Baseus Super Si greitas įkroviklis 1C 20W - Juodas

Gamintojas: Baseus
Prekės kodas: CCSUP-B01
EAN: 6953156229990
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2021-08-06
11.65€ 13.70€
Be mokesčių: 9.62€

Kiekis

Kompaktiškas Baseus CCSUP-B01 įkroviklis leidžia greitai įkrauti iki 20W galios įrenginius. Dėl sudėtingos apsaugos sistemos ji apsaugo maitinamus įrenginius nuo pažeidimų. Jis išsiskiria suderinamumu su daugeliu išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, o 100–240 V kintamosios įtampos diapazonas leidžia jį naudoti beveik bet kurioje pasaulio vietoje. Jo didžiulės galimybės žengia koja kojon su mažu dydžiu - galite lengvai jį įsidėti į kišenę!

Iki 3 kartų greitesnis įkrovimas

Naudodamiesi šiuo praktišku prietaisu, telefonus, palaikančius greitą PD įkrovimą, galite įkrauti net 3 kartus greičiau nei naudojant tradicinius įkroviklius. Vos per 30 minučių jis gali užpildyti apie 50% akumuliatoriaus.

Neprilygstamas naudojimo saugumas

Įkroviklis Baseus automatiškai pritaiko intensyvumo vertę pagal maitinamų prietaisų tipą, kad užtikrintų optimalų įkrovimo greitį ir apsaugotų juos nuo pažeidimų. Įrenginys taip pat turi specialią apsaugą nuo perkrovos, trumpojo jungimo ir perkaitimo. Iš ABS plastiko pagamintas korpusas prisideda prie efektyvesnio šilumos paskirstymo, apsaugo jus nuo nudegimų ir apsaugo nuo įkroviklio pažeidimo.

Įkraus daug įvairių įrenginių

Produktas yra suderinamas su visais iPhone telefonais, palaikančiais greitą įkrovimą. Jis taip pat puikiai tinka išmaniesiems telefonams ar planšetiniams kompiuteriams su „Android“ sistema. Taip pat galite sėkmingai naudoti kartu su maitinimo bankais, stalinėmis lempomis ar rankiniais ventiliatoriais. Kelių greitojo įkrovimo protokolų palaikymas reiškia, kad šį unikalų įkroviklį galite naudoti beveik bet kokioje situacijoje!

Didžiulės galimybės, mažas dydis

Naudojant Super Si technologiją, buvo įmanoma sumažinti įkroviklio dydį, tuo pačiu padidinant jo galimybes. Prietaisas yra ypač efektyvus ir saugus naudoti. Jis taip pat gali veikti esant aukštai temperatūrai. Tačiau jis išlieka itin mažas ir lengvas - neapkraus jūsų bagažo, jį galėsite įsidėti į krepšį ar net į kišenę ir pasiimti visur, kur jums reikia.

Specifikacija

Gamintojas               
Baseus
Pavadinimas Super Si greitas įkroviklis 1C
Modelis CCSUP-B01
Svoris 49 g
Spalva Juoda
Įėjimas AC 100V-240V ~, 50 / 60Hz, 0.8A
USB-C išėjimas 5V = 3A, 9V = 2A, 9V = 2.22A, 12V = 1.67A, 15V = 1.3A, 20W Maks.