Uni-T UT120C kišeninis skaitmeninis multimetras
Prekės kodas: UT125C
Prieinamumas: Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-29
Be mokesčių: 19.59€
„Uni-T UT125C“ yra kišeninio dydžio skaitmeninis multimetras, pasižymintis kompaktiškais matmenimis, ergonomišku dizainu ir paprastu kasdieniu naudojimu. Įrenginys turi ekraną, kurio maksimali rodmuo yra 4000, ir yra skirtas naudoti esant mažoms srovėms, mažesnėms nei 0,4 A. Galimybė matuoti įtampą ir srovę (AC/DC iki 600 V / 400 mA) ir CAT III 600V sertifikatas idealiai tinka elektronikos remontui.
Svarbiausi matavimai patogioje formojeUT125C modelis leidžia matuoti įtampą, srovę, varžą, talpą, dažnį ir darbo ciklą, taip pat siūlo diodų ir tęstinumo testavimą. Papildomas privalumas yra bekontakčio įtampos aptikimo (NCV) funkcija, kuri leidžia patogiai ir greitai patikrinti instaliacijas. Dėl šių funkcijų matuoklis puikiai tinka dirbtuvėms ir hobiui, taip pat kasdienei paprastesnių elektroninių grandinių diagnostikai.
Paprastas naudojimas ir kompaktiškas dizainasDėl mažo korpuso, kurio matmenys – 112 × 58 × 35 mm, o svoris – 180 g, multimetrą lengva nešiotis ir patogu naudoti. Prietaisas turi duomenų laikymo funkciją, išsikrovusio akumuliatoriaus indikatorių ir automatinio išsijungimo funkciją, kurios palengvina kasdienį darbą ir padeda taupyti energiją. Papildomas privalumas yra atsparumas kritimams iš 1 metro aukščio, todėl jis yra praktiškas naudojant įvairiomis sąlygomis.
Įtraukta- Skaitmeninis multimetras
- 2 baterijos
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | Uni-T |
|---|---|
| Modelis | UT125C |
| Tipas | Kišeninis skaitmeninis multimetras |
| Nuolatinė įtampa | 600 V ±(0,5 % + 5) |
| Kintamoji įtampa | 600 V ±(1,2 % + 5 %) |
| Nuolatinė srovė | 400 mA ±(1,8 % + 5 %) |
| Kintamoji srovė | 400 mA ±(2 % + 8 %) |
| Pasipriešinimas | 40 MΩ ±(1% + 5) |
| Talpa | 100 µF ±(4 % + 10) |
| Dažnis | 10 Hz ~ 60 kHz ± (0,1 % + 5 %) |
| Darbo ciklas | 20% ~ 80% |
| Funkcijos | NCV, diodų bandymas, tęstinumo bandymas, išsikrovusios baterijos indikatorius, duomenų laikymas, automatinis išsijungimas |
| Maksimalus rodmuo ekrane | 4000 |
| Darbinė temperatūra | 0°C~50°C |
| Matavimo kategorija | III KAT. 600 V |
| Kritimo bandymas | 1 m |
| Maitinimo šaltinis | 1,5 V baterijos (R03) x2 |
| Ekrano matmenys | 38 mm x 23 mm |
| Svoris | 180 g |
| Matmenys | 112 mm x 58 mm x 35 mm |
| Spalva | Raudona ir pilka |
| Sertifikatai | CE, UKCA, cETLus |
Prekių atsiėmimas iš parduotuvių
Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).
Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.
Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva
Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva
Pristatymas Jūsų nurodytu adresu
Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.
Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) yra 4.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 150€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 50€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.
Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00€
Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.
Stambiagabaritėms prekėms taikomas papildomas pristatymo mokestis, nepriklausomai nuo aukščiau nurodytų sumų ir sąlygų.

