Staklių konsultacija
Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Kūginiai tarpikliai Flux - 10 vnt
12 mm aukščio kūginis tarpiklis. Magnetiniai kūginiai tarpikliai, skirti Flux graviravimo staklėms ir frezoms iš Beambox Family, beamo Family ir HEXA Family ser..
53.30€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
FLUX Beam Air Filter - oro filtras
4 sluoksnių filtras itin švariam oruiBeam Air naudoja labai efektyvią 4 sluoksnių filtravimo sistemą ir bešepetėlinį variklį su oro įsiurbimu, kad blokuotų kenk..
1,208.79€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
FLUX Beamo lazerinio pjovimo ir graviravimo staklės
Lazerinio pjovimo ir graviramo staklės „Beamo“. Jame įrengtas 30 vatų lazerinis diodas, leidžiantis pjauti ir išgraviruoti iki 5 mm gylį įvairiausiose medžiagos..
2,655.95€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje YRA
FLUX Autofocus Module - automatinio fokusavimo modulis, skirtas Beamo
Beamo automatinio fokusavimo modulisŠis modulis automatiškai sufokusuos Beamo, todėl jums daugiau niekada nereikės rankiniu būdu keisti aukščio.Kartu su sukamuo..
FLUX Rotary Module - sukamasis modulis, skirtas Beamo
Beamo sukamasis modulisTai yra Beamo priedas, skirtas graviruoti apskritus objektus.Priedas tarnauja kaip prailgintas jūsų Beamo pagrindas, padidinantis maksima..
FLUX Rotary Module - sukamasis modulis, skirtas Beambox ir Beambox Pro
Sukamasis modulis, skirtas Beambox & Beambox ProNaudodami šį lengvai įdiegiamą priedą galite lengvai suktis ant apskritų objektų.Specifikacijos:Objekto aukš..
FLUX Diode Laser Module - diodinis lazerinis modulis
Diodinis lazerinis modulisSu šiuo priedu galėsite lengvai graviruoti ant metalo ir į metalą panašių medžiagų.Kas yra dėžutės viduje?1x diodinis lazerinis moduli..
FLUX HEXA lazerinio pjovimo ir graviravimo staklės
Didesnė ir gilesnė darbinė zona FLUX HEXA sukurta specialiai jūsų profesionaliai gamybai. Didelė skiriamoji geba kartu su greitesniu graviravimo greičiu leidžia..
FLUX Beambox Pro lazerinio pjovimo ir graviravimo staklės
Išlaisvinkite savo vidinį menininką ir įgyvendinkite savo idėjas. Beambox Pro yra galingos lazerinio pjovimo ir graviravimo staklės, leidžiančios formuoti, pjau..
FLUX Beambox lazerinio pjovimo ir graviravimo staklės
Kas yra Beambox? Beambox yra galingos lazerinio pjovimo ir graviravimo staklės, leidžiančios formuoti, pjaustyti ir graviruoti tokias medžiagas kaip mediena, od..
Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)