Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Robobloq Qobo - švietimo robotas mokosi programavimo - mėlyna
Robobloq Qobo yra mažas robotas, kuris sudomins vaikus programavimo nenaudojant ekraną. Vaikams nuo 3 metų skirtas robotas, kuris parodys, kad jie gali linksmi..
120.40€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Robobloq Coding Express - mokomasis traukinys, skirtas išmokti programuoti
Coding Express“ yra mokomasis traukinys, mokantis programuoti. Kodavimas atliekamas čia su spalvotais lipdukais. Skirtas vyresniems nei 3 metų vaikams. „Coding..
77.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Q-tronics C jutiklių rinkinys, skirtas Robobloq
„Robobloq“ pratęsimo rinkinys „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Komplekte yra skaitmeninis vamzdelis, ultragarso jutiklis, „Bluetooth“ adapteris, M..
107.40€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Q-tronics B jutiklių rinkinys, skirtas Robobloq
„Robobloq“ pratęsimo rinkinys „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Komplekte liepsnos jutiklis, ventiliatorius, dujų jutiklis, potenciometras, adapter..
77.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Q-tronics Robobloq
pratęsimo rinkinys, skirtas „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Apima garso jutiklį, šviesos jutiklį, temperatūros ir drėgmės jutiklį, spalvų jutiklį..
68.60€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Programuojamas mokomasis robotas Q-dino Robobloq
„Q-dino“ yra programuojamas rinkinys su ugdymo robotu vyresniems nei 8 metų vaikams. Jame yra mechaninių konstrukcijų surinkimo dalys ir elektroniniai moduliai,..
Mokomasis robotas Robobloq Qobo anglų kalba
Robobloq Qobo yra mažas robotas, skirtas vaikams nuo 3 metų, kuris įrodo, kad galima žaisti ir be išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio. Programavimas at..
Mokomasis robotas Robobloq Q-Scout
Robobloq Q-Scout yra puikus žaislas vaikams nuo 8 metų, kuris suteiks galimybę tyrinėti robotikos, elektronikos ir programavimo pasaulį, remiantis šiuolaikiniai..
Mokomasis robotas Robobloq Qoopers
Robot Qoopers supažindins vaikus su robotikos ir programavimo pasauliu naudojantis šiuolaikiniu STEAM mokymosi metodu. Šis robotas skirtas vaikams nuo 8 metų. R..
Rodoma nuo 1 iki 9 iš 9 (1 puslapių)