TXB0108 loginis keitiklis dviejų krypčių 8-kanalų - Adafruit

Prekės kodas: AN-02468
Prieinamumas: Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2024-05-28
16.30€
Be mokesčių: 13.47€

Kiekis

2 krypčių loginės įtampos keitiklis 1,2-5,5V. Ar kada susidūrėte su problema, kad 5V loginių signalų lygis tarp Arduino ir 3,3V jutiklio ar kito modulio nesutampa? Šis keitiklis sukurtas išspręsti būtent šią problemą. Nors tą galima atlikti naudojant įtampos dalinimo varžą (angl. Voltage divider), didėjant signalų dažniui, toks sprendimas gali sukelti sunkiai aptinkamas bėdas, kurių nekils naudojant šį modulį.
Iš kitų loginių keitiklių šis išsiskiria tuo, kad signalo keitimas jame yra abipusis, todėl juo galėsite signalus ir siųsti ir gauti, kuo jis pranašesnis už įprastus loginius keitiklius. Signalo kryptį keitiklis aptinka automatiškai.
Pastaba: naudojant keitiklį I2C komunikacijai, reikia naudoti bent 50 kOmų įtampos lygio pakėlimo varžas (angl. Pull-up resistor), nes esant mažesnei varžai, keitiklis gali neteisingai atpažinti signalo kryptį. Arduino ir AVR mikrovaldikliai jau turi įdiegtas 100 kOmų varžas, todėl su jais neturėtų kilti problemų.
Šis modulis skirtas loginių signalų keitimui, todėl bandyti juo maitinti didesnės galios komponentus, pvz. LED lemputes, nepatartina.
Techniniai duomenys:
  • Keičiamos įtampos lygiai:1,2-5,5V DC
  • 8 kanalai
  • Abipusis signalo keitimas
Nuorodos ir pritaikymas:


Prekių atsiėmimas iš parduotuvių

Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).

Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.

Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva

Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) yra 4.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.

Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.90, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 50€ - pristatymas nemokamas.

Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.90, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.

Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00

Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.


Prekių prieinamumo statusų paaiškinimas:

Parduotuvėje Vilniuje YRA – prekę turime parduotuvėje Vytenio g. 20, Vilniuje ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Parduotuvėje Kaune YRA – prekę turime parduotuvėje Pramonės pr. 4D, Kaune ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Centriniame sandėlyje YRA – prekę turime sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas, atsiimti vietoje galimybės nėra;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

2-3 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 2-3 darbo dienas;

3-5 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-5 darbo dienas;

3-7 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-7 darbo dienas;

Laikinai Neturime – prekių vietoje neturime, tačiau galite užsisakyti pranešimą elektroniniu paštu, kai prekė bus sandėlyje.