Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Robobloq Coding Express - mokomasis traukinys, skirtas išmokti programuoti
Coding Express“ yra mokomasis traukinys, mokantis programuoti. Kodavimas atliekamas čia su spalvotais lipdukais. Skirtas vyresniems nei 3 metų vaikams. „Coding..
77.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Robobloq Qobo - švietimo robotas mokosi programavimo - mėlyna
Robobloq Qobo yra mažas robotas, kuris sudomins vaikus programavimo nenaudojant ekraną. Vaikams nuo 3 metų skirtas robotas, kuris parodys, kad jie gali linksmi..
107.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Q-tronics C jutiklių rinkinys, skirtas Robobloq
„Robobloq“ pratęsimo rinkinys „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Komplekte yra skaitmeninis vamzdelis, ultragarso jutiklis, „Bluetooth“ adapteris, M..
107.40€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Q-tronics B jutiklių rinkinys, skirtas Robobloq
„Robobloq“ pratęsimo rinkinys „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Komplekte liepsnos jutiklis, ventiliatorius, dujų jutiklis, potenciometras, adapter..
77.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Matematikos kortelės robotui Qobo Robobloq
„Math“ kortelės yra programavimo kortelės, sujungtos su „Qobo Robobloq“ robotu. Jie buvo parengti žaidimo forma, o pateikti, įvairūs scenarijai skatina jauniau..
43.30€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Q-tronics Robobloq
pratęsimo rinkinys, skirtas „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Apima garso jutiklį, šviesos jutiklį, temperatūros ir drėgmės jutiklį, spalvų jutiklį..
59.70€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Mokomasis robotas Robobloq Qobo
Robobloq Qobo yra mažas robotas, skirtas vaikams nuo 3 metų, kuris įrodo, kad galima žaisti ir be išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio. Programavimas at..
125.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Mokomasis robotas Robobloq Q-Scout
Robobloq Q-Scout yra puikus žaislas vaikams nuo 8 metų, kuris suteiks galimybę tyrinėti robotikos, elektronikos ir programavimo pasaulį, remiantis šiuolaikiniai..
125.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Mokomasis robotas Robobloq Qoopers
Robot Qoopers supažindins vaikus su robotikos ir programavimo pasauliu naudojantis šiuolaikiniu STEAM mokymosi metodu. Šis robotas skirtas vaikams nuo 8 metų. R..
209.80€
Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Programuojamas mokomasis robotas Q-dino Robobloq
„Q-dino“ yra programuojamas rinkinys su ugdymo robotu vyresniems nei 8 metų vaikams. Jame yra mechaninių konstrukcijų surinkimo dalys ir elektroniniai moduliai,..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)