Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Automobilinis Bluetooth imtuvas UGREEN 70601B - pilkas
UGREEN CM309 Bluetooth 5.0 imtuvas užtikrina stabilų ryšį ir puikią garso kokybę. Iki 10 metrų atstumas suteikia neribotą laisvę. 2 įrenginių palaikymas vienu m..
10.10€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Baseus FM moduliatorius Bluetooth 2xUSB microSD - Juodas
Baseus FM moduliatorius yra daugiafunkcis įrenginys. Bluetooth technologija leidžia vienu metu belaidžiu būdu prijungti 2 telefonus ir leisti muziką. Tiesiog p..
-10%
19.10€ 17.20€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Automobilinis FM moduliatorius su Blow Bluetooth 5.0 JL QC3.0 RGB
Blow automobilinis siųstuvas leidžia belaidžiu būdu perduoti telefono skambutį, atkurti garsą į automobilio stereofoninę FM sistemą per Bluetooth. Priimant skam..
23.20€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
FM 4in1 automobilinis siųstuvas - ART FM-09BT - laisvų rankų įrangos, įkroviklio ir rankenos rinkinys
Automobilinis laikiklis vienu metu yra įkroviklis ir FM siųstuvas. Tai leidžia belaidžiu būdu perduoti muziką ir telefono skambučius į jūsų automobilio garso si..
41.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Automobilinis FM moduliatorius Bluetooth T-01
T-01 Bluetooth FM moduliatorius padidina net ir paprasčiausio automobilio radijo funkcionalumą. Duomenys iš siųstuvo siunčiami tiesiai į automobilio garso siste..
6.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
FM BLOW USB automobilinis moduliatorius + 3.1A įkroviklis
Daugiafunkcis FM moduliatorius. Padidina net ir paprasčiausio automobilyje esančio radijo funkcionalumą, taip pagerindamas kelionės komfortą. Naudodami šį įreng..
11.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Peiying automobilinis moduliatorius 2xUSB
Automobilinis moduliatorius su Bluetooth funkcija (2x USB)Specifikacija:Bluetooth 4.2Bluetooth diapazonas: iki 10 mBluetooth profiliai: AVRCP, HFP, A2DP2x USB p..
22.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Peiying FM moduliatorius Bluetooth 2xUSB - Juodas
FM automobilinis moduliatorius su bluetooth funkcija ir dviem USB lizdaisSpecifikacija:Bluetooth 5.0Bluetooth diapazonas: iki 10mBluetooth profiliai: A2DP, AVRC..
20.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Baseus FM moduliatorius Bluetooth USB microSD - Juodas
Patogiai leiskite muziką savo automobilyje ir vienu metu įkraukite iki 2 įrenginių. Baseus Enjoy Car belaidis FM siųstuvas pašalina nereikalingą triukšmą ir užt..
-15%
15.00€ 12.75€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Automobilinis FM moduliatorius su Bluetooth
Automobilinis FM moduliatorius su Bluetooth funkcija (2 USB lizdai)Specifikacija:Bluetooth 4.2Bluetooth diapazonas: iki 10mBluetooth profiliai: AVRCP, HFP, A2DP..
23.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
FM moduliatorius Peiying Bluetooth 4.2
FM moduliatorius Peiying Bluetooth 4.2 su USB jungtimi ir kitomis funkcijomis. Nedidelis įrenginys, priimantis belaidį Bluetooth garso signalą iš mobiliųjų įren..
23.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Baseus Energy Column Pro FM siųstuvas Bluetooth 5.0 2x USB 30W – Pilkas
Baseus Energy Column Pro FM siųstuvas yra nedidelis įrenginys su didelėmis galimybėmis. Gaminys leidžia vienu metu įkrauti net tris įrenginius, jo pagalba taip ..
Peiying automobilinis moduliatorius Bluetooth 2xUSB
Automobilinis moduliatorius su Bluetooth funkcija, 2x USB lizdaiSpecifikacija:Bluetooth 5.0Bluetooth diapazonas: iki 7mBluetooth profiliai: AVRCP, HFP, A2DP2x U..
Peiying automobilinis moduliatorius USB
Automobilinis moduliatorius su bluetooth funkcija ir USB lizduSpecifikacija:Bluetooth 2.1Bluetooth diapazonas: iki 3mBluetooth profiliai: AVRCP, HFP, A2DPUSB pr..
Automobilinis grotuvas FM Baseus Solar Bluetooth 5.0 TF AUX - Juodas
Baseus CDMP000001 Solar grotuvas leidžia automobilyje klausytis mėgstamos muzikos dėl Bluetooth 5.0 ir FM siųstuvo. Suderinamumas su atminties kortelėmis, flash..
UGREEN CD229 FM siųstuvas Bluetooth 5.0 USB QC 3.0 USB-C PD microSD
Bluetooth 5.0 FM siųstuvas su UGREEN CD229 automobiliniu įkrovikliu. Klausykitės muzikos automobilyje ir vienu metu įkraukite net kelis įrenginius - su UGREEN į..
Automobilinis FM moduliatorius
Peiying automobilinis FM moduliatoriusSpecifikacija:Jungtis: USB (muzikos atkūrimas, maks. 32GB)SD kortelės lizdas (maks. 32GB)AUX įvestis (3.5mm lizdas)Garso f..
Automobilinis FM moduliatorius su Bluetooth
Automobilinis FM moduliatorius su Bluetooth ir dviem USB lizdaisSpecifikacija:Bluetooth: 4.2Bluetooth diapozonas: iki 8 metrųPalaikomi Bluetooth protokolai: AVR..
Automobilinis FM moduliatorius 1.4"
Automobilinis FM moduliatorius 1.4" su USB įkrovikliu (5V/2.1A)  naudojamas belaidžiui garso perdavimui per radiją. Peiying įrenginyje yra daugybė prievadų..
Automobilinis FM siųstuvas su Blow Bluetooth 5.0 PD QC3.0 2xUSB-A ir USB-C
Blow automobilio siųstuvas leidžia belaidžiu būdu perduoti telefono skambutį, garso atkūrimą į automobilio FM stereofoninę sistemą per Bluetooth arba laidinį mu..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 36 (2 puslapių)