LM2596S-3.3 TO263/5
Gamintojas: NSC
Prekės kodas: LM2596S-3.3
Prieinamumas: Prekių pristatymas 5-8 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-25
Kiekis
Šis produktas turi minimalų kiekį 5
Step-Down Switching Regulator, 3A, Vin 4.50V, Vout 3.3V, 150kHz