DC/DC įtampos keitiklis iš 4V-40V į 1.5V-35V su voltmetru (STEP DOWN)

Prekės kodas: AN0214-97A
Prieinamumas: Parduotuvėje Vilniuje YRA
Parduotuvėje Kaune YRA
Centriniame sandėlyje YRA
5.80€
Be mokesčių: 4.79€

Kiekis

Tai atnaujinta Adjustable Mini DC-DC modulio versija. Jame integruotas įtampos matuoklis su DC-DC moduliu – LM2596S, su šia funkcija galėsite daug lengviau stebėti savo projektą. Įtampos matuoklis gali išmatuoti įvesties arba išėjimo įtampą, kurią galima reguliuoti potenciometru, ±0,1 V tikslumu. Atkreipkite dėmesį, kad įtampos matuoklis neveiks, jei įvesties įtampa būtų mažesnė nei 4 V. Paspauskite mygtuką, kad perjungtumėte išmatuojamą įtampą tarp įvesties įtampos ir išėjimo įtampos. Taip pat yra 2 šviesos diodai (IN ir OUT), rodantys, kokią įtampą matuoja įtampos matuoklis. Taip pat galite uždaryti įtampos matuoklį ilgai paspaudę mygtuką (1S< paspaudimo laikas < 4S).

Šį modulį taip pat galima kalibruoti rankiniu būdu tokiu būdu:

1. Įjunkite modulį naudodami stabilų ir tikslų maitinimo šaltinį, pvz., 5 V maitinimo šaltinį, ir ilgai paspaudus (paspaudimo laikas > 4S) mygtuką modulis įeina į kalibravimo modelį, atleidus mygtuką užsidegs atitinkamas šviesos diodas iki, kad būtų parodyta, kuri įtampa šiuo metu kalibruojama, o skaitiniame ekrane mirksi koregavimo vertė. (Numatytoji vertė: 0,0 V)
2. Trumpai paspauskite mygtuką, kad pakeistumėte pataisos reikšmę (-0,5 V ~ 0,5 V), pavyzdžiui, jei jūsų maitinimo šaltinis yra 5 V, bet įtampos matuoklio rezultatas yra 4,8, turite nustatyti pataisos vertę į +0,2 V. .
3. Paspauskite ilgai (paspaudimo laikas ≈ 2S), kad išsaugotumėte įėjimo įtampos korekcijos vertę, modulis automatiškai įves išėjimo įtampos korekcijos vertės kalibravimo modelį.
4. Sukalibruokite išėjimo įtampą tokiu pat būdu, kaip aprašyta aukščiau; Pataisos vertė bus saugoma nepastovioje atmintyje.
Specifikacija
  • Įvesties įtampa: 4V ~ 40V (bent 1,5V didesnė už išėjimą)
  • Matavimo tikslumas: ±0,1V
  • Reguliuojama išėjimo įtampa: 1.5V ~ 35V.
  • Išėjimo srovė: 3A
  • Išmatavimai: 66mm x 35mm x 14mmPrekių atsiėmimas iš parduotuvių

Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).

Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.

Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva

Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) yra 4.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.

Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.90, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 50€ - pristatymas nemokamas.

Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.90, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.

Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00

Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.


Prekių prieinamumo statusų paaiškinimas:

Parduotuvėje Vilniuje YRA – prekę turime parduotuvėje Vytenio g. 20, Vilniuje ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Parduotuvėje Kaune YRA – prekę turime parduotuvėje Pramonės pr. 4D, Kaune ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Centriniame sandėlyje YRA – prekę turime sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas, atsiimti vietoje galimybės nėra;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

2-3 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 2-3 darbo dienas;

3-5 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-5 darbo dienas;

3-7 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-7 darbo dienas;

Laikinai Neturime – prekių vietoje neturime, tačiau galite užsisakyti pranešimą elektroniniu paštu, kai prekė bus sandėlyje.