Snapmaker J1s 3D spausdintuvas – didelės spartos IDEX dvigubas ekstruderis

Gamintojas: Snapmaker
Prekės kodas: PRM-10006
Prieinamumas: Prekių pristatymas 4-7 d.d.
Planuojama gavimo data po užsakymo: 2024-04-23
1,696.80€
Be mokesčių: 1,402.31€

Kiekis

Snapmaker J1 3D spausdintuvas turi nepriklausomą dvigubą ekstruderį (IDEX), itin greitą spausdinimo greitį ir išlyginimo optimizavimą. Su liejamomis ir apdirbtomis dalimis, linijiniais bėgiais, intuityvia programine įranga ir į vartotoją orientuotu dizainu J1 taip pat yra rafinuotas ir tvirtas.


Greitas rodyklės spausdinimas

Palyginti su kelių medžiagų bloku viename ekstruderyje, IDEX dviejų medžiagų spausdinimui reikia mažiau laiko keisti siūlą ir susidaro mažiau atliekų. Be to, IDEX siūlo švariausią dviejų ekstruderių sprendimą, kuris apsaugo nuo kryžminio užteršimo.

Spausdinti lygiagrečiai

Perpus sumažinkite laukimo laiką, padvigubinkite produktyvumą. IDEX yra vienintelė ekstruzijos sistema su dviem atskirais ekstruderiais, nepriklausomai judančiais X ašyje, todėl vienu metu galite spausdinti du spaudinius.

Kopijavimo režimas: vienu metu spausdinkite du vienodus objektus. Tai ypač tinka paketiniam spausdinimui, įgalinimui studijoms ir entuziastams. Jei viename iš spaudinių kyla problemų, galite sustabdyti tą spausdinimą nepaveikdami kito. Šis režimas yra išgelbėjimas, kai žadėtas pristatymas pagal įtemptą grafiką.

Veidrodinis režimas: J1 tiesiogiai atspindi jūsų modelį ir vienu ypu spausdina originalą bei veidrodinį. Simetriškam modeliui galite importuoti pusę jo ir spausdinti veidrodiniu režimu, kad sutrumpėtų laukimo laikas 50 %, puikiai tinka greitiems juodraščiams ir koncepciniams modeliams. Kaip ir kopijavimo režimu, galite sustabdyti vieną spausdinimą nepaveikdami kito.

Vibracijos kompensavimas

J1 suteikia jums aukščiausios klasės 350 mm/s spausdinimo greitį, tuo pačiu užtikrinant didelę spaudinių skiriamąją gebą. Tai įmanoma dėl vibracijos kompensavimo technologijos optimizavimo. Ši technologija sumažina vibraciją, kurią sukelia didelio greičio judesiai, sumažindama skambėjimą, kad pagerintų spausdinimo kokybę. Su maksimaliu 10 000 mm/s² pagreičiu galite efektyviai įgyvendinti mažus detalių kupinus modelius.

Besiūlių ekstruderių perjungimas ir kampų optimizavimas

Dvigubo ekstruzinio spausdinimo metu neveikiantis ekstruderis iš anksto įkaista, kai veikia budėjimo režimu, ir pradeda spausdinti iškart po to, kai veikia ekstruderis, o tai žymiai sumažina laukimo laiką. Iš anksto išanalizavęs ekstruderių judėjimo kryptis, J1 gali užkirsti kelią tokioms problemoms kaip kampų išsipūtimas, užtikrinant geresnę spausdinimo kokybę kampuose.


Greitį užtikrina sudėtingas techninės įrangos dizainas

Vientisas liejimas: J1 korpusą sudaro viršutinis rėmas ir pagrindas, pagamintas iš vientiso liejimo, ir keturi aliuminio lydinio strypai. Kėbulo sukūrimas iš kelių labai integruotų dalių – toks požiūris jau seniai taikomas automobilių pramonėje – palengvina surinkimą tiksliai. J1 yra toks tvirtas ir patikimas su minimaliu svyravimu ir deformacija, kad ilgą laiką galite spausdinti didelius projektus vieną po kito ir gauti bekompromisės kokybės spaudinius.

