Uni-T UT303A+ infraraudonųjų spindulių termometras
Prekės kodas: UT303A+
Prieinamumas: Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-29
Be mokesčių: 87.69€
Infraraudonųjų spindulių termometras „Uni-T UT303A+“ yra funkcionalus ir patogus naudoti prietaisas, skirtas nekontaktiniam paviršiaus temperatūros matavimui diapazone nuo -32 °C iki 800 °C. Jis pasižymi greitu 250 ms atsako laiku ir dideliu tikslumu – ±1,5 °C arba ±1,5 % esant ≥0 °C temperatūrai, o esant neigiamai temperatūrai paklaida nustatoma pagal formulę ±(1,5 °C + 0,1 °C/°C). Modelis turi vieną lazerinį žymeklį, kad būtų lengva nusitaikyti, reguliuojamą spinduliavimo koeficientą (0,1–1,0) ir aiškų ekraną su foniniu apšvietimu, leidžiantį patogiai nuskaityti rezultatus įvairiomis darbo sąlygomis.
Praktiškas funkcionalumas kasdieniam naudojimui„Uni-T UT303A+“ siūlo pagrindines, tačiau itin naudingas matavimo funkcijas, tokias kaip MAX / MIN / AVG / DIFF ir HOLD, kurios leidžia greitai analizuoti rezultatus. Dėl 30:1 D:S santykio galima atlikti tikslius matavimus iš didesnio atstumo, nereikia liesti tiriamojo objekto. Ergonomiškas dizainas, intuityvus valdymas ir tvirtas korpusas, atsparus kritimams iš iki 1 metro aukščio, leidžia prietaisui puikiai tinka kasdieniam naudojimui.
Patikima kokybė ir patikimumasUT303A+ modelis yra sertifikuotas CE ir UKCA, patvirtinant atitiktį Europos kokybės ir saugos standartams. Tai tvirtas ir patikimas sprendimas tiems, kuriems reikia greito ir tikslaus bekontakčio temperatūros matavimo, nereikalaujant išsamių duomenų registravimo funkcijų.
Įtraukta- Uni-T UT303A+ infraraudonųjų spindulių termometras
- 9 V baterija
- Nešiojimo dėklas
- Naudotojo vadovas
- Lizdinės pakuotės
- Gamintojo pakuotė
| Gamintojas | Uni-T |
|---|---|
| Modelis | UT303A+ |
| Temperatūros matavimo diapazonas | -32°C ~ 800°C |
| Pakartojamumas | 0,7 °C arba 0,7 % |
| D:S santykis | 30:1 |
| Reakcijos laikas | 250 ms |
| Emisijos reguliavimas | 0,1–1,0 |
| Spektrinis diapazonas | 8–14 μm |
| Lazeris | viengungis |
| Matavimo režimai | MAKS / MIN / VIDURKIS / SKIRTUMAS / LAIKYMAS |
| Matavimo atmintis | nė vienas |
| Signalizacijos | vaizdinis + garsinis |
| Darbinė temperatūra | 0 °C ~ 50 °C |
| Laikymo temperatūra | -20°C ~ 60°C |
| Darbinė drėgmė | <90 % santykinis oro drėgnumas (nesikondensuojantis) |
| Kritimo bandymas | 1 m |
| Maitinimo šaltinis | 9 V baterija |
| Svoris | 310 g |
| Matmenys | 172 x 113,5 x 53 mm |
| Trikojo laikiklis | taip |
Prekių atsiėmimas iš parduotuvių
Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).
Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.
Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva
Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva
Pristatymas Jūsų nurodytu adresu
Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.
Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) yra 4.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 150€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 50€ - pristatymas nemokamas.
Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.90€, jeigu pirkinių krepšelio suma viršija 70€ - pristatymas nemokamas.
Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00€
Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.
Stambiagabaritėms prekėms taikomas papildomas pristatymo mokestis, nepriklausomai nuo aukščiau nurodytų sumų ir sąlygų.

