ZigBee 4 kanalų jungiklio modulis su bevolte DC 32V kontaktu Avatto ZWSMMD-4-250V
Gamintojas: Avatto
Prekės kodas: ZWSMD-4-250V
Prieinamumas: Laikinai Neturime
„ZigBee“ 4 kanalų jungiklio modulis su bevoltiniu kontaktu DC 32V „Avatto ZWSMMD-4-250V“.
„Avatto ZWSMMD-4-250V“ yra 4 kanalų „ZigBee“ jungiklio modulis su bevoltiniu kontaktu, skirtas saugiai ir tiksliai valdyti įrenginius iki 250 V nuolatinės įtampos. Kiekvienas kanalas palaiko iki 10 A apkrovą, o tai suteikia didelį lankstumą valdant apšvietimą, namų automatizavimo ar valdymo sistemas. Bevoltinio kontakto naudojimas daro modulį idealiu tais atvejais, kai reikia atskirti maitinimo grandinę nuo valdymo signalo.
Stabilus ryšys ir visiška kontrolė iš programėlės
Automatizavimas, tvarkaraščiai ir įrenginių bendrinimas
Gamintojas Avattas
Modelis ZWSMD-4
Įvestis Kintamoji srovė / 85–250 V / C tipo 5 V
Maksimali apkrova 10 A/grupė
Protokolas Zigbee 3.0
Radijo dažnis 433 MHz