Didelio tikslumo linijiniai bėgiai: pramoninio lygio linijiniai bėgiai yra pagaminti CNC šlifavimo būdu mikronų lygiu, užtikrinant sklandų ir stabilų judesį. Didelis tikslumo, tvirtumo ir ilgaamžiškumo padidėjimas, kad galėtumėte mėgautis greitu, tiksliu ir stabiliu gaminimu.

Aliuminio lydinio rėmas: J1 paveldėjo ikonišką Snapmaker metalinį dizainą, kurį vartotojai labai vertina dėl tvirtumo ir ilgaamžiškumo. Jis užtikrina geresnį šilumos išsklaidymą, kai pagrindinė plokštė ir maitinimo šaltinis yra paskirstytas ant pagrindo, o pagrindinė medžiaga yra aliuminio lydinys. Visi elektroniniai komponentai gerai sutepti, jūsų nurodymu.

Atsiskiriančios ir tirpstančios atramos

Paramos kūrimas ir pašalinimas kartais gali atrodyti kaip raketų mokslas, bet mes atlikome skaičiavimus už jus – pastovus palaikymas, švari sąsaja, be vargo pašalinimas ir minimalus tolesnis apdorojimas, reikalingas aukštam matmenų tikslumui palaikyti. „Breakaway“ siūlas palaiko tą patį, kaip ir įprastos medžiagos, tačiau jį daug lengviau pašalinti be papildomo apdorojimo. J1 palaiko PVA ir kitas tirpias medžiagas. Sugerkite atspaudą, o atramos ištirps, todėl paviršius bus lygus ir matmenų tikslumas yra puikus. Jei ieškote sudėtingos geometrijos, tuščiavidurių konstrukcijų ir išskirtinių detalių, tai kaip tik jums.

Dviejų medžiagų spausdinimas

Viename spaudinyje maksimaliai išnaudojate du ypatybių rinkinius. Sujunkite nailono tvirtumą su TPU lankstumu funkcinėms dalims. Taip pat spausdinkite kelių dalių objektus. Nesurinkus, objektas įgyja stipresnius tarpusavio ryšius, todėl mažiau pažeidžiamas.

Pažangi ekstruderio technologija

300°C karštosios galūnės: 300°C maksimali purkštukų temperatūra praverčia, kai spausdinate su aukštos temperatūros gijomis, pvz., nailonu, sustiprintu nailonu ir kompiuteriu. Su silikoninėmis karšto galo kojinėmis, kurios apsaugo nuo šilumos nuostolių, siūlai tirpsta ir įkaista daug greičiau. Užsikimšimą mažinančios konstrukcijos užtikrina, kad srautas būtų kuo sklandesnis.

Dviguba tiesioginė pavara: Puikus ekstruzijos tikslumas, padedantis išspausti lanksčius siūlus, kartu su dideliu dvigubų tiesioginių pavarų jautrumu, kad nusodinimas būtų greitesnis, sklandesnis ir tiksliau valdomas. Jame yra kaitinamojo siūlelio jutiklis, kuris informuoja jus ir pristabdo spausdinimo užduotį, jei nuteka siūlelis, užsikemša purkštukas ir atsiranda kitų sutrikimų, dėl kurių nepavyksta įkelti siūlelio.

Kompaktiškas išspaudimo kelias: kompaktiškas unikalaus dizaino ekstruzijos kelias leidžia sklandžiai spausdinti naudojant TPU ir daugelį kitų lanksčių medžiagų.

Uždara erdvė: užtikrina stabilias aplinkos sąlygas, kad būtų užtikrintas nuolatinis aukštos temperatūros medžiagų veikimas. Pavyzdžiui, jis apsaugo nuo ABS ir daugelio kitų medžiagų deformacijos.

