Indukcinis jutiklis XM18-3008PMI 4-20mA
Gamintojas: YUMO
Prekės kodas: MX-IW-XM18-3008PMI
Prieinamumas: Prekių pristatymas 6-11 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2026-05-28
Kiekis
Montavimas: su 2m kabeliu
Korpuso tipas: cilindrinis metalinis
Maitinimo įtampos diapazonas: 15÷30V
Maitinimo įtampos tipas: DC
Išvesties tipas: analoginis
Išėjimo funkcija: tiesinė srovė 4-20mA
Veikimo zona: 8 mm
Maksimali darbinė srovė: 200mA
Skersmuo: 18mm