SONGLE SRSB-12VDC-SL-A maitinimo relė 5A - 5V - 4PIN - kontaktai 250VAC
Gamintojas: OEM
Prekės kodas: ABC-20530
Prieinamumas: Prekių pristatymas 5-8 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-25
Kiekis
Maitinimo relė SONGLE SRSB-12VDC-SL-A yra pagrindinis elementas, naudojamas įvairiose automatikos srityse, siūlantis 12 V ritės įtampą ir galimybę perjungti apkrovas iki 5 A, kai didžiausia kontaktinė įtampa yra 250 VAC.
Techniniai duomenys:
  • Maksimali kontaktinė srovė: 5A
  • Maksimali kontaktinė įtampa: 250V AC
  • Sąnaudos: 0,45 W
  • Ritės varža: 320Ω
  • Ritės įtampa: 12V
  • Matmenys: 18,4x10,4x18mm