Kalibravimas atliktas lengvai

Mes naudojame elektros laidumą, kad surastume du karštus galus ir šildomą lovą bei išmatuotų atstumus tarp trijų objektų – tai kūrybiškas sudėtingo IDEX kalibravimo sprendimas. Ši laiko taupymo priemonė leidžia užbaigti kalibravimą per 10 minučių pagalbiniame režime. Atėmus kalibravimo kortelę ir sprendimo skambutį, sumažėja klaidų skaičius ir pasiekiamas didesnis tikslumas.

Laisvų rankų įrangos XY poslinkio kalibravimas: kai du karštieji galai paliečia kvadratinę šildomos lovos angą, ji siunčia elektroninius signalus, kad pasiūlytų tikslias jų vietas, o J1 apskaičiuoja poslinkius tarp jų. Tada J1 automatiškai kompensuoja poslinkius spausdinimo metu, kad užtikrintų tobulą XY išlygiavimą, išvengiant sluoksnių pasislinkimo ir pagerinant dviejų medžiagų spaudinių sėkmės rodiklį. Tai atima ilgą mokymosi kreivę ir apsaugo jus nuo kruopštaus tikrinimo per daug eilučių. Bakstelėkite pradžią ir atsigulkite, kad padidintumėte tikslumą.

Lovos išlyginimas be įrankių: lygus spausdinimo pagrindas yra sėkmingų 3D spaudinių pagrindas, tačiau IDEX spausdintuvų lovos išlyginimas gali užtrukti daug laiko. Naudojant didelio lygumo PEI stiklo plokštę, J1 gali sumažinti nuo 3 × 3 (9 taškai) arba 4 × 4 (16 taškų) niveliavimo iki 3 taškų lygio, o prastovos laikas sumažės 70–80%. Pasukite išlyginimo ratuką, kaip nurodyta jutikliniame ekrane, ir lova bus išlyginta, kad sukibtų pirmasis sluoksnis.

Lengvai valdomas Z poslinkio kalibravimas: naudodamas elektros laidumą, J1 gali apskaičiuoti atstumus tarp karštų galų ir šildomos lovos. Taigi, reguliuodami Z poslinkį, galėjome sumažinti kalibravimo kortelės judėjimą pirmyn ir atgal. Tiesiog pasukite nykščio ratuką, kaip nurodyta jutikliniame ekrane, ir dabar būsite Z poslinkio kalibravimo guru!

Individualizuota PEI stiklo plokštė

J1 konstrukcinė plokštė pagaminta iš labai plokščio stiklo, todėl pirmasis sluoksnis tampa lygus ir lipnus. Blizgus stiklas vienoje pusėje ir PEI danga kitoje pusėje, padedanti sukibti įvairiems siūlams. Plokštelę galima lengvai nuimti, kad būtų ypač patogu prižiūrėti ir pašalinti spaudinius.

Lengvai pakeičiami karštieji galai

Atsukite du karštojo galo varžtus, pritvirtinkite arba pakeiskite karštąjį galą ir iš karto grįžkite prie spausdinimo. Nuotykių ieškotojams, ieškantiems daugiau variantų ir pažangių pritaikymų, siūlome kelių skersmenų karštus galus nuo 0,2 mm, kad būtų tikslus detalumas iki 0,8 mm, kad būtų galima greičiau spausdinti, ir grūdintus karštus galus inžinerinėms medžiagoms.

Integruoti purkštukų valytuvai

Nuvalykite perteklines medžiagas nuo purkštukų ir sustabdykite tekėjimą iš ką tik veikiančio ekstruderio, kad atlaisvintumėte kelių medžiagų spaudinius nuo dėmių ir siūlų. Ekstruderis gali pradėti spausdinimo užduotį iš eilės nelaukdamas, kol ką tik aktyvus atvės. Ekstruderių perjungimas užtrunka daug trumpiau, o tai dar kartą sumažina prastovos laiką.

