Uni-T True RMS UT18B MAX skaitmeninis multimetras
Prekės kodas: UT18B MAX
Prieinamumas: Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-29
Be mokesčių: 96.78€
„Uni-T UT18B MAX“ yra pažangiausias šios serijos modelis, skirtas vartotojams, kuriems reikia ne tik standartinių elektros matavimų, bet ir papildomos šviesos diodų testavimo funkcijos. Įrenginys matuoja nuolatinę ir kintamąją įtampą iki 1000 V, nuolatinę ir kintamąją srovę iki 10 A, taip pat temperatūrą diapazone nuo -55 °C iki 500 °C. Jis išlaiko didelį tikslumą ir praktiškumą, todėl idealiai tinka kasdieniam naudojimui.
Praktinės funkcijos atliekant techninės priežiūros darbusModelis turi ekraną, kurio maksimalus rodmuo yra 6000, taip pat turi tęstinumo testo, duomenų laikymo, santykinio režimo ir reguliuojamo foninio apšvietimo funkcijas. Palyginti su kitais serijos modeliais, jis išsiskiria specialia LED diodų testo funkcija, nors ir neturi MAX/MIN režimo. Automatinis ir rankinis diapazono perjungimas, automatinis išsijungimas ir intuityvus valdymas užtikrina paprastą naudojimą įvairiose srityse.
Išplėstos galimybės ir visiškas saugumasMultimetras turi K tipo termoelementą, leidžiantį vartotojui nedelsiant naudoti temperatūros matavimo funkciją. Saugumą užtikrina neteisingo prijungimo signalizacija ir CAT III 600V apsauga nuo viršįtampio. Šis modelis skirtas tiems, kurie tikisi didesnio funkcionalumo ir nori įrankio, kuris taip pat būtų naudingas LED apšvietimui testuoti.
Įtraukta- Skaitmeninis multimetras
- Naudotojo vadovas
- Standartiniai paauksuoti bandymo laidai x2
- Bandymo laidai su plonais antgaliais x2
- 2 baterijos
- K tipo termoelementas x1
| Gamintojas | Uni-T |
|---|---|
| Modelis | UT18B MAX |
| Tipas | Tikrasis RMS skaitmeninis multimetras |
| Nuolatinė įtampa | 600,0 mV / 6 000 V / 60,00 V / 600,0 V / 1000 V ± (0,4 %+3) |
| Kintamoji įtampa | 600,0 mV / 6 000 V / 60,00 V / 600,0 V / 1000 V ± (0,5 % + 5) |
| Dažnio keitiklis | 600,0 V ±(8 %) |
| Kintamoji srovė | 600,0 µA / 6 000 µA / 60,00 mA / 600,0 mA / 6 000 A / 10,00 A ± (1,2 %+3) |
| Nuolatinė srovė | 600,0 µA / 6 000 µA / 60,00 mA / 600,0 mA / 6 000 A / 10,00 A ± (1,2 %+3) |
| Pasipriešinimas | 600,0 Ω iki 60,00 MΩ ±(0,5 % + 2) |
| Talpa | 6,000 nF iki 6000 µF ±(2,0 % + 5) |
| Dažnis | 10 Hz ~ 10 MHz ±(0,1 % + 3) |
| Darbo ciklas | 1 % ~ 99,9 % ±(1,0 % + 4) |
| Temperatūra | Nuo -55 °C iki 500 °C ±2 °C / ±4 °F |
| Ekranas | 6000 |
| Tęstinumo testas | Taip |
| Diodų bandymas | Taip |
| LED diodų bandymas | Taip |
| Duomenų laikymas | Taip |
| MAKS./MIN. režimas | Ne |
| Santykinis režimas | Taip |
| Foninis apšvietimas | Reguliuojamas |
| Diapazono perjungimas | Automatinis ir rankinis |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Pažadinimas bet kuriuo mygtuku | Taip |
| Vaizdinis ir garsinis signalas | Taip |
| Deformuoto laido jungties signalizacija | Taip |
| Įtampos kategorija | III KAT. 600 V |
| Maitinimo šaltinis | 2 x 1,5 V AA baterijos |
| Svoris | 455 g |
| Matmenys | 182 mm × 91 mm × 45 mm |
| Spalva | Raudona ir pilka |
Prekių atsiėmimas iš parduotuvių
Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).
Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.
Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva
Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva
Pristatymas Jūsų nurodytu adresu
Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.
Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) yra 4.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 150€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 50€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.
Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00€
Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.
Stambiagabaritėms prekėms taikomas papildomas pristatymo mokestis, nepriklausomai nuo aukščiau nurodytų sumų ir sąlygų.

