Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Abilix Krypton 8 V2 STEM edukacinis robotas
Abilix mokymo rinkinys Krypton 8 V2. Darbas su Krypton rinkiniais yra puikus būdas dominti jauniausius robotų kūrimo ir programavimo tema. Krypton 8 rinkinyje y..
1,136.50€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Abilix Krypton 4 V2 - STEM edukacinis robotas - 1.3 GHz
Komplektas „Krypton“ roboto konstravimui. Tai yra antroji gerai žinomo „Abilix Krypton 4“ rinkinio versija, leidžianti paprastai ir įdomiai patekti į programav..
653.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Abilix edukacinis kilimėlis
Lavinamasis kilimėlis, papildantis „Krypton“ serijos rinkinius. Ant jo yra elementų, leidžiančių praktiškai išmokti atskirų „Krypton“ robotų jutiklių veikimą. ..
95.50€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Abilix papildomų kaiščių rinkinys Krypton robotams - 260 vnt
Papildomi plastikiniai kaiščiai robotams iš „Krypton“ serijos. Mažos jungtys yra vienas iš svarbiausių populiarių robotikos mokymosi rinkinių konstrukcijos ele..
44.90€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Abilix Krypton 6 V2 - STEM edukacinis robotas - 1.3 GHz
Elementų rinkinys, reikalingas edukaciniam robotui „Krypton“ sukurti. V2 rinkiniuose yra patobulintas pagrindinis valdiklis, vadinamosios smegenys su karšto ta..
Abilix papildoma kamera Krypton
Papildoma kamera, skirta „Krypton“ serijos prietaisams. Plėtinys prijungtas prie valdiklio CAM prievado. Tai leidžia jums įrašyti aplinką iš roboto lygio. Vald..
Abilix papildomų ratų rinkinys Krypton robotams - 5 vnt
Papildomų ratų, naudojamų „Krypton“ robotuose, paketas. Rinkinyje yra 5 plastikiniai ratlankiai su padangomis. Šie elementai palengvina mobiliųjų modelių konst..
Abilix papildomų variklių rinkinys Krypton robotams - 2 vnt
Papildomų variklių, naudojamų „Krypton“ serijos robotuose, rinkinys. Du varikliai yra komplekte, leidžiantys kurti pažangesnius, mobilius projektus. Tai yra or..
Abilix papildomų jutiklių rinkinys - 5 vnt
Papildomų „Krypton“ gaminių jutiklių rinkinys. Pakuotėje yra populiariausi jutikliai: ultragarsinis, spalvotas, lietimui jautrus, pilkos spalvos ir fotoaparata..
Abilix Krypton 8 - edukacinis robotas STEM - 1.3GHz / 1122 blokų skirtų 50 projektų konstravimui
Konstrukcinis rinkinys moduliniam robotui „Krypton“. Rinkinys leidžia jums išmokti pagrindinius programavimo įgūdžius ir roboto surinkimą įdomiu ir interaktyviu..
Abilix Krypton 6 - edukacinis robotas STEM - 1.3GHz / 812 blokų skirtų 36 projektų konstravimui
Konstrukcinis rinkinys moduliniam robotui „Krypton“. Rinkinys leidžia jums išmokti pagrindinius programavimo įgūdžius ir roboto surinkimą įdomiu ir interaktyviu..
Abilix Krypton 0 - edukacinis robotas STEM - 72MHz / 409 blokų skirtų 17 projektų konstravimui
Konstrukcinis rinkinys moduliniam robotui „Krypton“. Tai leidžia jums išmokti pagrindinius programavimo įgūdžius ir roboto surinkimą įdomiu ir interaktyviu būdu..
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)