Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Robobloq Qobo - švietimo robotas mokosi programavimo - mėlyna
Robobloq Qobo yra mažas robotas, kuris sudomins vaikus programavimo nenaudojant ekraną. Vaikams nuo 3 metų skirtas robotas, kuris parodys, kad jie gali linksmi..
-5%
120.40€ 114.83€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Robobloq Coding Express - mokomasis robotas mokytis koduoti
Coding Express yra mokomasis traukinys, mokantis programuoti. Čia kodavimas atliekamas spalvotų lipdukų pagalba. Sukurta vyresniems nei 3 metų vaikams. Coding E..
93.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Q-tronics C jutiklių rinkinys, skirtas Robobloq
„Robobloq“ pratęsimo rinkinys „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Komplekte yra skaitmeninis vamzdelis, ultragarso jutiklis, „Bluetooth“ adapteris, M..
86.90€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Q-tronics B jutiklių rinkinys, skirtas Robobloq
„Robobloq“ pratęsimo rinkinys „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Komplekte liepsnos jutiklis, ventiliatorius, dujų jutiklis, potenciometras, adapter..
73.20€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Q-Scout 3in1 Add on Pack - Myriapod Legion - 116 vnt
Rinkinys, praplečiantis mokomojo roboto Q-Scout Robobloq galimybes. Leidžia sukurti naują Q-Scout Robot išvaizdą. Leidžia sukurti tris versijas: varlė, krevetė ..
39.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Q-tronics Robobloq
pratęsimo rinkinys, skirtas „Q-Scout“ ir „Qoopers“ edukaciniams robotams. Apima garso jutiklį, šviesos jutiklį, temperatūros ir drėgmės jutiklį, spalvų jutiklį..
59.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Mokomasis robotas Robobloq Qobo anglų kalba
Robobloq Qobo yra mažas robotas, skirtas vaikams nuo 3 metų, kuris įrodo, kad galima žaisti ir be išmaniojo telefono, planšetės ar kompiuterio. Programavimas at..
125.80€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Mokomasis robotas Robobloq Qoopers
Robot Qoopers supažindins vaikus su robotikos ir programavimo pasauliu naudojantis šiuolaikiniu STEAM mokymosi metodu. Šis robotas skirtas vaikams nuo 8 metų. R..
282.30€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Programuojamas mokomasis robotas Q-dino Robobloq
„Q-dino“ yra programuojamas rinkinys su ugdymo robotu vyresniems nei 8 metų vaikams. Jame yra mechaninių konstrukcijų surinkimo dalys ir elektroniniai moduliai,..
Mokomasis robotas Robobloq Q-Scout
Robobloq Q-Scout yra puikus žaislas vaikams nuo 8 metų, kuris suteiks galimybę tyrinėti robotikos, elektronikos ir programavimo pasaulį, remiantis šiuolaikiniai..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)