Fotoelektrinis jutiklis G18-3B2NC NPN NO/NC 2m su Yumo veidrodžiu
Gamintojas: YUMO
Prekės kodas: MX-IW-G18-3B2NC
Prieinamumas: Prekių pristatymas 6-11 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-28
Kiekis
Korpuso tipas: cilindrinis plastikas
Maitinimo įtampos diapazonas: 10÷30V
Maitinimo įtampos tipas: DC
Išvesties tipas: NPN
Išvesties funkcija: NO/NC
Veiksmo zona: 2m
Maksimali darbinė srovė: 200mA
Fotoelektrinio jutiklio veikimo režimai: atspindintis (su veidrodžiu)
Skersmuo: 18mm