Blebox ShutterBox - Elektrinių roletų WiFi valdiklis

Gamintojas: BleBox
Prekės kodas: AN-06956
Prieinamumas: Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2024-06-21
49.90€
Be mokesčių: 41.24€

Kiekis

ShutterBox – WiFi valdiklis, skirtas valdyti elektrinius roletus, romanetes, markizes, lauko apsaugines žaliuzes, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba, iš bet kurios pasaulio vietos.

Saugumas

Apsaugokite Jūsų namus bei šeimą su lauko apsauginėmis žaliuzėmis. Uždarykite jas su piršto prisilietimu, kai išeinate iš namų ar eidami miegoti.

Sutaupykite laiko

Shutterbox leidžia uždaryti per kelias sekundes įvairaus tipo žaliuzes esančias tiek namuose, tiek biure. Nebūtina uždaryti žaliuzių iš kart, kai paliekate namus. Tai galima padaryti automobilyje ar darbo vietoje. 

Patogumas

Yra galimybė atidaryti, uždaryti, peržiūrėti kiekvienos žaliuzės būklę (kurioje pozicijoje sustojo paskutinį kartą). Nebereikės vaikščioti per kambarius ir tikrinti kiekvieną langą atskirai. Vienu metu galima valdyti visas žaliuzes, pagal grupes bei kiekvieną atskirai. Taip pat, pirmasis žaliuzių valdytojas mato antrojo valdytojo atliekamus veiksmus bei gali juos atšaukti (spustelėdamas STOP mygtuką). Yra galimybė kiekvienai žaliuzei nustatyti slaptažodį (kad būtų apribota prieiga pašaliniams asmenims)

Universalumas

Šis įrenginys puikiai veikia su žaliuzų, baseinų elektrinų užsklandų, projekcinių ekranų, roletų varikliais (230V įtampa).

Valdymas

Jūsų žaliuzės, roletai ir kt. gali būti valdomi kada tik panorėsite. Taip pat, galite nustatyti automatinį jų veikimą pagal Jūsų norus. Yra integruota “tvarkaraščių sistema”, kuri leis tam tikru paros metu atlikti automatinius veiksmus, pavyzdžiui: saulėi tekant atidaryti žaliuzes bei saulei leidžiantis uždaryti jas. Visa tai – be jokių papildomų įrenginių!

 

INSTRUKCIJA LIETUVIŲ KALBA

INSTRUKCIJA ANGLŲ KALBAPrekių atsiėmimas iš parduotuvių

Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).

Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.

Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva

Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) yra 4.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.

Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.90, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 50€ - pristatymas nemokamas.

Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.90, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.

Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00

Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.


Prekių prieinamumo statusų paaiškinimas:

Parduotuvėje Vilniuje YRA – prekę turime parduotuvėje Vytenio g. 20, Vilniuje ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Parduotuvėje Kaune YRA – prekę turime parduotuvėje Pramonės pr. 4D, Kaune ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Centriniame sandėlyje YRA – prekę turime sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas, atsiimti vietoje galimybės nėra;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

2-3 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 2-3 darbo dienas;

3-5 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-5 darbo dienas;

3-7 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-7 darbo dienas;

Laikinai Neturime – prekių vietoje neturime, tačiau galite užsisakyti pranešimą elektroniniu paštu, kai prekė bus sandėlyje.