Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Makeblock – robotas mBot2 WiFi/Bluetooth STEM
Naujos kartos populiarus edukacinis Makeblock robotas – mBot. Robotas mBot2 sukurtas su išplėstinėmis galimybėmis, pritaikytas tiek pradinėms, tiek vidurinėms m..
304.70€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje YRA
Makeblock Smart World - mBot2 priedų paketas - Makeblock P1020008
mBot2 mokomasis robotas yra unikalus pasiūlymas, leidžiantis vienu metu mokytis robotikos, elektronikos, programavimo ir mechanikos dalykų, taip pat mokytis IoT..
149.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Makeblock mBot Ranger (Bluetooth version)
mBot Ranger – naujesnė ir platesnė mBot versija. Rinkinyje yra visos detalės ir įrankiai, reikalingi roboto surinkimui. Šis rinkinys leis išmokti programuoti mi..
388.50€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Makeblock robotikos rinkinys Ultimate Robot Kit 2.0
Makeblock - tai aliuminio sijų konstrukcijomis paremta robotikos platforma, kuri skirta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems robotikos mylėtojams. Besimokan..
802.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
MakeBlock 98052 - servo komplektas + mechaniniai komponentai robotui mBot
Elementų rinkinys, praplečiantis mBot roboto galimybes. Papildomi elementai pagerins mBot programavimą ir leis įgyvendinti tolesnius pamokų planus. Jame pateiki..
MakeBlock 83704 - 04C 30T žvaigždutė
Grandinė gali būti naudojama kartu su žvaigždute. Palyginti su paskirstymo diržu, grandinė gali perduoti didesnę galią ir valdyti su didesne jėga. Grandinę gali..
MakeBlock 69012 - šešiakampė jungtis
Nauja dalis DIY projektams. Įprastas šešiakampis, susidedantis iš šešių paviršių, kurių kiekvienas turi keturias M4 skylutes, kad jungtis būtų suderinama su kit..
MakeBlock 83003 - 18T plastikinis paskirstymo skriemulys - 2 vnt
18T paskirstymo skriemuliai pagaminti iš plastiko. Jie gali būti derinami su kitais skriemuliais įvairioms detalėms valdyti. Į komplektą įeina 2 vnt paskirstymo..
MakeBlock 98056 - šviesos ir garso rinkinys robotui mBot
Elementų rinkinys, praplečiantis mBot roboto galimybes. Papildomi elementai pagerins mBot programavimą ir leis įgyvendinti tolesnius pamokų planus. Jame pateiki..
Makeblock mBot (2.4G IR version)
mBot - tai idealus edukacinis robotas-konstruktorius vaikams, pradedantiems mokytis robotikos. Šis mielas robotas padės lengvai įgauti praktinės konstravimo, el..
Makeblock Airblock - Modulinis Programuojamas Dronas
Šio modulinio drono-hexakopterio privalumas - lengvai keičiama forma. Dalis galima sujungti be jokių įrankių pagalbos. Rinkinio sudėtyje rasite modulius su vari..
Makeblock mBot (Bluetooth version)
mBot - STEM Educational Robot Kit - tai robotas-konstruktorius valdomas Bluetooth ryšiu. Spalvos: mėlyna - užsakoma pateikus užsakymą Nuotolinis val..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)

Makeblock įkurta 2011 metais ir per labai trumpą laiką tapo pirmaujanti rinkos lyderė visame pasaulyje, kuri orientuojasi robotų gamyboje bei programavimo platformų sferoje. Makeblock - tiek mokytojų, tiek studentų, tiek mėgėjų pasirenkama įmonė, kuri siūlo platų prekių pasirinkimą visiems, kurie nori mokytis, žinoti, atrasti ir bandyti.

Makeblock tiekia daugiau nei 500 įvairiapusiškų mechaninių dalių, taip pat programavimo įrangą, kuri padeda žmonėms realizuoti savo slapčiausias idėjas. Daugiau nei 600 000 kūrėjų iš viso pasaulio mokosi kartu su Makeblock. Svarbiausia - nuolatinis tobulėjimas ir siekis turėti daugiau nei šiuo metu. Būtent į tai ir orientuojasi ši robotų gamybos įmonė.

UAB Eltechnika siūlo kelių skirtingų rūšių robotus kiekvienam pagal poreikius bei galimybes.

  • Makeblock mBot tai robotai skirti robotikos mėgėjų pradžiamoksliams, kurie nori geriau susipažinti su šia sfera. Pirmieji žingsniai - patys svarbiausi, o kai montavimas susijęs su žaidimu - mokytis yra kur kas smagiau. Šie robotai skirti vaikams, kurie nori mokytis programavimo bei roboto kontroliavimo pagrindų.

  • Siūlome įsigyti ir kiek sudėtingesnius robotus: Mbot Ranger, Ultimate Robot Kit, kurie yra valdomi Bluetooth ir IR ryšiu (nuotoliniu valdymo pulteliu). Tokio lygio rinkiniai labai puikiai tinka tiems, kurie mokosi programavimo, robotikos bei elektronikos montavimo pradmenų.

Makeblock - visame pasaulyje puikiai žinomas gamintojas, kuris stengiasi, kad kuo daugiau žmonių užsikrėstų robotu virusu. Sukonstravus patį pirmą savo robotą daugelis žmonių sutinka, kad tai tampa tarsi liga nuo kurios nesinori išgyti. Pradėkite nuo pačių paprasčiausių robotų ir lavinkitės tol, kol pavyks nustebinti pačiam save.