Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Automobilinis oro drėkintuvas Baseus Time Aromaterapy Machine 75ml - Tamsiai pilkas
Automatinis oro drėkintuvas su galimybe naudoti eterinius aliejus: Aromaterapija, Du purkštuvo intensyvumo lygiai, Dizainas, leidžiantis ramiai veikti. Greitas ..
25.40€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Išmanus oro valytuvas Petoneer AirMaster
Petoneer“ „AirMaster“ Susipažinkite su naujai apibrėžta oro valymo sistema jums ir jūsų augintiniui. Dėka proceso, kurį sudaro penki etapai - sterilizavimas UV..
128.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmanus oro valytuvas Petoneer Smart Odor Eliminator
Naudodami Petoneer Odor Eliminator, pasirūpinkite švaresniu, gaivesniu ir sveikesniu oru su malonesniu kvapu. Šiuolaikinis sprendimas Aktyvaus deguonies skaidym..
36.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Baseus Automobilinis oro drėkintuvas - Juodas
Oras automobilyje yra gerokai sausesnis. Pagrindinė to priežastis yra automobilio oro kondicionierius, kuris sausina orą. Norėdami išvengti sauso oro automobily..
22.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Baseus Elephant oro drėkintuvas + naktinė lempa - Balta
Sausas oras namuose ar darbe yra didelis diskomfortas. Šiuolaikinis oro drėkintuvu Baseus Elephant pasirūpins drėgmės lygiu jūsų aplinkoje. Pasirinkite tinkamą..
16.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Baseus Slim Waist oro drėkintuvas - Rožinis
Baseus Slim Waist oro drėkintuvas, kurio tikslas - užtikrinti pakankamą drėgmę patalpose. Jį galima pakrauti universaliu būdu, ty maitinimo banku, įkrovikliu ar..
15.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Automobilinis Baseus oro drėkintuvas su ekranu 260ml - Juodas
Baseus automobilinis oro drėkintuvas su CRJSQ02-01 ekranu Pasirūpinkite tinkamu drėgmės lygiu savo automobilyje! Prietaisas efektyviai drėkina orą ir ekrane ro..
BlitzWolf BW-FUN11 drėkintuvas su ultragarsiniu purškimu RGB 100ml
Blitzwolf oro drėkintuvas gali būti naudojamas ir kaip naktinė lemputė. Drėkintuvas taip pat yra ypač tylus, jo triukšmo lygis yra d 25dB. Be to, produktas tur..
Ultragarsinis oro drėkintuvas Deerma F323W
„Deerma F323W“ - puikiai drėkinamas oras jūsų namuose Naudodami drėkintuvą „Deerma F323W“, galite užtikrinti optimalų drėgmės lygį savo namuose ir taip apsaugo..
Ultragarsinis oro drėkintuvas Deerma F600
„Deerma F600“ - jums reikalingas oro drėkintuvas Saugus, efektyvus ir praktiškas - šie trys žodžiai puikiai apibūdina „Deerma F600“ drėkintuvą. Su jo pagalba p..
Ultragarsinis oro drėkintuvas Deerma LD220
„Deerma LD220“ „Deerma LD220“ yra naujausios kartos grindų drėkintuvas, kuris pagerins oro kokybę palaikydamas pakankamą drėgmę kambaryje. Pridedamas nuotolini..
Oro drėkintuvas Baseus Time Magic Box, 550 ml (be baterijų) - Baltas
Oro drėkintuvas Baseus Time Magic Box užtikrinkite optimalią oro drėgmę. Oro drėkintuvas praktiškas prietaisas, kuris padės jums rūpintis savo sveikata ir tuo ..
Ultragarsinis oro drėkintuvas Deerma F327W
Deerma F327W oro drėkintuvas su 5L rezervuaru ir vandens sterelizavimo funkcija. Šis oro drėkintuvas turi UV filtrą, idealus variantas žmonėms kenčiantiems nuo..
Ultragarsinis oro drėkintuvas Deerma F325
„Deerma F325“ - drėkintuvas visiems Modernus „Deerma F325“ oro drėkintuvas idealiai tinka namams. Dėl mažo dydžio ir didelės 25 W galios jis gali lengvai drėki..
Ultragarsinis oro drėkintuvas Deerma F301
Rūpinkitės savo sveikata naudodami oro drėkintuvą Deerma F301. Tinkamas oro drėgmės lygis patalpose, kuriose esate, yra labai svarbus jūsų sveikatai.  Į dr..
Ultragarsinis oro drėkintuvas Deerma F628W
Deerma F628W ultragarsinis oro drėkintuvas yra mažas, patogus ir labai efektyvus. Tinkamas oro drėgmės lygis yra nepaprastai svarbus sveikatai. Vandenį pirmiaus..
Baseus Whale oro drėkintuvas - Rožinis
Baseus Whale elegantiškas oro drėkintuvas puikiai drėkina orą, pagerina jūsų savijautą ir neleidžia odai išsausėti. Oro drėkintuvą galite naudoti automobilyje a..
Baseus Time oro drėkintuvas - Mėlyna / Baltas
Baseus Time oro kondicionerius / ventiliatorius taip pat yra puikus oro drėkintuvas. Retro stiliaus Baseus oro drėkintuvas taps stilinga interjero detale. Turi ..
Petoneer pakaitiniai filtrai / kempinė / siurblio lipdukas 3vnt
Jei turite „Petoneer Fresco Pro“ arba „Ultra“, kas 30 dienų turite pakeisti tokius komponentus kaip filtras, siurblio filtras ir putos, kad jis veiktų efektyvia..
Baseus Whale oro drėkintuvas - Green
Baseus Whale elegantiškas oro drėkintuvas puikiai drėkina orą, pagerina jūsų savijautą ir neleidžia odai išsausėti. Oro drėkintuvą galite naudoti automobilyje a..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 27 (2 puslapių)