Specifikacijos:

 • Statybos ir techninės detalės:
 • - Naudojamas gijų skersmuo: 1.75mm
 • - Maksimali purkštuko temperatūra: 300 ºC
 • - Atvira gijų sistema: Taip
 • - Ekstruderio tipas: tiesioginė pavara
 • - Pastato plotas: 300x200x300mm
 • - Maksimali konstrukcijos plokštės temperatūra: 100 ºC
 • - Konstrukcijos plokštės paviršius: PEI
 • - Konstrukcijos plokštės medžiaga: stiklas
 • - Konstrukcijos plokštės tvirtinimas: spaustukas
 • - Sukūrimo kamera proceso metu: atidaryta arba uždaryta
 • - Ekstruderio skaičius: 2
 • - Dvigubo ekstruderio konstrukcijos tipas: IDEX – nepriklausomi dvigubi ekstruderiai
 • Montavimo vieta / Reikalavimai:
 • - Bendra masė Bendri matmenys: 539x401x464mm
 • - Bendras svoris: 25 kg
 • - Aplinkos darbinė temperatūra: 10°C - 35°C
 • - Maksimalus energijos suvartojimas: 400W
 • - AC įtampa:
 • - 100V – 240V, 4.4A (50–60 Hz)
 • - DC: 24V
 • Įranga:
 • - Hepa filtras: Ne
 • - Jutiklinis ekranas: Taip
 • - Vidinė atmintis: Taip, 8 GB
 • Ryšys:
 • - USB prievadas: Taip
 • - WLAN: Taip
 • Tikslumas:
 • - Sluoksnio aukštis: 0.05 - 0.3mmPrekių atsiėmimas iš parduotuvių

Prekių atsiėmimas per 1 - 4 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo datos (jeigu prekės yra vietiniame sandėlyje).

Prieš atvykstant, prašome sulaukti pranešimo apie užsakymo paruošimą.

Vilniaus parduotuvės adresas: Vytenio g. 20, LT-03229 Vilnius, Lietuva

Kauno parduotuvės adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329, Kaunas, Lietuva

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu

Priekių pristatymas vykdomas per kurjerį Venipak ar į Omniva paštomatus. Priklausomai nuo prekės prieinamumo, užsakymai vykdomi 1 - 3 darbo dienas. Užsakymai pateikti iki 13h išsiunčiami tą pačią darbo dieną.

Pristatymas per kurjerių tarnybą (1-2d.d.) nepriklausomai nuo prekių krepšelio yra 4.50Eur. 

Pristatymo kaina į Venipak paštomatus (1-3d.d.) yra 2.50Eur.

Pristatymo kaina į Omniva paštomatus (1-3d.d.) yra 3.50Eur.

Pasirenkant apmokėjimo būdą pristatymo metu +2.00Eur.

Atlikti apmokėjimą už prekes pristatymo metu kurjeriui galite grynais arba banko kortele. Omniva paštomatuose apmokėjimas galimas tik banko kortele.

Jeigu užsakymo suma viršija 50€, apmokėtų užsakymų prekių pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.


Prekių prieinamumo statusų paaiškinimas:

Parduotuvėje Vilniuje YRA – prekę turime parduotuvėje Vytenio g. 20, Vilniuje ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Parduotuvėje Kaune YRA – prekę turime parduotuvėje Pramonės pr. 4D, Kaune ir jas galima atsiimti/nusipirkti vietoje tą pačią dieną;

Centriniame sandėlyje YRA – prekę turime sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas, atsiimti vietoje galimybės nėra;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

1-2 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per trumpą laiką – 1-2 darbo dienas;

3-5 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-5 darbo dienas;

3-7 darbo dienos – prekių vietoje neturime, tačiau jos pristatomos per ilgesnį laikotarpį – 3-7 darbo dienas;

Laikinai Neturime – prekių vietoje neturime, tačiau galite užsisakyti pranešimą elektroniniu paštu, kai prekė bus sandėlyje.