AEON MIRA9 100W CO2 Lazerinės graviravimo-pjovimo staklės

Gamintojas: AEON
Prekės kodas: AEON-MIRA9-100W
Prieinamumas: Teirautis vadybininko
7,490.00€
Be mokesčių: 6,190.08€

Kiekis

MIRA9 yra pramoniniam naudojimui skirta lazerinio graviravimo ir pjovimo CNC mašina, lengvai telpanti ant darbastalio. Ji puikiai tinka tiems, kurie nenori skirti daug vietos dideliai CNC mašinai ir nori puikaus rezultato įvairiems graviravimo ir lazerio pjovimo darbams. Nors mašinos dydis mažas, ji atitinka Class 1 Laser saugumo standartą, jos rėmas pagamintas iš metalo, todėl ji pakankamai tvirta, kad atlaikytų kasdienį naudojimą. Taip pat mašinoje jau įdiegtas aušinimas, dūmų ventiliatorius ir oro pompa, todėl nereikės atskirai rūpintis šiomis sistemomis. Joje dar labiau padidintas darbinis plotas, o vandens aušinimo sistema pakeista į garų kompresorių, kuris daug greičiau vėsina sistemą nepertraukiamam jos darbui, dėl to galėsite naudoti net iki 130W galios lazerį. Vėdinimo ir dūmų ištraukimo sistemos taip pat patobulintos, todėl galėsite serijinę gamybą vykdyti lengviau ir efektyviau.
Darbinis plotas yra apie 900 x 600 mm, aukščio Z ašies pozicionavimas yra 150 mm, todėl galėsite jame sutalpinti ne tik didesnį gaminį, bet ir papildomus rotorinius manipuliatorius ar kitas judėjimo ašis. Pjovimo darbinis pagrindas keičiamas ir gali būti arba iš korėtos medžiagos arba specialaus pjovimo pagrindo, kuris dar atsparesnis dilimui dėl pjovimo darbų. Skylės pagrinde leidžia saugiai ištraukti pjovimo dūmus ir nesijaudinti dėl lazerio supjauto darbinio paviršiaus. Netelpančius daiktus ar ilgesnes plokštes galima įdėti pakėlus dangtį, graviruojant tik dalį gaminio.
Pačios lazerio galvos judėjimo greitis yra net iki 1200 mm/s, akseleracija iki 5G jėgų, todėl CNC procesus ji atlieka ypač greitai. Galvos judėjimo bėgis atsparus dulkėms, kylančioms pjovimo metu, o lazerio modulis naudoja spindulio autofokusavimą, todėl jo pozicionavimas ypač tikslus.
Dėl visų šių priežasčių, MIRA9 yra geriausias lazerinės CNC graviravimo ir pjovimo mašinos pasirinkimas industrinei gamybai.


Pagrindinės savybės:
●    Atitinka Class 1 Laser saugumo standartą: visas korpusas pilnai užsandarintas, kad pjovimo dūmai neitų per tarpines, kiekvienas liukas turi spyną, paleidimo mygtukas taip pat prieinamas tik su rakteliu.
●    Nuo dulkių ir dūmų apsaugoti bėgiai ir guoliai.
●    Pjauna ir graviruoja įvairias medžiagas, įskaitant: fanera, MDF plokštes, odą, popierių, akrilą ir kitus plastikus
●    1200 mm/s yra greičiausias pozicionavimo greitis tokių mašinų klasėje.
●    Mašinoje jau įdiegtas pagerintas vandens aušinimas, dūmų ventiliatorius ir oro pompa, todėl jų nereikės papildomai montuoti išorėje. Dėl pagerinto aušinimo ir dūmų ištraukimo galėsite serijinę gamybą vykdyti lengviau ir efektyviau.
●    Jungtis ir sistema papildomai rotacinei pozicionavimo ašiai prijungti, kuri leidžia graviruoti ant cilindrinių paviršių.
●    Mašina palaiko USB, Ethernet ir Wifi ryšį mašinos valdymui iš kompiuterio, internetu ar USB atmintuko.
●    Gamintojas nemokamai prideda RDWorks programinę įrangą. Mašina taip pat palaiko profesionalią LightBurn programinę įrangą, CorelDraw, AutoCAD ir Illustrator programines įrangas.
●    Raudonos spalvos lazeris padeda tiksliai pozicionuoti gaminius ir matyti lazerio pjovimo vietą.
●    Gamintojas užtikrina nuotolinį prietaiso paleidimo (angl. startup) techninį palaikymą.

Techniniai duomenys:
●    Darbinis plotas: 900 x 600 mm
●    Mašinos matmenys: 1306 x 1037 x 555 mm
●    Mašinos svoris: 208 kg
●    Korėtas + specialus pjovimui darbinis paviršius (Honey Comb+Aluminum table)
●    Lazerio galia: 100WW CO2 lazeris (galimos versijos 60W/80W/130W CO2 RF30W/RF50W)
●    Z ašies aukštis: 150 mm reguliuojamas
●    Maitinimo įtampa: 220V AC 50Hz/110V AC 60Hz
●    Galia: 1200W-1300W
●    Veikimo režimai: taškinis, vektorinis ir kombinuotas (angl. Optimized raster, vector and combined mode)
●    Raiška: 4000 DPI
●    Pozicionavimo greitis: 1200 mm/s
●    Akseleracija: iki 5G
●    Mažiausias išgraviruojamas simbolis: 1,0 x 1,0 mm
●    Pozicionavimo tikslumas: <0,01 mm
●    Pjovimo storis: iki 10 mm (priklauso nuo medžiagos)
●    Darbinė temperatūra: 0 - 45°C
●    Darbinė drėgmė: 5 - 95%
●    Komandų atmintis (angl. buffer): 128 Mb
●    Sąsajos: Ethernet/USB/WIFI
●    Įdiegtas pagerintas vandens aušinimas, dūmų ventiliatorius ir oro pompa.

Pastaba: pjaunant plastikines medžiagas, patariama virš korėto pagrindo padėti papildomą plokštę, kad pjaunamas plastikas nesudegintų korio. Pjovimo pagrindas daug atsparesnis tokiems pjovimams.

Nuorodos:
●    Mašinos apžvalga
●    Guminio štampo gamybos demo video
●    Graviravimo demo video