Uni-T UT210B mini skaitmeninis srovės matuoklis
Prekės kodas: UT210B
Prieinamumas: Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-29
Be mokesčių: 24.88€
„Uni-T UT210B Mini“ skaitmeninis srovės matuoklis yra kompaktiškas įrankis, skirtas naudoti sunkiai pasiekiamose vietose. Dėl mažo dydžio ir lengvos konstrukcijos jis idealiai tinka įrangos aptarnavimui, namų instaliacijoms ir elektros darbams, kuriems reikalingas mobilumas.
Pagrindiniai matavimai kompaktiškoje formojeUT210B modelis leidžia matuoti iki 200 A kintamąją srovę, todėl galima atlikti pagrindinius matavimus elektros instaliacijose. Įrenginio konstrukcija užtikrina greitus ir patogius matavimus.
Funkcijos, kurios palengvina darbąAutomatinis išsijungimas, foninis apšvietimas ir duomenų laikymo funkcija padidina naudotojo patogumą. Signalizatorius leidžia lengvai patikrinti grandines.
Lengvas dizainas ir paprastas naudojimasDėl kompaktiško dydžio ir 16 mm žandikaulių atsivėrimo jis leidžia naudoti ankštose erdvėse. Dėl lengvos konstrukcijos prietaisas puikiai tinka mobiliam darbui.
Įtraukta- Spaustukas
- 2 baterijos
- Naudotojo vadovas
| Gamintojas | Uni-T |
|---|---|
| Modelis | UT210B |
| Tipas | Mini replės matuoklis |
| Kintamoji srovė | 200 A ±(2,5 % + 20) |
| Maksimalus rodmuo | 2000 m. |
| Savybės | Grandinės tęstinumo garsinis signalas, duomenų laikymas, foninis apšvietimas, automatinis išsijungimas, mažos baterijos indikatorius |
| Žandikaulio atvėrimas | 16 mm |
| Maitinimo šaltinis | 2 x 1,5 V baterijos (R03) |
| Ekranas | 39,3 x 26,5 mm |
| Matmenys | 158 x 60 x 33,5 mm |
| Svoris | 150 g |
| Sertifikatai | CE, UKCA, cETLus |
Prekių atsiėmimas iš parduotuvių
Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).
Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.
Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva
Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva
Pristatymas Jūsų nurodytu adresu
Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.
Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) yra 4.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 150€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 50€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.
Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00€
Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.
Stambiagabaritėms prekėms taikomas papildomas pristatymo mokestis, nepriklausomai nuo aukščiau nurodytų sumų ir sąlygų.

