PrimaCreator MK10 skirtingų dydžių žalvariniai antgaliai - 4 vnt

Prekės kodas: PRM-3741
Prieinamumas: Parduotuvėje Vilniuje YRA
Parduotuvėje Kaune YRA
Centriniame sandėlyje NĖRA
24.20€ 27.50€
Be mokesčių: 20.00€

Kiekis

4 x MK10 skirtingų dydžių žalvariniai antgaliai. Suderinami su Wanhao i3, D4, D6, Qidi tech, FlashForge Dreamer, Creator, Finder, Monoprice Maker Select, Cocoon Create, Qidi Tech. 1 x 0,2 mm, 1 x 0,4 mm, 1 x 0,6 mm, 1 x 0,8 mm.
Aukščiausios kokybės PrimaCreator antgaliai yra atsarginių antgalių serija, kuri gali turėti daugiau įtakos rezultatui, nei jūs manote. Aukštos kokybės antgalis, prilygstantis aštriam pieštukui, su juo gaunamas puikus atspaudas.
Visi PrimaCreator antgaliai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės žalvario, vario arba plieno (priklausomai nuo tipo). Visi antgaliai gaminami su mažesniu nei ± 0,01 mm nuokrypiu. Tai reiškia, kad ekstruzijos metu jūsų plastiko paviršius bus labai lygus ir skaidrus, o tai, žinoma, pagerins spaudinius.
PrimaCreator antgalio gamybos procesas prasideda nuo pasirinktos aukštos kokybės medžiagos. Kai medžiaga pasiekia gamyklą, pirmiausia atliekama medžiagos, kuri bus naudojama kiekvienai antgalių partijai, optinis patikrinimas. Tuomet ateina laikas suspausti medžiagą, kitaip tariant, padaryti iš jos ilgą strypą. Mūsų procese tai daroma tik vieną kartą, daugeliu kitų (pigesnių) atvejų šis procesas turi būti kartojamas kelis kartus, dažnai net 3-4 kartus, bet negaunate tų pačių rezultatų.
Po šio proceso medžiaga praeina per ultragarso valymo vonią, o po to vėl išvaloma ir apsaugoma nuo paviršiaus oksidacijos.
Dabar antgalis įgis formą milimetro tikslumu, leistinas nuokrypis mažesnis nei ± 0,01 mm.
Aštrių kraštų pašalinimas iš antgalių yra labai svarbus žingsnis, nes tai sudaro didelę rezultato dalį. Jei ant antgalio liko per daug aštrių kraštų, antgalis labiau užsikimš. Todėl prieš naudojant, antgalis turi būti labai lygus ir švarus. Kiekvienoje partijoje parenkami keli antgaliai, kurie perpjaunami per pusę, siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi visų specifikacijų ir kad paviršius būtų nepriekaištingos būklės.

Prekių atsiėmimas iš parduotuvių

Prekių atsiėmimas per 1 - 2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).

Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.

Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva

Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) nepriklausomai nuo prekių krepšelio yra 4Eur. 

Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3Eur.

Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2€.

Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.

Jeigu užsakymo suma viršija 30€, apmokėtų užsakymų prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.


* Karantino metu terminai yra preliminarūs.

Prekių prieinamumo statusai:

Parduotuvėje Vilniuje YRA – prekę turime parduotuvėje Vytenio g. 20, Vilniuje ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Parduotuvėje Kaune YRA – prekę turime parduotuvėje Pramonės pr. 4D, Kaune ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Centriniame sandėlyje YRA – prekę turime sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

3-5 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-5 darbo dienas;

3-7 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-7 darbo dienas;

Laikinai Neturime – prekių vietoje neturime, tačiau galite užsisakyti pranešimą elektroniniu paštu, kai prekė bus sandėlyje.