Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Baseus FM moduliatorius T tipo Bluetooth 2xUSB microSD – Juodas
FM moduliatorius yra daugiafunkcis įrenginys. Pritaikyta bluetooth technologija leidžia belaidžiu būdu prisijungti prie 2 telefonų vienu metu ir leisti muziką. ..
15.80€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Baseus FM moduliatorius Bluetooth USB microSD - Juodas
Patogiai leiskite muziką savo automobilyje ir vienu metu įkraukite iki 2 įrenginių. Baseus Enjoy Car belaidis FM siųstuvas pašalina nereikalingą triukšmą ir užt..
22.80€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje YRA
Baseus FM moduliatorius Bluetooth USB microSD - Juodas
Baseus FM siųstuvas yra daugiafunkcis įrenginys. Bluetooth technologija leidžia belaidžiu būdu atkurti muziką iš telefono per automobilio radiją. Tiesiog prijun..
19.80€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
FM moduliatorius Peiying Bluetooth 4.2
FM moduliatorius Peiying Bluetooth 4.2 su USB jungtimi ir kitomis funkcijomis. Nedidelis įrenginys, priimantis belaidį Bluetooth garso signalą iš mobiliųjų įren..
23.20€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Siųstuvas FM Baseus T tipo S-09 Bluetooth - juodas
Baseus Transmitter yra praktiškas priedas, leidžiantis įkrauti ir klausytis muzikos automobilyje. Bluetooth technologijos dėka galite patogiai leisti muziką iš ..
19.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Baseus Qiyin AUX automobilinis Bluetooth imtuvas juodas
Baseus automobilinis imtuvas yra mažas ir kompaktiškas, todėl galite jį pasiimti su savimi bet kur. Tai leidžia klausytis muzikos belaidžiu būdu. Jį taip pat ga..
14.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Peiying automobilinis moduliatorius 2xUSB
Automobilinis moduliatorius su Bluetooth funkcija (2x USB)Specifikacija:Bluetooth 4.2Bluetooth diapazonas: iki 10 mBluetooth profiliai: AVRCP, HFP, A2DP2x USB p..
22.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Automobilinis FM moduliatorius su Bluetooth
Automobilinis FM moduliatorius su Bluetooth funkcija (2 USB lizdai)Specifikacija:Bluetooth 4.2Bluetooth diapazonas: iki 10mBluetooth profiliai: AVRCP, HFP, A2DP..
23.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Automobilinis FM moduliatorius su Blow Bluetooth 5.0 JL QC3.0 RGB
Blow automobilinis siųstuvas leidžia belaidžiu būdu perduoti telefono skambutį, atkurti garsą į automobilio stereofoninę FM sistemą per Bluetooth. Priimant skam..
18.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Bluetooth FM siųstuvas T-02
T-02 Bluetooth FM siųstuvas padidina net paprasčiausio automobilio radijo funkcionalumą. Duomenys iš siųstuvo siunčiami tiesiai į automobilio garso sistemą. Dėl..
10.70€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Automobilinis FM moduliatorius Bluetooth T-01
T-01 Bluetooth FM moduliatorius padidina net ir paprasčiausio automobilio radijo funkcionalumą. Duomenys iš siųstuvo siunčiami tiesiai į automobilio garso siste..
5.70€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
FM BLOW USB automobilinis moduliatorius + 3.1A įkroviklis
Daugiafunkcis FM moduliatorius. Padidina net ir paprasčiausio automobilyje esančio radijo funkcionalumą, taip pagerindamas kelionės komfortą. Naudodami šį įreng..
11.30€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Automobilinis Bluetooth imtuvas UGREEN 70601B - pilkas
UGREEN CM309 Bluetooth 5.0 imtuvas užtikrina stabilų ryšį ir puikią garso kokybę. Iki 10 metrų atstumas suteikia neribotą laisvę. 2 įrenginių palaikymas vienu m..
Joyroom FM moduliatorius 2xUSB + USB-C 30W - sidabrinis
Patogiai grokite mėgstamas melodijas ir akimirksniu įkraukite iki 3 įrenginių vienu metu! Joyroom FM moduliatorius užtikrina nepertraukiamą ir greitą signalo pe..
Baseus Energy Column Pro FM siųstuvas Bluetooth 5.0 2x USB 30W – Pilkas
Baseus Energy Column Pro FM siųstuvas yra nedidelis įrenginys su didelėmis galimybėmis. Gaminys leidžia vienu metu įkrauti net tris įrenginius, jo pagalba taip ..
Peiying automobilinis moduliatorius Bluetooth 2xUSB
Automobilinis moduliatorius su Bluetooth funkcija, 2x USB lizdaiSpecifikacija:Bluetooth 5.0Bluetooth diapazonas: iki 7mBluetooth profiliai: AVRCP, HFP, A2DP2x U..
Peiying FM moduliatorius Bluetooth 2xUSB - Juodas
FM automobilinis moduliatorius su bluetooth funkcija ir dviem USB lizdaisSpecifikacija:Bluetooth 5.0Bluetooth diapazonas: iki 10mBluetooth profiliai: A2DP, AVRC..
UGREEN CD229 FM siųstuvas Bluetooth 5.0 USB QC 3.0 USB-C PD microSD
Bluetooth 5.0 FM siųstuvas su UGREEN CD229 automobiliniu įkrovikliu. Klausykitės muzikos automobilyje ir vienu metu įkraukite net kelis įrenginius - su UGREEN į..
Automobilinis FM moduliatorius
Peiying automobilinis FM moduliatoriusSpecifikacija:Jungtis: USB (muzikos atkūrimas, maks. 32GB)SD kortelės lizdas (maks. 32GB)AUX įvestis (3.5mm lizdas)Garso f..
Automobilinis FM moduliatorius 1.4"
Automobilinis FM moduliatorius 1.4" su USB įkrovikliu (5V/2.1A)  naudojamas belaidžiui garso perdavimui per radiją. Peiying įrenginyje yra daugybė prievadų..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 33 (2 puslapių)