TXB0108 loginis keitiklis dviejų krypčių 8-kanalų - Adafruit

Prekės kodas: ADA-02468
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2021-10-25
12.30€
Be mokesčių: 10.17€

Kiekis

2 krypčių loginės įtampos keitiklis 1,2-5,5V. Ar kada susidūrėte su problema, kad 5V loginių signalų lygis tarp Arduino ir 3,3V jutiklio ar kito modulio nesutampa? Šis keitiklis sukurtas išspręsti būtent šią problemą. Nors tą galima atlikti naudojant įtampos dalinimo varžą (angl. Voltage divider), didėjant signalų dažniui, toks sprendimas gali sukelti sunkiai aptinkamas bėdas, kurių nekils naudojant šį modulį.
Iš kitų loginių keitiklių šis išsiskiria tuo, kad signalo keitimas jame yra abipusis, todėl juo galėsite signalus ir siųsti ir gauti, kuo jis pranašesnis už įprastus loginius keitiklius. Signalo kryptį keitiklis aptinka automatiškai.
Pastaba: naudojant keitiklį I2C komunikacijai, reikia naudoti bent 50 kOmų įtampos lygio pakėlimo varžas (angl. Pull-up resistor), nes esant mažesnei varžai, keitiklis gali neteisingai atpažinti signalo kryptį. Arduino ir AVR mikrovaldikliai jau turi įdiegtas 100 kOmų varžas, todėl su jais neturėtų kilti problemų.
Šis modulis skirtas loginių signalų keitimui, todėl bandyti juo maitinti didesnės galios komponentus, pvz. LED lemputes, nepatartina.
Techniniai duomenys:
  • Keičiamos įtampos lygiai:1,2-5,5V DC
  • 8 kanalai
  • Abipusis signalo keitimas
Nuorodos ir pritaikymas: