Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Makeblock Smart World - mBot2 priedų paketas - Makeblock P1020008
mBot2 mokomasis robotas yra unikalus pasiūlymas, leidžiantis vienu metu mokytis robotikos, elektronikos, programavimo ir mechanikos dalykų, taip pat mokytis IoT..
149.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Makeblock – robotas mBot2 WiFi/Bluetooth STEM
Naujos kartos populiarus edukacinis Makeblock robotas – mBot. Robotas mBot2 sukurtas su išplėstinėmis galimybėmis, pritaikytas tiek pradinėms, tiek vidurinėms m..
304.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Makeblock mBot Ranger (Bluetooth version)
mBot Ranger – naujesnė ir platesnė mBot versija. Rinkinyje yra visos detalės ir įrankiai, reikalingi roboto surinkimui. Šis rinkinys leis išmokti programuoti mi..
388.50€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Makeblock robotikos rinkinys Ultimate Robot Kit 2.0
Makeblock - tai aliuminio sijų konstrukcijomis paremta robotikos platforma, kuri skirta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems robotikos mylėtojams. Besimokan..
891.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
MakeBlock 98056 - šviesos ir garso rinkinys robotui mBot
Elementų rinkinys, praplečiantis mBot roboto galimybes. Papildomi elementai pagerins mBot programavimą ir leis įgyvendinti tolesnius pamokų planus. Jame pateiki..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)

Makeblock įkurta 2011 metais ir per labai trumpą laiką tapo pirmaujanti rinkos lyderė visame pasaulyje, kuri orientuojasi robotų gamyboje bei programavimo platformų sferoje. Makeblock - tiek mokytojų, tiek studentų, tiek mėgėjų pasirenkama įmonė, kuri siūlo platų prekių pasirinkimą visiems, kurie nori mokytis, žinoti, atrasti ir bandyti.

Makeblock tiekia daugiau nei 500 įvairiapusiškų mechaninių dalių, taip pat programavimo įrangą, kuri padeda žmonėms realizuoti savo slapčiausias idėjas. Daugiau nei 600 000 kūrėjų iš viso pasaulio mokosi kartu su Makeblock. Svarbiausia - nuolatinis tobulėjimas ir siekis turėti daugiau nei šiuo metu. Būtent į tai ir orientuojasi ši robotų gamybos įmonė.

UAB Eltechnika siūlo kelių skirtingų rūšių robotus kiekvienam pagal poreikius bei galimybes.

  • Makeblock mBot tai robotai skirti robotikos mėgėjų pradžiamoksliams, kurie nori geriau susipažinti su šia sfera. Pirmieji žingsniai - patys svarbiausi, o kai montavimas susijęs su žaidimu - mokytis yra kur kas smagiau. Šie robotai skirti vaikams, kurie nori mokytis programavimo bei roboto kontroliavimo pagrindų.

  • Siūlome įsigyti ir kiek sudėtingesnius robotus: Mbot Ranger, Ultimate Robot Kit, kurie yra valdomi Bluetooth ir IR ryšiu (nuotoliniu valdymo pulteliu). Tokio lygio rinkiniai labai puikiai tinka tiems, kurie mokosi programavimo, robotikos bei elektronikos montavimo pradmenų.

Makeblock - visame pasaulyje puikiai žinomas gamintojas, kuris stengiasi, kad kuo daugiau žmonių užsikrėstų robotu virusu. Sukonstravus patį pirmą savo robotą daugelis žmonių sutinka, kad tai tampa tarsi liga nuo kurios nesinori išgyti. Pradėkite nuo pačių paprasčiausių robotų ir lavinkitės tol, kol pavyks nustebinti pačiam save.