Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Mokomasis robotas Robobloq Qobo anglų kalba
Robobloq Qobo yra mažas robotas, skirtas vaikams nuo 3 metų, kuris įrodo, kad galima žaisti ir be išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio. Programavimas at..
154.50€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
Robobloq Coding Express - mokomasis robotas mokytis koduoti
Coding Express yra mokomasis traukinys, mokantis programuoti. Čia kodavimas atliekamas spalvotų lipdukų pagalba. Sukurta vyresniems nei 3 metų vaikams. Coding E..
Programuojamas mokomasis robotas Q-dino Robobloq
„Q-dino“ yra programuojamas rinkinys su ugdymo robotu vyresniems nei 8 metų vaikams. Jame yra mechaninių konstrukcijų surinkimo dalys ir elektroniniai moduliai,..
Robobloq Q-tronics jutiklių rinkinys C
Robobloq Q-Scout ir Qoopers mokomųjų robotų išplėtimo rinkinys. Apima skaitmeninį vamzdelį, ultragarsinį jutiklį, Bluetooth adapterį, MP3 grotuvo modulį, RGB LE..
Robobloq Q-tronics jutiklių rinkinys B
Išplėtimo rinkinys Robobloq mokomiesiems robotams. Apima liepsnos jutiklį, ventiliatorių, dujų jutiklį, potenciometrą, adapterį BBC micro:bit platformai, jutikl..
Q-Scout add-on Pack - LED Matrix - 62 vnt
Rinkinys, praplečiantis edukacinio roboto Q-Scout Robobloq galimybes. Su LED Matrix rinkiniu robotas gali parodyti emocijas. Jis suderinamas su STEAM/STEM mokym..
Matematinės programavimo kortelės Qobo Robobloq robotui
Matematikos kortelės yra programavimo kortelės, sujungtos su Qobo Roboloq robotu. Jie sukurti žaidimo forma, o pateikti įvairūs scenarijai skirti paskatinti maž..
Q-Scout priedas Pack-Battle Servo - 76 vnt
Rinkinys Robobloq Q-Scout edukaciniam robotui. Apima servo mechanizmą ir kitas papildomas dalis, leidžiančias sukurti naują mokomojo roboto Q-Scout išvaizdą ir ..
Q-Scout 3in1 priedų rinkinys - Lighnting Bolt
Rinkinys, praplečiantis mokomojo roboto Q-Scout Robobloq galimybes. Leidžia sukurti naują Q-Scout Robot dizainą. Lightning Bolt 3in1 priedų rinkinys leidžia pak..
Q-Scout 3in1 Add on Pack - Myriapod Legion - 116 vnt
Rinkinys, praplečiantis mokomojo roboto Q-Scout Robobloq galimybes. Leidžia sukurti naują Q-Scout Robot išvaizdą. Leidžia sukurti tris versijas: varlė, krevetė ..
Q-tronics Robobloq
pratęsimo rinkinys, skirtas „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Apima garso jutiklį, šviesos jutiklį, temperatūros ir drėgmės jutiklį, spalvų jutiklį..
Mokomasis robotas Robobloq Q-Scout
Robobloq Q-Scout yra puikus žaislas vaikams nuo 8 metų, kuris suteiks galimybę tyrinėti robotikos, elektronikos ir programavimo pasaulį, remiantis šiuolaikiniai..
Mokomasis robotas Robobloq Qoopers
Robot Qoopers supažindins vaikus su robotikos ir programavimo pasauliu naudojantis šiuolaikiniu STEAM mokymosi metodu. Šis robotas skirtas vaikams nuo 8 metų. R..
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)