Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Mokomasis robotas Robobloq Qobo anglų kalba
Robobloq Qobo yra mažas robotas, skirtas vaikams nuo 3 metų, kuris įrodo, kad galima žaisti ir be išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio. Programavimas at..
-19%
140.30€ 113.70€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Robobloq Coding Express - mokomasis robotas mokytis koduoti
Coding Express yra mokomasis traukinys, mokantis programuoti. Čia kodavimas atliekamas spalvotų lipdukų pagalba. Sukurta vyresniems nei 3 metų vaikams. Coding E..
116.60€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Matematinės programavimo kortelės Qobo Robobloq robotui
Matematikos kortelės yra programavimo kortelės, sujungtos su Qobo Roboloq robotu. Jie sukurti žaidimo forma, o pateikti įvairūs scenarijai skirti paskatinti maž..
70.50€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Q-Scout 3in1 Add on Pack - Myriapod Legion - 116 vnt
Rinkinys, praplečiantis mokomojo roboto Q-Scout Robobloq galimybes. Leidžia sukurti naują Q-Scout Robot išvaizdą. Leidžia sukurti tris versijas: varlė, krevetė ..
39.00€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Mokomasis robotas Robobloq Q-Scout
Robobloq Q-Scout yra puikus žaislas vaikams nuo 8 metų, kuris suteiks galimybę tyrinėti robotikos, elektronikos ir programavimo pasaulį, remiantis šiuolaikiniai..
183.70€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Mokomasis robotas Robobloq Qoopers
Robot Qoopers supažindins vaikus su robotikos ir programavimo pasauliu naudojantis šiuolaikiniu STEAM mokymosi metodu. Šis robotas skirtas vaikams nuo 8 metų. R..
251.70€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Programuojamas mokomasis robotas Q-dino Robobloq
„Q-dino“ yra programuojamas rinkinys su ugdymo robotu vyresniems nei 8 metų vaikams. Jame yra mechaninių konstrukcijų surinkimo dalys ir elektroniniai moduliai,..
Robobloq Q-tronics jutiklių rinkinys C
Robobloq Q-Scout ir Qoopers mokomųjų robotų išplėtimo rinkinys. Apima skaitmeninį vamzdelį, ultragarsinį jutiklį, Bluetooth adapterį, MP3 grotuvo modulį, RGB LE..
Robobloq Q-tronics jutiklių rinkinys B
Išplėtimo rinkinys Robobloq mokomiesiems robotams. Apima liepsnos jutiklį, ventiliatorių, dujų jutiklį, potenciometrą, adapterį BBC micro:bit platformai, jutikl..
Q-Scout add-on Pack - LED Matrix - 62 vnt
Rinkinys, praplečiantis edukacinio roboto Q-Scout Robobloq galimybes. Su LED Matrix rinkiniu robotas gali parodyti emocijas. Jis suderinamas su STEAM/STEM mokym..
Q-Scout priedas Pack-Battle Servo - 76 vnt
Rinkinys Robobloq Q-Scout edukaciniam robotui. Apima servo mechanizmą ir kitas papildomas dalis, leidžiančias sukurti naują mokomojo roboto Q-Scout išvaizdą ir ..
Q-Scout 3in1 priedų rinkinys - Lighnting Bolt
Rinkinys, praplečiantis mokomojo roboto Q-Scout Robobloq galimybes. Leidžia sukurti naują Q-Scout Robot dizainą. Lightning Bolt 3in1 priedų rinkinys leidžia pak..
Q-tronics Robobloq
pratęsimo rinkinys, skirtas „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Apima garso jutiklį, šviesos jutiklį, temperatūros ir drėgmės jutiklį, spalvų jutiklį..
Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)