Su šiuo korpusu nebus atsitiktinio apatinių jungčių gnybtų trumpojo jungimo, kuris gali visam laikui sugadinti pl..
6.00€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA
DIN bėgelio laikiklis skirtas Arduino Uno / Mega
Šis bėgelio laikiklis pritaikytas naudojimui su Arduino Uno ir Arduino Mega plokštėmis. Rinkinyje rasite pagrindą, varžtus plokščių tvirtinimui ir integruotą pa..
11.90€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune YRA
Arduino Uno R3 Akrilinis Padas
Sudėtis: 4x Plastikinė veržlė 4x M3 plastikinis varžtas 4x Plastikinis stovelis 4x Guminė atrama..
3.00€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA
Permatoma dežutė - Arduino Mega R3
Permatoma dėžutė, specialiai sukurta taip, kad joje tilptų Arduino Mega R3.Savybės ir techniniai duomenys:●    Matmenys: 118 x 72 x 18 mm● &..
3.10€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA
Arduino Uno dėklas - skaidrus juodas
Juodas skaidrus dėklas, apsaugantis „Arduino Uno“ modulį. Suteikia prieigą prie skaitmeninių jungčių ir integruotų grandinių vėdinimą...
14.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Arduino Mega dėklas - juodas
Juodas dėklas, apsaugantis „Arduino Mega“ modulį. Suteikia prieigą prie skaitmeninių jungčių...
9.10€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Arduino Uno DIN bėgelio dėžutė
Ant DIN bėgelio pritvirtinama Arduino Uno dėžutė. Išoriniai korpuso matmenys – 90mm x 72mm x 63mm. Valdiklis pritvirtinamas prie skląsčio, kuris leidžia bet kad..
31.10€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Permatoma dežutė - Arduino Uno R3
Clear dėžutė, specialiai sukurta taip, kad joje tilptų Arduino Uno R3Techniniai duomenys:●    Matmenys: 79.5 x 64.5 x 21 mm●    Sv..
3.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Arduino Uno dėklas - žalias
Žalias skaidrus dėklas, apsaugantis „Arduino Uno“ modulį nuo išorinių pažeidimų. Dėklas suteikia prieigą prie visų jungčių ir užtikrina integruotų grandinių vė..
Universalus laikiklis, skirtas Arduino Uno
Universalus, skaidrus, akrilo laikiklis, skirtas Arduino Uno, kurio matmenys yra 120 x 82 mm. Į komplektą įeina poveržlės, tvirtinimo varžtai ir lipnios kojelės..
Arduino Mega / Uno metalinis juodas dėklas
Plieninis korpusas, milteliniu būdu padengtas juoda spalva, yra suderinamas su „Arduino Mega“ ir „Arduino Uno“. Jis susideda iš dviejų dalių. Korpuso konstrukc..
Arduino Leonardo dėklas - skaidrus
Skaidrus dėklas, apsaugantis „Arduino Leonardo“ modulį nuo išorinių pažeidimų. Tai suteikia prieigą prie visų jungčių ir užtikrina integruotų grandinių vėdinim..
Arduino Mega dėklas - mėlynas
Mėlynas skaidrus dėklas, apsaugantis „Arduino Mega“ modulį. Suteikia prieigą prie skaitmeninių jungčių...
Metalinė Arduino Uno dėžutė
Juodo metalo dėžutė, apsauganti Arduino Uno modulį nuo išorinės aplinkos. Ši dėžutė leidžia prijungti išorines jungtis ir užtikrina valdiklio ventiliaciją. Dėžu..
Permatomas Arduino Mega dėklas
Arduino Mega valdiklis yra sukurtas sudėtingiems projektams. Su 54 skaitmeniniais įvesties/išvesties kaiščiais ir 16 analoginių įvesčių – tai rekomenduojamas va..
Permatomas Arduino Uno dėklas
Arduino Uno yra mikrovaldiklis, pagrįstas ATmega328P. Jis turi 14 skaitmeninių įvesties / išvesties kaiščių (iš kurių 6 gali būti naudojami kaip PWM išėjimai), ..
Arduino Uno R3 dėžutė - mėlyna
Mėlyna dėžutė, specialiai sukurta taip, kad joje tilptų Arduino Uno R3Techniniai duomenys:●    Matmenys: 79.5 x 64.5 x 21 mm●    S..
Arduino Uno Dėžutė - Juoda
Juoda dėžutė, specialiai sukurta taip, kad joje tilptų Arduino Uno. Padeda apsaugoti mikrovaldiklį nuo dulkių ar trumpųjų jungimų dėl užkritusių laidų.Savybės i..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 20 (1 puslapių)