Rikiavimas:
Prieinamumas:
Rodyti:
Išmanioji LED šviesos juosta Sonoff L3 Pro - 5m
Suteikite savo kambariui spalvų pliūpsnį su Sonoff LED juosta. L3 Pro turi 150 šviesos diodų ir siūlo iki 44 išmaniųjų scenų. Todėl ją sėkmingai naudosite dauge..
28.30€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje YRA
Išmanioji balta LED lemputė Sonoff B02-F-ST64
Sonoff lemputė suteiks kambariui senovinį stilių ir apšvies šiltą šviesą. EWeLink programos dėka galite nustatyti šviesos ryškumą ir spalvą nuo 1800 K iki 5000 ..
12.40€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Sonoff L2 smart WiFi + Bluetooth RGB valdiklis su IR nuotolinio valdymo pultu
„Sonoff“ išmanusis L2 „WiFi+Bluetooth“ valdiklis, skirtas RGB LED juostoms, savo savybėmis iš esmės yra identiškas „Sonoff“ L2 išmaniųjų LED juostelių valdiklių..
13.50€
Parduotuvėje Vilniuje NĖRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
RGB LED WiFi juosta Gosund SL3 10m 12V
RGB LED WiFi juosta Gosund SL3 10m 12V suteiks jūsų namams nuostabų apšvietimą. Papildomas jo pranašumas yra galimybė nuotoliniu būdu valdyti programą, kurią ga..
24.00€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune YRA

Centriniame sandėlyje YRA
FSTAR nuotolinio valdymo pultas naudojamas lempoms ir žibintams valdyti
Valdiklis naudoja radijo signalą (RF). Maksimalus nuotolinio valdymo pulto veikimo nuotolis yra 30 metrų.Tai užtikrina patogumą naudojant įrenginį.Specifikacija..
-24%
11.77€ 8.94€
Parduotuvėje Vilniuje YRA

Parduotuvėje Kaune NĖRA

Centriniame sandėlyje NĖRA
Išmanioji lubinė LED lempa su WiFi - TB30
Lubinė lempa, valdoma naudojant išmaniojo telefono programą arba kaip išmaniųjų namų sistemos dalis. Joje yra valdiklis su Wi-Fi moduliu, per kurį ji gali veikt..
21.70€
Prekių pristatymas 4-6 d.d.
Išmaniosios LED juostos Sonoff L1 prailginimas 5050RGB-2M
Išmaniosios LED juostos Sonoff L1 prailginimas 5050RGB-2M. Išmani LED juosta su IP65 apsauga galite lengvai ir greitai montuoti bet kurioje vietoje. Juosta veik..
9.90€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Išmani Wi-Fi LED lemputė MSL120 Meross (HomeKit)
Meross MSL120HK išmanioji LED lemputė (HomeKit)Mėgaukitės patogiu nuotolinio apšvietimo valdymo pultu ir sukurkite nepakartojamą atmosferą bet kokiai progai. Me..
14.40€
Prekių pristatymas 5-8 d.d.
LED Išmanus lubinis šviestuvas BlitzWolf BW-CLT1
LED Išmanus lubinis šviestuvas BlitzWolf BW-CLT1Su 2 režimais Blitzwolf lubinis šviestuvas. Balso ir programėlės valdymas palengvina naudojimą, o minimalistinis..
54.20€
Prekių pristatymas 5-8 d.d.
Išmanioji LED lemputė Sonoff B02-F-A60
Sonoff lemputė suteiks kambariui senovinį stilių ir apšvies šiltą šviesą. EWeLink programos dėka galite nustatyti šviesos ryškumą ir spalvą nuo 2200 K iki 6500 ..
10.70€
Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Išmanioji naktinė lemputė LED RGB Gosund LB3
Išmanioji naktinė lemputė LED RGB Gosund LB3 gali būti valdoma nuotoliniu būdu naudojant tinkamą programą. Tai taip pat gali puikiai integruotis į išmaniųjų nam..
28.50€
Prekių pristatymas 5-8 d.d.
Išmanioji lemputė LED Nite Bird WB4 (4 lemputės) Gosund (RGB) E27
Gosund Nite Bird WB4 yra išmani LED lemputė su E27 sriegiu. Tiesiogiai per Gosund arba Smart Life (Tuya App) (nemokamai atsisiųsti Android ir iOS) galime įjungt..
Offdarks lubų šviestuvas RGB su muzika 42W
Patirkite naują apšvietimo ir garso kokybę naudodami tik vieną įrenginį! Dėl RGB standarto Offdarks lubų šviestuvas siūlo aukštos kokybės įvairių spalvų šviesą...
Offdarks išmanioji lemputė RGB 10W
Susikurkite tinkamą atmosferą bet kokiai progai ir mėgaukitės optimaliu apšvietimu. Offdarks išmanioji lemputė leidžia reguliuoti šviesos ryškumą, spalvą ir spa..
Išmanioji lemputė LED Nite Bird WB4 (2 lemputės) Gosund (RGB) E27
Gosund Nite Bird WB4 yra išmani LED lemputė su E27 sriegiu. Tiesiogiai per Gosund arba Smart Life (Tuya App) (nemokamai atsisiųsti Android ir iOS) galime įjungt..
Išmanioji Balta LED lemputė Sonoff B02-B-A60
Sonoff lemputė suteiks kambariui senovinį stilių ir apšvies šiltą šviesą. Galite nustatyti šviesos ryškumą ir spalvą nuo 2700 K iki 6500 K. Visa tai tam, kad na..
Išmanioji LED RGB lemputė Sonoff B05-B-A60
Sonoff lemputė ne tik pagyvins jūsų kambarį, bet ir visų pirma suteiks unikalų klimatą ir atmosferą. Lemputė turi 16 milijonų spalvų, todėl visada pasirinksite ..
Yeelight LED išmanioji spalvota lemputė W3
Sukurkite unikalią atmosferą naudodami išmaniąją Yeelight W3 spalvota lemputė, kuri leidžia laisvai reguliuoti tokius šviesos parametrus kaip ryškumas, temperat..
Yeelight LED išmanioji spalvota lemputė W1 GU10
Sukurkite unikalią atmosferą naudodami išmaniąją Yeelight W1 GU10 spalvota lemputė, kuri leidžia laisvai reguliuoti tokius šviesos parametrus kaip ryškumas, tem..
Išmanioji LED juosta Yeelight Lightstrip 1S
Išmanioji LED juosta Yeelight Lightstrip 1S padės sukurti originalią atmosferą jūsų interjere. Ją galite valdyti naudodamiesi specialia Yeelight programa, išman..
Rodoma nuo 1 iki 20 iš 21 (2 puslapių)