PetKit Eversweet SOLO šunų ir kačių fontanas / gertuvas

Gamintojas: Petkit
Prekės kodas: EVERSWEET SOLO
EAN: 6931580105929
Prieinamumas: Prekių pristatymas 3-5 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2021-08-05
40.70€
Be mokesčių: 33.64€

Kiekis

PetKit fontanas naminiams gyvunams suteiks jūsų augintiniams nuolatinę prieigą prie šviežio, išgryninto vandens. Jis palaiko 2 darbo režimus, o kruopščiai apgalvoto dizaino dėka jis yra ypač tylus - jo garsumo lygis neviršija 30 dB. 3 pakopų filtravimas efektyviai pašalina kenksmingus veiksnius, o praktiškas prietaiso dizainas palengvina jo veikimą ir valymą. Be to, spalvų indikatorius suteiks jums svarbiausią informaciją.Rūpinkitės savo augintinių sveikata Trigubas filtravimas apsaugos jūsų augintinį nuo nemalonių ligų, kurias gali sukelti geriant nevalytą vandenį. PP plastiko filtras blokuoja plaukus ir maisto likučius, o kokoso aktyvuota anglis pašalina nemalonius kvapus, pagerina skonį ir sugeria chlorą bei kitus mikroorganizmus. Eversweet Solo“ ne tik valo vandenį, bet ir palaiko jį nuolat judėdamas. Vandens judėjimas prietraukia gyvuno dėmesį ir skatina gerti.
2 darbo režimai
Prietaisas siūlo 2 darbo režimus, todėl galite pritaikyti jo veikimą pagal savo ir augintinio poreikius. Įprastu režimu naminiams gyvūnėliams suteikiama nepertraukiama prieiga prie šviežio, švaraus vandens. Be to, išmanusis režimas leidžia sumažinti energijos suvartojimą.Pranešimai Spalvų indikatorius leis jums dar lengviau naudotis prietaisu. Prietaisas primins, kad reikia pakeisti filtrą arba papildyti vandenį geriamajame. Jis taip pat informuos jus apie šiuo metu veikiantį darbo režimą. Indikatoriaus sukurta šviesa yra subtili ir išsklaidyta - todėl nedirgina akių ir neįžeidžia. Naktimis tai taip pat netrukdys.Pritaikytas specialiai jums ir jūsų augintiniui

Gertuvas išsiskiria gerai apgalvotu dizainu. Paprastas, modulinis dizainas leidžia lengvai valyti. Negilus fontanas leidžia naminiams gyvūnėliams patogiai gerti.

Specifikacija
Gamintojas PetKit
Spalva                     
Tamsiai pilka
Matmenys 160x160x158 mm
Svoris 0,65 kg
Medžiaga ABS
Talpa 1,8 l
Įtampa 5 V nuolatinė srovė
Skirtas
Katėms ir šunims