Arduino Ethernet Shield 2 priedelis su microSD skaitytuvu

Prekės kodas: ARD-03926
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2020-11-05
38.10€
Be mokesčių: 31.49€

Kiekis

Arduino Ethernet Shield 2 prijungia jūsų Arduino prie interneto vos per kelias minutes. Tiesiog įdėkite šį modulį į savo Arduino plokštę, tada prijunkite jį prie tinklo su RJ45 kabeliu (nepridedamas) ir atlikite kelis paprastus veiksmus, kad pradėtumėte valdyti savo pasaulį internetu. Kaip visada su Arduino, kiekvienas platformos elementas – techninė, programinė įranga ir dokumentacija – yra laisvai prieinami ir atvirojo kodo. Tai reiškia, kad galite tiksliai sužinoti kaip jis padarytas ir naudoti jo dizainą kaip atskaitos tašką savo grandinėms.

Arduino Ethernet Shield 2 suteikia galimybę Arduino plokštę prijungti prie interneto. Jis yra pagrįstas Wiznet W5500 Ethernet mikroschema. Wiznet W5500 teikia tinklo (IP) šūsnį (angl. stack), galinčią palaikyti ir TCP, ir UDP. Wiznet palaiko iki aštuonių vienu metu naudojamų lizdų jungčių. Naudokite Ethernet biblioteką eskizų sudarymui, kurie prisijungia prie interneto naudodamiesi priedėliu. Arduino Ethernet Shield 2 priedėlis jungiamas prie Arduino plokštės naudojant ilgus viela apvyniotus kištukus, einančius per priedėlį. Tai nepakeičia kaiščių išdėstymo ir leidžia ant viršaus uždėti kitą priedėlį.

Ethernet Shield 2 turi standartinį RJ-45 ryšį, su integruotu linijos transformatoriumi ir Power over Ethernet enabled.

Priedėlyje įmontuotas micro-SD kortelės lizdas, kurį galima naudoti failų, kurie skirti tinklui aptarnauti, saugojimui. Tai suderinama su Arduino Uno ir Mega (naudojant Ethernet biblioteką). Įtaisytas microSD kortelių skaitytuvas pasiekiamas per SD biblioteką. Dirbant su šia biblioteka, SS yra 4 kaištyje.

Šiame priedėlyje taip pat yra atstatymo valdiklis, užtikrinantis, kad įjungus maitinimą, W5500 Ethernet modulis būtų tinkamai atstatytas. Ankstesnės priedėlio versijos nebuvo suderinamos su Mega ir jas reikėjo iš naujo atstatyti rankiniu būdu po maitinimo įjungimo. Dabartinis priedėlis palaiko Power over Ethernet (PoE) modulį, skirtą energijos tiekimui iš įprasto 5 kategorijos Ethernet kabelio.

Į priedėlį PoE modulis neįmontuotas, tai atskiras komponentas, kurį reikia pridėti. Arduino komunikuoja su W5500 ir SD kortele naudodamas SPI magistralę (per ICSP kištuką). Tai yra ant skaitmeninių: 10, 11, 12 ir 13 kaiščių ant Uno ir 50, 51, 52 kaiščių ant Mega. Abejose plokštėse 10 kaištis naudojamas W5500 pasirinkimui, o 4 kaištis SD kortelės pasirinkimui. Minėti kaiščiai negali būti naudojami bendrai įvesčiai/išvesčiai. Ant Mega SS aparatinės įrangos 53 kaištis nenaudojamas nei W5500, nei SD kortelei pasirinkti, tačiau jis turi būti laikomas kaip išvestis, nes kitu atveju SPI sąsaja neveiks.

Atkreipkite dėmesį, kad W5500 ir SD kortelė dalijasi SPI magistrale, todėl iš jų tik vienas gali būti aktyvus vienu metu. Jei savo programoje naudojate abu periferinius įrenginius, tada tuo turėtų pasirūpinti atitinkamos bibliotekos. Tačiau jei nenaudojate nei vieno iš periferinių įrenginių, turėsite panaikinti jo pasirinkimą. Norėdami tai padaryti su SD kortele, 4 kaištį nustatykite kaip išvestį. O norint tai padaryti su W5500 nustatykite, kad 10 kaištis būtų kaip didelė išvestis (angl. high output).

Priedėlyje yra standartinis RJ45 Ethernet lizdas.

Reset mygtukas priedėlyje atstato W5500 ir Arduino plokštę.

Piredėlyje yra keletas informacinių diodų (LED): ON: rodo, kad plokštė ir priedėlis įjungti, 13 yra Arduino standartinis įmontuotas šviesos diodas (LED), ACT: mirksi, kai veikia RX arba TX, LINK: nurodo tinklo ryšio buvimą ir mirksi, kai priedėlis perduoda arba gauna duomenis 

Šiame priedėlyje taip pat yra Tinkerkit suderinamos jungtys:

 • 2 TinkerKit jungtys dviem analoginėms įvestims (baltos spalvos), sujungtoms su A2 ir A3.
 • 2 TinkerKit jungtys, skirtos dviem Aanlog išvestims (oranžinės spalvos viduryje), sujungtos su PWM išvestimis ant D5 ir D6 kaiščių.
 • 2 TinkerKit jungtys TWI sąsajai (balta su 4 kaiščiais), viena skirta įvesčiai, kita - išvesčiai.

Techniniai duomenys:

 • Darbinė įtampa: 5V
 • Ethernet valdiklis: W5500 su vidiniu 32K buferiu
 • Prijungimo greitis: 10/100Mb
 • Jungtis/ryšys su Arduino ant SPI prievado
 • PoE modulio savybės:
 • Atitinka IEEE802.3af reikalavimus
 • Įvesties įtampa: 36-57V
 • Apsauga nuo perkrovos ir trumpojo jungimo
 • 12V išvestis
 • Didelio efektyvumo DC / DC keitiklis: tipinė 85% @ 80% apkrova
 • 1500V izoliacija (nuo įvesties iki išvesties)

Nuorodos: