Uni-T UT206B skaitmeninis srovės matuoklis
Prekės kodas: UT206B
Prieinamumas: Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-29
Be mokesčių: 61.57€
Skaitmeninis srovės matuoklis „Uni-T UT206B“ yra universalus įrankis darbui su elektros instaliacijomis ir įrangos diagnostikai. Dėl savo spaustuko konstrukcijos jis leidžia greitai išmatuoti srovę neatidarant grandinės, o tai žymiai palengvina darbą lauke ir skirstomuosiuose įrenginiuose.
Išplėstinės matavimo galimybėsUT206B modelis matuoja kintamąją srovę iki 1000 A ir kintamąją/nuolatinę įtampą iki 1000 V, be to, jis gali matuoti temperatūrą ir įjungimo srovę. LoZ ir LPF funkcijos suteikia tikslesnius rezultatus pramoninėse instaliacijose.
Funkcijos, kurios palengvina darbąTikroji RMS, NCV, įsijungimo režimas ir žemo dažnio filtras padidina matavimo tikslumą. Galimybė prijungti „Flex“ zondą leidžia išplėsti srovės matavimo diapazoną iki 3000 A.
Intuityvus dizainas ir saugumasDidelis ekranas su juostine diagrama ir 42 mm žandikaulių atsivėrimas palengvina darbą. Įrenginys atitinka CAT III 1000V / CAT IV 600V standartus.
Įtraukta- Spaustukas
- Baterijos x3
- Bandymo laidai
- Temperatūros zondas
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | Uni-T |
|---|---|
| Modelis | UT206B |
| Tipas | Tikrasis RMS srovės matuoklis |
| Kintamoji srovė | 1000 A ±(2 % + 5 %) |
| Įjungimo srovė | 1000 A ±(10 % + 10) |
| Kintamoji įtampa | 1000 V ±(1,2 % + 3) |
| Nuolatinė įtampa | 1000 V ±(0,5 % + 5) |
| LPF ACV | 1000 V ±(2 % + 5 %) |
| LoZ ACV | 1000 V ±(2 % + 5 %) |
| Kintamosios įtampos diapazonas | 40 Hz ~ 400 Hz |
| Pasipriešinimas | 60 MΩ ±(1% + 2) |
| Talpa | 60 mF ±(4 % + 5) |
| Temperatūra | -40°C ~ 1000°C ±(1%+2) |
| Dažnis | 10 Hz ~ 1 MHz ±(0,1 % + 3) |
| Darbo ciklas | 10 % ~ 90 % ±(2,6 % + 7) |
| Maksimalus rodmuo | 6000 |
| Funkcijos | Tikroji RMS, NCV, LPF, LoZ, įjungimo srovės matavimas, juostinė diagrama, lankstaus zondo galimybė |
| Žandikaulio atvėrimas | 42 mm |
| Maitinimo šaltinis | 3 x 1,5 V baterijos (R03) |
| Ekranas | 43 x 45 mm |
| Matmenys | 272 x 81 x 43,5 mm |
| Svoris | 465 g |
| Saugumas | III KAT. 1000 V / IV KAT. 600 V |
| Sertifikatai | CE, UKCA, cETLus |
Prekių atsiėmimas iš parduotuvių
Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).
Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.
Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva
Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva
Pristatymas Jūsų nurodytu adresu
Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.
Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) yra 4.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 150€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 50€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.
Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00€
Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.
Stambiagabaritėms prekėms taikomas papildomas pristatymo mokestis, nepriklausomai nuo aukščiau nurodytų sumų ir sąlygų.

