Blebox ShutterBox - Elektrinių roletų WiFi valdiklis

Gamintojas: BleBox
Prekės kodas: AN-06956
EAN: 4779044517855
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2021-09-30
69.00€
Be mokesčių: 57.02€

Kiekis

ShutterBox – WiFi valdiklis, skirtas valdyti elektrinius roletus, romanetes, markizes, lauko apsaugines žaliuzes, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio pagalba, iš bet kurios pasaulio vietos.

Saugumas

Apsaugokite Jūsų namus bei šeimą su lauko apsauginėmis žaliuzėmis. Uždarykite jas su piršto prisilietimu, kai išeinate iš namų ar eidami miegoti.

Sutaupykite laiko

Shutterbox leidžia uždaryti per kelias sekundes įvairaus tipo žaliuzes esančias tiek namuose, tiek biure. Nebūtina uždaryti žaliuzių iš kart, kai paliekate namus. Tai galima padaryti automobilyje ar darbo vietoje. 

Patogumas

Yra galimybė atidaryti, uždaryti, peržiūrėti kiekvienos žaliuzės būklę (kurioje pozicijoje sustojo paskutinį kartą). Nebereikės vaikščioti per kambarius ir tikrinti kiekvieną langą atskirai. Vienu metu galima valdyti visas žaliuzes, pagal grupes bei kiekvieną atskirai. Taip pat, pirmasis žaliuzių valdytojas mato antrojo valdytojo atliekamus veiksmus bei gali juos atšaukti (spustelėdamas STOP mygtuką). Yra galimybė kiekvienai žaliuzei nustatyti slaptažodį (kad būtų apribota prieiga pašaliniams asmenims)

Universalumas

Šis įrenginys puikiai veikia su žaliuzų, baseinų elektrinų užsklandų, projekcinių ekranų, roletų varikliais (230V įtampa).

Valdymas

Jūsų žaliuzės, roletai ir kt. gali būti valdomi kada tik panorėsite. Taip pat, galite nustatyti automatinį jų veikimą pagal Jūsų norus. Yra integruota “tvarkaraščių sistema”, kuri leis tam tikru paros metu atlikti automatinius veiksmus, pavyzdžiui: saulėi tekant atidaryti žaliuzes bei saulei leidžiantis uždaryti jas. Visa tai – be jokių papildomų įrenginių!

 

INSTRUKCIJA LIETUVIŲ KALBA

INSTRUKCIJA ANGLŲ KALBA